HCL.HR

Fifa 09

  • 227 Odgovora
  • 51157 Hitova
*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Fifa 09
« Odgovori #150 : 20. Listopad, 2008., 00:13 »
Jebemu kako preodlično. Sad Fifa saka il' je lošija zato što PC verzija saka. I da, naravno da je čru gejming uvik bio na PC-u, jebeš konzole. Koliko genijalnih argumenata u jednom topicu. I to sve zato što je teško priznat' da je nešto bolje i vrijedi probati. :(

Iden spavati, ne isplati se raspravljati u ovom topicu.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Fifa 09
« Odgovori #151 : 20. Listopad, 2008., 00:16 »
@Destriny- Fifa koju Hann, Under, TNT hvale je Fifa za PS3/X360.

Slikovito:

PC FIFA -> :kita
PC PES -> :kita

PS3/X360 FIFA ->  :clap:
PS3/X360 PES -> :kita

Re: Fifa 09
« Odgovori #152 : 20. Listopad, 2008., 10:00 »
To gore je jedina istina.  :(

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Fifa 09
« Odgovori #153 : 20. Listopad, 2008., 11:12 »
pravi nogać >> simulacije nogometa na konzolama i pc-u

zabavnije, zdravije
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Fifa 09
« Odgovori #154 : 20. Listopad, 2008., 13:44 »
kakve kurčeve veze sad to ima s ičim blaster :(

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: Fifa 09
« Odgovori #155 : 20. Listopad, 2008., 15:44 »
Jebemu kako preodlično. Sad Fifa saka il' je lošija zato što PC verzija saka. I da, naravno da je čru gejming uvik bio na PC-u, jebeš konzole. Koliko genijalnih argumenata u jednom topicu. I to sve zato što je teško priznat' da je nešto bolje i vrijedi probati. :(

Iden spavati, ne isplati se raspravljati u ovom topicu.

ti ne shvaćaš ironičnost onog *flejm* u mojem postu jelda?

al mi je sakato kad tvrtka izda dvije toliko različite verzije igre za konzole i za PC, toliko različite da jednu prozivaju sakatom, a drugu najboljom simulacijom. e to je najgori potez EA-a koji je mogao ikad napraviti...

U PESu sam se razočarao (nakon što sam odigrao 10ak tekmi) i vraćam se 6-ici, no isto tako sam se razočarao i u FIFA-i... naravno za PC jer nemam $ za konzolu.

pravi nogać >> simulacije nogometa na konzolama i pc-u

zabavnije, zdravije

zabavnije, sigurno. zdravije? hm, sjebo sam si nogu na nogometu toliko da možda više nikad neću moći neke žešće sportove igrati.

---

Pozz ekipa, moj zadnji post ovdje ^^![/font]

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Fifa 09
« Odgovori #156 : 20. Listopad, 2008., 16:01 »
Naprotiv. Ono gore nije se odnosilo toliko na tvoj post koliko se odnosilo općenito na način razmišljanja koji je već jednom wyzard demonstrirao. A to je razmišljanje da je PC ko igrača platforma bog isus u odnosu na konzole i ako je verzija neke igre loša na pc-u, (što je apsolutno greška onoga ko ju je radio) da je igra po defaultu loša. Tj. da ona ne može (ili ne smije) biti dobra zato što nije ista na svim platformama. :(
« Zadnja izmjena: 20. Listopad, 2008., 16:03 Under »
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: Fifa 09
« Odgovori #157 : 20. Listopad, 2008., 16:11 »
Naprotiv. Ono gore nije se odnosilo toliko na tvoj post koliko se odnosilo općenito na način razmišljanja koji je već jednom wyzard demonstrirao. A to je razmišljanje da je PC ko igrača platforma bog isus u odnosu na konzole i ako je verzija neke igre loša na pc-u, (što je apsolutno greška onoga ko ju je radio) da je igra po defaultu loša. Tj. da ona ne može (ili ne smije) biti dobra zato što nije ista na svim platformama. :(

hm, napravit ću iznimku pa se nadovezati na tvoj post

da, istina, takav način razmišljanja dolazi od činjenice da je PC najsvestranija platforma za igranje i kao takva se predstavlja u "najvećem svjetlu" kao ultimate gaming platforma. istina, PC igrači zahtjevaju od proizvođača da naprave najbolju igru za PC zbog tog shvaćanja i ako proizvođać ne uspije u tome, igra je proglašavana ultimativnim smećem. Al nemožeš ih kriviti, oni su očekivali isti (mislim ja očekujem isti, neki očekuju bolji) tretman tj. da će se napraviti igra iste kvalitete za sve platforme za koje se igra radi (ukoliko je to moguće). A u velikom sam uvjerenju (pošto sam i sam programer) da je EA Games mogao napraviti veoma bolji posao nego što je napravio.

DeS3InY out! ^^



*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Fifa 09
« Odgovori #158 : 20. Listopad, 2008., 19:29 »
@Destriny- Fifa koju Hann, Under, TNT hvale je Fifa za PS3/X360.

Slikovito:

PC FIFA -> :kita
PC PES -> :kita

PS3/X360 FIFA ->  :clap:
PS3/X360 PES -> :kita

+1 i kezualno  :ave: :ave:




I, jebate, pa to je moja kita.  :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Fifa 09
« Odgovori #159 : 20. Listopad, 2008., 19:32 »
Mala je nekako.  :solidus:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Fifa 09
« Odgovori #160 : 20. Listopad, 2008., 19:34 »
mlohava ćuna mlohava ćuna
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Fifa 09
« Odgovori #161 : 20. Listopad, 2008., 19:39 »
Prava pionirska cuna.
 \:D/
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Fifa 09
« Odgovori #162 : 20. Listopad, 2008., 19:49 »
Kao dugogodišnji ISS/PES fan u Lewke sam igrao Fifu 08 i trebale su mi dvi utakmice da me razuvjeri kolko je u stvari bolja naspram PES-a po meni, u svakom segmentu. Fifu 09 nisam još proba, moram opet do Luke.  :ementaler:

Solide i ostali križari, probajte jebemu igru pa sudite. PES 2009 se još igra ali dosadašnja mišljenja nisu baš mega bajna. U globalu (slightly) poboljšana 2008-ca u svakom slučaju.  :piva:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

Re: Fifa 09
« Odgovori #163 : 20. Listopad, 2008., 19:51 »
 :(
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Fifa 09
« Odgovori #164 : 20. Listopad, 2008., 20:06 »
Fifa aktualna pwna PES ovaj i zadnji.
Al nije mi ni blizu PES-u 6. Tak da mi pes jos uvijek vlada.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9