HCL.HR

Far Cry 3

  • 614 Odgovora
  • 159599 Hitova
*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #450 : 07. Veljača, 2013., 18:18 »
Ima FC3 tih nekih sitnih zamjerki ali to nije razlog da ne uđe u 90+. Pogledaj hcl recenzije za 2012. ima tu dosta 90+ igara (među njima je i FC3) ali ako FC3 ne zaslužuje da bude 90+ ocjenjena igra onda nijedna ne zaslužuje. Kriteriji ne smiju biti toliko strogi pa da igra koja je dobila najviše goty nagrada za 2012. ne dobije 90+ ocjenu to bi značilo da smo imali veoma siromašnu gamersku godinu a to nije slučaj jer ovo je jedna od najboljih gamerskih godina i smatram da najbolja igra iz te godine zaslužuje barem 95 ocjenu. Realno

Neznam...osobno mislim da se u globalu igre ocjenjuju ocjenama većim nego koje su zapravo zaslužile, jer svake godine imaš preko deset 90+ igara od kojih bi ja dvije možda smjestio u tu kategoriju.
Sve igre s ocjenom preko 80 bi trebale biti vrhunske, jesu li? nisu.
Svaka druga se trpa u taj koš di realno ne spada. Marketing blabla.

88 od mene.

Općenito ne gledam OCJENE recenzenata prije nego što odigram nešto, jer svaki dojam je ruku na srce subjektivan.
« Zadnja izmjena: 07. Veljača, 2013., 18:21 Mzehn »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #451 : 07. Veljača, 2013., 19:21 »
I ja sam se borio s tim ocjenjivanjem godinama, te sam dosta igara shvaćao subjektivno i bivao fanboyem. No oboje ste nekako upravu i niste.
Slažem se s jednim kolegom na jednom forumu koji je rekao da FC3 nije igra koja briljira u jednom segmentu, da ispadne savršena, ali je savršeno zaokružena cijelina i u rijetko kojem segmentu ispada iz okvira.

U nijednom segmentu znači nije podbacila što joj osigurava tu nekakvu 85-90 ocjenu.
A to sad opet znači da ako vam je igra toliko dobro sijela i zabavila vas, zašto nebi ona imala pa i 98 ocjenu ako je to najbolji šuter u zadnjih ohoho godina.

Što ne znači da je onaj koji igru dao 87 ocjenu podcjenio istu; nego valjda čovjek ima svoje neke kriterije koje mu igra zadovoljava ili ne...

Ukusi.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #452 : 07. Veljača, 2013., 23:21 »
Cole tvoje mišljenje najviše cijenim na ovom forumu ;). Takva je situacija i sa Skyrimom, ne briljira ni u jednom segmentu ali je savršena zaokružena cjelina i stvarno bi bilo nerealno da ga neko ocjeni sa manjom ocjenom od 90. Ja se slažem da svako ima pravo na svoje mišljenje, i da ocjeni FC3 sa manje od 90 ali to je kako sam već rekao njegovo subjektivno mišljenje isto što je 98 moje subjektivno, ali je realno i objektivno igra zaslužuje 90-95, jer ovakve igre se javljaju jednom u nekoliko godina.
P.S. Zanima me da li je FC2 sličan trojki, prvenstveno što se tiče gameplaya i slobode igranja. Totalno me trica oduševila i ako je dvica barem približno dobra to bi trebao što prije odigrat.

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #453 : 08. Veljača, 2013., 01:21 »
FC2 je meni osobno dosta zanimljiv i rastura mi Afrika kao setting, ali postane vrlo monoton nakon nekog vremena zbog repetativnih misija i stalnog vozikanja s jednog kraja mape na drugi. Svijet je definitivno velik, otvoren i slobodan, ali i relativno prazan. Osim misija i rendom kurenja suhe trave sa flamethrowerom (Najjaca stvar u igri) nema previse sadrzaja. Eventualno osvajanje neprijateljskih mini kampova po mapi.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #454 : 08. Veljača, 2013., 14:40 »
Evo ovdje sam napisao svoje mišljenje o igri u vidu recenzije:
http://www.hcl.hr/forum/gaming-kultura/vlastite-recenzije-igara/180/
Konstruktivne kritike su dobrodošle :D
« Zadnja izmjena: 08. Veljača, 2013., 14:43 Adam Jensen »

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #455 : 19. Veljača, 2013., 15:31 »
Ubisoft će nadolazećim patchevima u igru ubaciti master razinu težine te mogučnost resetiranja outpostova nakon što ste ih sve oslobodili.

[Joystiq]
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #456 : 19. Veljača, 2013., 16:34 »
Ubisoft će nadolazećim patchevima u igru ubaciti master razinu težine te mogučnost resetiranja outpostova nakon što ste ih sve oslobodili.

[Joystiq]

Toooo :clap:, nakon ovoga neće biti razloga da ikada uninstalliram FC3. Jedina mana mu je bilo manjak izazovnosti, ali sada će i to biti riješeno.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #457 : 19. Veljača, 2013., 16:53 »
kul


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #458 : 19. Veljača, 2013., 16:59 »
Radije bih onaj HUD customize patch. Šta je s tim uopće, kao da im treba tri mjeseca za takvo što.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #459 : 19. Veljača, 2013., 17:22 »
Kao i za vecinu multiplatform igara, patchevi trebaju proci proces autorizacije za konzole, pa se dosta izdavaca odluci odgoditi pustanje patcha za PC dok verzije za konzole ne budu spremne.

Ista stvar se dogada sa Battlefield 3 i jos hrpetinom igara koje su bile uspjesne na konzolama i na PC-u.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #460 : 19. Veljača, 2013., 23:10 »
Radije bih onaj HUD customize patch. Šta je s tim uopće, kao da im treba tri mjeseca za takvo što.

Pa to se može ručno. :hiha:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #461 : 20. Veljača, 2013., 11:55 »
Yeah, pa da onda ne vidim šta trebam stisnut u QTE. Uostalom, ne bi isključivanje svega odjednom - nego pojedinačno.
#zanovjetni_wyzard.

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #462 : 20. Veljača, 2013., 14:07 »
Radije bih onaj HUD customize patch. Šta je s tim uopće, kao da im treba tri mjeseca za takvo što.

Premalo pritužbi su dobili na to pa im se ne da. Meni osobno ne smeta ništa na HUD-u
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #463 : 20. Veljača, 2013., 14:58 »
Završio sam igru i zadovoljan sam. Definitivno najgora stvar u igri je radnja, muka mi je bilo dok sam morao slušati gluposti koje pričaju, isto vrijedi i za sporedne zadatke koje obavljate za stanovnike. Toliko glupog teksta dugo nisam čuo u nekoj igri.

Druga stvar, kontrole na PS3. Kriminal. Mjenjanje oružja je takva muka da je to strašno.

Zato je ostatak veoma dobar. Koncept istraživanja otoka dobro je smišljen. Stvarno ima hrpa toga za naći i vidjeti. Čak me nisu ni toliko avanturistički dijelovi živcirali. Sporedne misije variraju od mrtvih do solidnih ali sve se svodi na isto, osim one jedne gdje se moralo prisluškivati. Najiritantniji zadaci su definitvno Path of the Hunter ili kako se zove. Ubijanje morskog psa s lukom i strijelom. Nezzz, smeće.

Oni trialovi su odlični, dok ubijanje komandira ovisi o lokaciji gdje se nalaze. Neki su prelagani za ubiti, dok se za neke treba dobro isplanirati kako doći do njih. Naravno ako se igra na stealth način.

I da, napucacanje je i više nego solidno, AI je ok ali ima glupih stvari. Frajer nosi koktel, ja ga zapalim i to njega ne jebe nego on i dalje trči na mene kao da ne gori. Ako ništa drugo barem je zabavno kada lik dok gori spali dobar dio trave.

tl;dr

Naspram FC2 ovo je miljama daleko bolja igra i jedna od zabavnijih pucačina od prošle godine. Igrao sam preko 25 sati, ostalo mi jedno pismo za pokupiti, 19 relica i još dvije stvari za kraftanje. Sadržaja ima dosta i to je pozitivna stvar ali kada se igra završi, više se nema što raditi. Barem ja ne vidim više išta zanimljivoga.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #464 : 04. Ožujak, 2013., 23:47 »
ovaj otok, crysis puške, nano odijelo i bez ČUDOVIŠTA = savršeno

Daklem, igram i ja malo u zadnje. Kompleksnost je ujedno i dobra i smor. Ne znam, trebaš ubit pet svinja da bi crafto novčanik. Okej na početku, al baš postane dosadno poslije. Atmosfera je jako dobra i to mi je baš veliki plus. AI mi je ok, ono prate te likovi u džipu, nije da odustanu odma i tako. Uglavnom zadovoljan, al nijedan fc mi još nije bio BAŠ po volji. Prvi radi čudovišta, drugi radi dosadne afrike i te RADIJACIJE, a treći je malo smor što se tiče ovih nekih loot sranja i sejva i učestalog propadanja misija, a i što nema više ono da u sat vremena igranja imaš čitav arsenal oružja, nego igraš s istom puškom 10 sati :D
« Zadnja izmjena: 04. Ožujak, 2013., 23:55 Seengeer »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9