HCL.HR

Fifa 09

  • 227 Odgovora
  • 51164 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Fifa 09
« Odgovori #180 : 27. Listopad, 2008., 15:44 »

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Re: Fifa 09
« Odgovori #181 : 27. Listopad, 2008., 17:58 »
Odlicna recenzija svaka cast =D>
No jedina opaska i to ne mala - FIFA09 je kud i kamo brza od FIFA08. Cijelo vrijeme sam mislio da citam PC recenziju,pa se tome nisam ni cudio. Do pred sam kraj kad je jasno objasnjeno na cemu je igrano.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Fifa 09
« Odgovori #182 : 27. Listopad, 2008., 18:13 »
Meni igra djeluje mrvicu sporije, ko što sam i reko. Doduše, Fifu 08 nisam ni upola igro ko ovu, pa sam možda i zaboravio filing brzine. :(

I hvala. ;)
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Re: Fifa 09
« Odgovori #183 : 27. Listopad, 2008., 18:30 »
javi se da bacimo koju ako si jos uvik u posjedu igre i ps3 konzole ;)

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Fifa 09
« Odgovori #184 : 27. Listopad, 2008., 18:33 »
Rado, ali imam Box (na kojem je recenzirano) tako da, šteta. :(
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Fifa 09
« Odgovori #185 : 27. Listopad, 2008., 19:15 »
Brža je od 08, dosta. To mi je i najdraže bilo kad sam je zaigrao prvi put :wildboy:
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Fifa 09
« Odgovori #186 : 27. Listopad, 2008., 19:40 »
Retosu prokleti.  :(

Al razdjevičit ću te ko ministrantića sljedeći put Luka.  :mrgreen:

E da, Under svaka čast na reci, slažem se. Pogotovo ono za vratare kad sam igra sa ovim gore drkošem ono, Almunija mu je brania ko Alah, poskida mi je jedno bar 5-6 mrtvih šansi.  :kingmortal:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Fifa 09
« Odgovori #187 : 27. Listopad, 2008., 19:44 »
Oćeš oćeš :(

Nije on dobro branio, nego neznaš pucat, šugave ti noge igrači imaju :wildboy: za razliku od adebajora mog prekrasnog
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Fifa 09
« Odgovori #188 : 27. Listopad, 2008., 19:45 »
Hvala Jolica. :hug

I da, pravilno zboriš, vratari ponekad puno bolje brane kad se igra udvoje, ali to recimo mene nije spriječilo da nekoga koga neću imenovati napunim sa 6:1. Oh the joy. :ementaler:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Re: Fifa 09
« Odgovori #189 : 28. Listopad, 2008., 01:34 »
fora sa vratarima je da te tjeraju da ucis manual shooting. meni osobno presjeban takav shoot, jer cim dodjes do ovih najjacih na serveru, nemas vremena za namjestanje i ciljanje. no recimo semi-auto je zato fantastican. isto dosta tezak, no cim se skuzi nema se vise toliko problema sa golmanima. tako da ovo ne bih uzeo kao neki minus igri. minus na boxu i to veci je da mozes na neku foru kvitnut utakmicu i ne dobit loss. zato ekipa masovno odustaje od fifa onlinea na boxu..

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Fifa 09
« Odgovori #190 : 28. Listopad, 2008., 11:16 »
Kako mi je jebeno drago šta Pičkica suxa, tako ti i treba kad ne igraš s Arsenalom. IZDAICO!!!!11

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Fifa 09
« Odgovori #191 : 28. Listopad, 2008., 14:53 »
minus na boxu i to veci je da mozes na neku foru kvitnut utakmicu i ne dobit loss. zato ekipa masovno odustaje od fifa onlinea na boxu.

Za ovo sam čuo, ali nisam isprobao. Nekako mi je to jadno napraviti. :(
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Fifa 09
« Odgovori #192 : 28. Listopad, 2008., 15:36 »
Kako mi je jebeno drago šta Pičkica suxa, tako ti i treba kad ne igraš s Arsenalom. IZDAICO!!!!11

Retaj Lewka uzme odma jer zna da ja sa njima igram, i onda ko fol HEJ KOJI ĆEŠ TI KLUB?  :wildboy:

Kume ako ikad zaigramo sa Dinamom ću da te savladam.
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Fifa 09
« Odgovori #193 : 28. Listopad, 2008., 15:51 »
Pa zaigraćemo sigurno online, kaj ne?  :hug

Ae. Ja ću bit Tottenham.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Fifa 09
« Odgovori #194 : 31. Listopad, 2008., 01:14 »
Hvala Jolica. :hug

I da, pravilno zboriš, vratari ponekad puno bolje brane kad se igra udvoje, ali to recimo mene nije spriječilo da nekoga koga neću imenovati napunim sa 6:1. Oh the joy. :ementaler:

Heheh Žorž, kad ćeš mene zvat LOL =D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9