HCL.HR

Fallout 4

  • 331 Odgovora
  • 106962 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Fallout 4
« Odgovori #195 : 09. Studeni, 2015., 21:27 »
Čekaj, pa nije još 10.-ti...

Oh, wait :tired:

huehuehue :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Fallout 4
« Odgovori #196 : 09. Studeni, 2015., 21:31 »
Čekaj, pa nije još 10.-ti...

Oh, wait :tired:

Igra je izašla danas popodne u novom zelandu te se promjenom VPNa može aktivirat na Steamu.
Cijeli internet je to napravio :hihi:
« Zadnja izmjena: 09. Studeni, 2015., 21:33 doktor1 »

Odg: Fallout 4
« Odgovori #197 : 09. Studeni, 2015., 21:36 »
Čekaj, pa nije još 10.-ti...

Oh, wait :tired:

Igra je izašla danas popodne u novom zelandu te se promjenom VPNa može aktivirat na Steamu.
Cijeli internet je to napravio :hihi:
Jedino logično objašnjenje
\o

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Fallout 4
« Odgovori #198 : 10. Studeni, 2015., 02:59 »
Do sada sam igro...

Najbolja Bethesdina igra!
Igra je tako atmosferična da je to strašno. Ne želim slušat radio jer je pozadisnka muzika vrhunska i baš ubija; i ostali zvukovi su zbilja veliki korak napred naspram ostalih Bethesdinih igara. A tek kada dođe do promjene vremena ili zalaska sunca... Nešto predivno.





Modeli likova su također drugi svijet za njihove ostale igre. Animacije su trebale biti bolje i to se mora priznat, (dok su animacije iz prvog pogleda kada nešto radimo odlične)
Mapa možda je manja nego kod Witchera 3, ali je prepuna sadržaja i odličnih lokacija. Isto tako dizajn oružja mi je čistih 5/5!
Odmah sam se zaljubio u ovu pušku:



Napucavanje je drastično, ali drastično bolje nego prije! Malo mi je čudan VATS kojeg obožavam pošto više ne pauzira nego uspori vrijeme no naviknut ću se...
Sada kada koristimo Stimpak i slične inekcije radnja je popraćena animacijom.
To je to, igra nije podbacila i čak me je jako ugodno iznenadila i baš sam happy!
« Zadnja izmjena: 10. Studeni, 2015., 03:03 doktor1 »

*

bigguy

  • *
  • 84
  • War Thunder player
Odg: Fallout 4
« Odgovori #199 : 10. Studeni, 2015., 09:05 »
Joj blago tebi ja nemogu docekat vikend da sam napokon doma i da krenem ja igrat
Work hard until your idols become your rivals!

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Fallout 4
« Odgovori #200 : 10. Studeni, 2015., 13:12 »
Iz nekog razloga, ove slike me atmosferom na Stalker podsjećaju.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Fallout 4
« Odgovori #201 : 10. Studeni, 2015., 13:25 »
Odlična je atmosfera, baš ono, pogođena totalno!
A kada od ljepog sunčanog dana sve "pozeleni" i počne kiša.. Super..
Sreća pa su se odlučili na više boje u prezentaciji jer kakvi sve prizori budu...
Interijeri su različiti i mnogi su super dizajnirani



Iako su korišteni mnogi assetsi iz prethodnika ima i veliki broj novih; fora su modeli auta kojih je sada mnogo više naspram trojke gdje je postojao jedan ili dva modela... A i dizajn vlaka je....

Napucavanje je kao šta sam reko mnogo bolje nego prije i igra je iznenađujuće teška! A AI je naporan jer koristi zaklon :mrgreen:
No kada sjedneš u Power Armor koji je super napravljen, (po pitanju energy cellova za njegovo korištenje i dizajn kao da je vozilo, a ne obleka) i počneš mlatit sve oko sebe malo se opustiš od prethodne muke u borbi... Sve dok ne dođe Deathclaw... :mrgreen:

Evo fora video sa nekim promjenama...

http://youtu.be/ul8TMyDZ2SM

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Fallout 4
« Odgovori #202 : 10. Studeni, 2015., 13:54 »
Totalna sam želatina što ne mogu igrati.

Kakvi su side questovi i jel se s njima može utjecati na svijet?

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Fallout 4
« Odgovori #203 : 10. Studeni, 2015., 14:32 »
A nisam još toliko napredovo u igri... Tek sam kakvih četiri sata proveo unutra pa nisam još ni zagrebo po tom pitanju...

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: Fallout 4
« Odgovori #204 : 10. Studeni, 2015., 16:15 »
Još 5 minuta dok se ne instalira, grizem nokte.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Fallout 4
« Odgovori #205 : 10. Studeni, 2015., 17:03 »
Uzimam igru cim joj malo padne cijena. Sad ionako imam igara za preći pa se ne bih mogao posvetiti igri onako kako ona zapravo zaslužuje.
Sviđa mi se sve sto ste naveli ali sada nemam vremena...

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: Fallout 4
« Odgovori #206 : 10. Studeni, 2015., 17:25 »
Prvi dojmovi.

Lijepa grafika, nije najbolja ikad viđena ali mi se sviđa, samo mi izgleda ko da su teksture radili različiti timovi jer ima gomeila detalja  na nekim random objektima, a zidovi izgledaju ko bljuvotina.
Ambijentalni zvukovi perfektno odrađeni, jedna od rijetkih igara koja bolje zvuči sa slušalicama.
MRZIM OVAJ SISTEM RAZGOVORA, SVAKO MALO KAŽEN NEŠTO ŠTA NISAN MISLIA.
Napucavanje mi je zasad super, doduše ubia san samo par blotefly-a i mole ratova.
Animacije su puno bolje nego šta san očekiva, pogotovo na pasu.

Odg: Fallout 4
« Odgovori #207 : 10. Studeni, 2015., 17:48 »
Evo ako nekog zanima usporedba grafickih kartica u Fallout 4:


Odg: Fallout 4
« Odgovori #208 : 10. Studeni, 2015., 18:05 »
Uh kakva dobra igra, jedina mana joj je što je previše zarazna, jedva prestao igrati. Grafički izgleda puno bolje nego što sam očekivao i dosta dobro je optimizirana. Napucavanje je baš dobro, puno bolje nego u prijašnjim nastavcima i atmosfera je odlična. Igram ju tek oko 8 sati ali za sada je moja ocjena 9/10.

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: Fallout 4
« Odgovori #209 : 10. Studeni, 2015., 18:40 »


Mogu nosit haljinu 10/10.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9