HCL.HR

Fallout: New Vegas

  • 114 Odgovora
  • 25519 Hitova
*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #75 : 21. Listopad, 2010., 17:49 »
btw zanimaju me uvjeti kak se postaje clan hcl tima, jel vidim da svakakvi ljudi upadaju.. cisto eto ako nije bed bela da nabacis neke uvjete koje covjek mora ispuniti...?


Pa prvo trebaš bit inteligentan i imati bar malo zdravog razuma... nisi kvalificiran

On Topic: Nisam probao igrati na PC, ali ono koliko sma igrao na konzoli ostavlja na meni dojam kako da je ovo neki DLC pack sa novijim mapama i misijama, ništa posebno

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #76 : 22. Listopad, 2010., 11:15 »
btw zanimaju me uvjeti kak se postaje clan hcl tima, jel vidim da svakakvi ljudi upadaju.. cisto eto ako nije bed bela da nabacis neke uvjete koje covjek mora ispuniti...?


Pa prvo trebaš bit inteligentan i imati bar malo zdravog razuma... nisi kvalificiran

On Topic: Nisam probao igrati na PC, ali ono koliko sma igrao na konzoli ostavlja na meni dojam kako da je ovo neki DLC pack sa novijim mapama i misijama, ništa posebno

a na koju si stelu onda ti upao u taj inteligentan team?

@smigl
Pa nitko te ne prisiljava da koristiš VATS, to je ionako samo jedna od opcija koju možeš a i nemoraš koristit u igri. Ako si ti tako pametan igraj bez toga, samo nemoj onda bičat kako je igra preteška i kako treba pecto metaka da se neki kurac ubije. :wildboy:

naravno da ne moras, niti ga koristim, stvar izbora kao sto sam i rekao, cak bi se slozio da mozda zbog ne koristenja vatsa ispalim i vise metaka jer ne mogu toliko dobro i precizno ciljati kao vats ali meni je bitan izazov ako cu ja kliknuti gdje da mi lik puca meni je to fail! obrati paznju da sam vise puta naglasio da je po meni to fail ne da je igra fail zbog toga ali kao i obicno zadrzavanje prava na svoje misljenje na ovom forumu je zbog nekog razloga zabranjeno.

Pismenost.

Vi ste i statistički najslabija karika. Zbogom.

nemoj molim te tjerati me da za svakog od vas radim quote glupih gramatickih gresaka koje radite, pocevsi od vrha ljudi koji vode ovaj portal do nas malih clanova. ti si se meni sad nasao prodavati pricu o gramatici.. daj nemoj me jebat

Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #77 : 22. Listopad, 2010., 11:18 »
Ti ne možeš nikome ukazivati na gramatičke greške.  :hihi:
Uostalom, vjerojatno bi citirao moje "sumnjam" i rekao da se kaže "sumljam".  :mrs:

Probao New Vegas, neigrivo na ovom kompu. Očekivano, al opet... morao sam probati.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #78 : 22. Listopad, 2010., 11:21 »
zašto je neigrivo ako izgleda retardirano loše? kako kriste mili?

PC je postao takvo smeće isuse. beskorisno je uopće igrat išta na njemu novije.  :tired:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #79 : 22. Listopad, 2010., 11:22 »
Aono, komp mi je iz 2005. il nešto. Nisam ga uopće nadograđivao.
Na nekom današnjem prosječnom kompu vjerojatno se sasvim pristojno da igrati.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #80 : 22. Listopad, 2010., 12:26 »
btw zanimaju me uvjeti kak se postaje clan hcl tima, jel vidim da svakakvi ljudi upadaju.. cisto eto ako nije bed bela da nabacis neke uvjete koje covjek mora ispuniti...?


Pa prvo trebaš bit inteligentan i imati bar malo zdravog razuma... nisi kvalificiran

On Topic: Nisam probao igrati na PC, ali ono koliko sma igrao na konzoli ostavlja na meni dojam kako da je ovo neki DLC pack sa novijim mapama i misijama, ništa posebno

a na koju si stelu onda ti upao u taj inteligentan team?


Nisam ni mislio da ćeš shvatit  ;)


*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #81 : 22. Listopad, 2010., 12:31 »
zašto je neigrivo ako izgleda retardirano loše? kako kriste mili?

PC je postao takvo smeće isuse. beskorisno je uopće igrat išta na njemu novije.  :tired:

izasao ti je halo R, sad imas igrati sto slijedecih 5 godina i tvrditi kak xbox rula...

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #82 : 22. Listopad, 2010., 16:04 »
Zašto si ti osjećao potrebu uvrijediti sada jadnog Jadrana? :(

I koliko znam, on uopće nema Xbox, niti ga "voli".

Uglavnom, za ovo i neke prijašnje postove ti ide opomena, još jedna takva i slijedi ti konačni ban ilitiga permban.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #83 : 22. Listopad, 2010., 17:36 »
Eo jedan video gdje gholovi(kak se već piše) idu u svemir. http://www.xfire.com/video/391a80/ Niš specijalno.


*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #84 : 22. Listopad, 2010., 20:58 »
igra još uvijek ima bugova koje je ostavila trojka, recimo kada kupuješ kod trgovca i ima dva identična itema sa drugačijim stanjem, ako kupiš ovaj lošiji dobit ćeš bolji
plus ima neke nove - nešto što su programeri previdjeli -> u jednom određenom kasinu kada prebacuješ iz njihovih čipova u novce, ne makne ti te čipove iz inventara pa možeš dobit beskonačno capsa :D

al mogu reći da je puno bolje napravljena od trojke, no Gamebyro zasigurno mora ići u mirovinu koliko je glitchav (ali koliko glitchav bio, omogućuje mojoj 6 godina staroj konfiguraciji da ga solidno vrti) xD

imam negdje 20 sati u igri i nisam još došao do Vegas Stripa xD
Al mi je lik zato ubitačan, ima instalirane skoro sve implantante i lijepo ga razvijam po svom stilu ^^

postam screen lika kad dođem do 30. lvla xD

@zg_rider -> evo filmića sa zvukom: http://www.youtube.com/watch?v=LHGcbnh8kWo
« Zadnja izmjena: 22. Listopad, 2010., 21:00 DeS3InY »

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #85 : 23. Listopad, 2010., 08:19 »
Meni se igra sviđa je da ima dosta bugova ali dobra je. :D

@DeS3InY  Ja zaboravio uključit zvuk.  :bonk:


*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #86 : 23. Listopad, 2010., 09:53 »
Vi koji igrate, kakva je radnja i kakvi su questovi u Vegasu? U trojki su bili teski promasaj i jedan od glavnih razloga zasto mi je igra dosadila u roku odmah.
The greatest teacher, failure is.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #87 : 23. Listopad, 2010., 14:01 »
mogu reć da je početak dosadan. znatno dosadniji nego fallout 3. lik je nitko i ništa, i ništa se o njemu ne zna, osim da je kurir. nikakve pozadinske priče, ništa. začudo, nisu upotrijebili ni "amnezija" trik, već jednostavno nije bitno odakle je došao.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #88 : 23. Listopad, 2010., 14:31 »
Tako nekako je poceo i Kotor 2  :D
Vjerojatno će se kasnije razjasniti stvari
The greatest teacher, failure is.

*

udp11

  • *
  • 24
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #89 : 23. Listopad, 2010., 15:20 »
Super igra, prešao sam sve questove od Mr. Housea, sada moram ponovno prijeći riješavajući questove od Caesara, NCR-a i Yes Man-a.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9