HCL.HR

Fallout: New Vegas

  • 114 Odgovora
  • 25522 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Fallout: New Vegas
« : 04. Siječanj, 2010., 23:12 »
ukoliko nekoga zanima novi Fallout zvan New Vegas - vijest od detaljima

zanimljivo zvuči ovo s vozilima, to je baš nedostajalo Falloutu 3, a odlično je radilo primjera u Borderlandsu.
« Zadnja izmjena: 20. Listopad, 2010., 17:22 wyzard »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #1 : 04. Veljača, 2010., 21:29 »
sudeći po komentarima na gornji post, ne zanima nikoga, no nevermind:

Fallout: New Vegas Debut Trailer

izgleda... čudno. grad kao da je netaknut apokalipsom. i power armor na kraju. neznam.

Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #2 : 04. Veljača, 2010., 21:50 »
izgleda kul : >

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #3 : 04. Veljača, 2010., 22:17 »
sudeći po komentarima na gornji post, ne zanima nikoga, no nevermind:

Fallout: New Vegas Debut Trailer

izgleda... čudno. grad kao da je netaknut apokalipsom. i power armor na kraju. neznam.

Prva stvar, ovo zaslužje novi topic.
Numero due, jesi ti igrao prva dva Fallouta? :/
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #4 : 04. Veljača, 2010., 22:33 »
slab interes, čemu novi topic?
i ne kužim pitanje. normalno da sam igrao.
ako ciljaš na događaje na zapadnoj obali nakon drugog dijela, to nikako ne opravdava svjetleći grad. a power armor u ovome liči na hellghaste iz killzonea više nego na išta drugo vezano za fallout.

Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #5 : 04. Veljača, 2010., 23:27 »
ovo će opet bit first person il?

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #6 : 05. Veljača, 2010., 00:10 »
trailer ne otkriva ništa previše i nije me baš zaintrigirao. iako ću igru igrat sigurno, budući sam okorjeli Fallout fan.
@wizard:di si ti tu, majke ti, vidio power armor?

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #7 : 05. Veljača, 2010., 00:20 »
pa šta nosi onaj lik na kraju? dobro, možda nije power armor al armor je, dovraga  :hihi:

Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #8 : 05. Veljača, 2010., 00:24 »
men isto izgleda ko neki nju seksi power armor :(

al ae ja sam nebitan i nisam igra prva 2. oće neko napisat ukratko koja je šema s njima :< onak, u 7 rečenica :(

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #9 : 05. Veljača, 2010., 00:32 »
ono nemre bit power armor da ga jebeš  :wildboy:
ono je neka random post apokaliptična obleka jer ako je ono power armor onda nek se jebu.

@đuzepe: šema sa power armorom u fallout franšizi je ta da je to najjači armor u igri, koji se napaja na nuklearnu energiju i mrcinski je (dakle onaj žgoljavi armor iz trailera nikako ne može biti power armor). a poznat je po tome šta se nalazi nacoveru sve 3 igre koje su do sada izašle, to im je kao zaštitni znak.

Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #10 : 05. Veljača, 2010., 00:40 »
scout power armor iz trice je kakti... lagan i ne mrcinski?

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #11 : 05. Veljača, 2010., 00:40 »
neće stavit random post apokaliptičnu obleku u teaser. dobro znaju da je power armor trademark Fallout serijala.
i svijetle mu oči crveno još. koja random obleka to ima.

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #12 : 05. Veljača, 2010., 00:46 »
daj me nemoj žderat, pogledaj trailer ponovo. ono je neki lik sa šljemom i sa nekakvim vizirom šta svijetli crveno. i ima neki mrtvi kožni kaput i sav je žgoljav. kak te to može podsjećat na power armor uopće? pa reko si da si igrao sve djelove  :wildboy:
očito je da su stvavili nekog negativca ili protagonista ili nešto, al ne u power armoru.

@đuzepe: jebiga, morao bi odigrat sve dijelove da bi znao na šta se misli kad se govori o power armoru. pogledaj covere igara.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #13 : 05. Veljača, 2010., 00:57 »
pa ono, reko sam da mi se ne sviđa, al tko ti jamči da se tim nije odvažio na redizajn power armora? onak, trailer je napravljen u istoj maniri kao i za trojku, i u trojci je prikazan bos trooper, i nije nosio neki random shit nego power armor, oko kojeg je ionako poslje bilo prepirke. i sad likovi pucaju na istu publiku, identičnim pristupom kao i s trojkom, i stavit će u trailer neznam, raidera oklopljenog do zuba?

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #14 : 05. Veljača, 2010., 01:06 »
u trailerima za trojku (više njih) se prikazivao Brootherhood of Steel, a ne sami power armor. a da bi njih prepoznao, morali su furat power armor jer su ga oni i izmislili, tj. to je njihov zaštitni znak. isto kao i u kulji. ili kao što je u dvojci prikazan Enclave sa advanced power armorom. pretpostavljam da ovaj teaser predstavlja možda neku novu frakciju negativaca (tako mi djeluje onaj frajer) ili nešto slično, ali nevezano za power armor.

jebise, odbijam priznati da je ono power armor. jednostavno nemre bit  :wildboy:
« Zadnja izmjena: 05. Veljača, 2010., 01:08 Konjina »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9