HCL.HR

FIFA 13

  • 618 Odgovora
  • 176653 Hitova
Odg: FIFA 13
« Odgovori #180 : 06. Listopad, 2012., 15:14 »
Zašto mi se nemože spojit na EA servereeeeee  :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy:
jel ti original igra?
jest valjala mi je sve do danas
« Zadnja izmjena: 06. Listopad, 2012., 15:34 robi_du »

Odg: FIFA 13
« Odgovori #181 : 06. Listopad, 2012., 21:02 »
Imam problem sa fifom 13 naime nemmože mi se spojit sa EA serverima koliko god pokusavo, a na originu sam logiran sve uredno i reinstaliro sam igru, restarto ruter ali nece pa nece, ima iko nekakvu ideju? :/

Odg: FIFA 13
« Odgovori #182 : 06. Listopad, 2012., 23:47 »
Izgleda da nesta rade pa nece

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 13
« Odgovori #183 : 06. Listopad, 2012., 23:50 »
Meni je citav dan normalno sve.

Odg: FIFA 13
« Odgovori #184 : 07. Listopad, 2012., 12:46 »
Evo danas valja

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 13
« Odgovori #185 : 07. Listopad, 2012., 17:05 »
Krenuo igrat karijeru s Bayernom.
Doveo si Alexa kao stupa obrane i Kaku iz Real Madrida. Potonji mi više služi kao zamjena za sjajnog Thomasa Müllera, a riješio se užasnog Anatoliya Tymoshchuka.

U ligi prvaka sam u grupi sa Bragom, Arsenalom i Ajaxom.
Igram poluvrijeme 6 minuta na 4/5 težini. Prvih 10 kola mi baš i neide te bilježim dva poraza kod kuće i variram između 6-og i 8-og mjesta. Napokon hvatam zalet i bilježim pobjede u serijama. Skockao fino obranu i bilježim dosta tekmi bez primljenog pogotka.



Rušim Arsenal u gostima i osvajam prvo mjesto u skupini lige prvaka. U ligi mi sve bolje ide dok Manđa zabija. Povremeno s klupe uđe Gomez, koji tek rijetko starta utakmicu (više u kupu i LP igra). Xherdan Shaqiri mi je opako iznenađenje i u prvih 10-ak kola dosta je mjenjao nešto bolesnog Robena, no onda se desio peh i ozljedio se na 8 mjeseci, tako da tražim zamjenu za nizozemsko krilo. Ova momčad Bayerna je buldožder. Nanizao sam 9 pobjeda zaredom (6 bundesliga, 2 LP, 1 kup).

Kako se Gomez nije baš dokazao i "prokockao" tri starta zaredom, odlučio sam ga trajnije postavit na klupu i naći drugog napadača. Iako je stara iskusnjara sa 35 na plećima, odlučio sam se za nogometnog boga Hernya, platio ga 15m€ i zauzvrat dao Pizarra. Već u prvoj tekmi dokazuje se kao pravi pogodak. U svoj debiju zabija 2 pogotka, a u nastavku pogledajte prvi...

Bayern - Greuther Fürth 5:0 | Henry debut

Na polusezoni osvajam četvrto ("prvo") mjesto teoretski, budući da mi je jedna utakmica odgođena radi lige prvaka.
Jako zadovoljan sa stanjem u klubu.

Tablica
Strijelci



Igra je napredovala u svim segmentima. Odigrao sam i malo Online tekmi i većinu sam dobio protiv n00bova, dok sam tek jednu seriju prijateljskih odigrao s prijateljem (hi lollik).
Kada bum dodatno raspoložen možda napišem i "mini" recu. ^^


*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: FIFA 13
« Odgovori #186 : 07. Listopad, 2012., 18:36 »
piše na transfer prozorčiću kraj strijelaca da si Henrya platio 12m, a ne 15, al opet užasan potez,, nebi dao više ok 3.5 - 4 mil za njega.  :wildboy:

Ne sviđa mi se tvoja taktika kojom si krenuo i sve, al dobri su rezultati pa gg, al nezz koliko je isplativo na duge staze.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 13
« Odgovori #187 : 07. Listopad, 2012., 19:00 »
A da nekaj je bilo pomaknuto radi Pizzara imaš pravo.
Henrya sam uzeo kao igrača s klupe ili kad Manđi treba odmora, za ostale prilike uvijek mogu prebaciti Mullera iz polušpice u napad. Dok kombiniram Kaku, Svajnija, Krossa i Javier Martínez i rulaju jako u svakoj kombinaciji. Užasno sam zadovoljan i sa obrambenima te krilima, Lahm i Contento <3. Ovaj Alex je valjda najbolji ikad.

FIFA 13® | Kaká (Bayern) Fail

 :hihi:

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: FIFA 13
« Odgovori #188 : 07. Listopad, 2012., 19:12 »
ma ne, neshvatljiv mi je ustvari potez Henry za 15 mil. Za to si mogao kupit 4 igrača od 19 godina koji bi za 2 sezone rulali sve ili bi ih mogo prodat za 55 mil. Nelogičan mi je potez malo.

A i ako si već išao za profiliranog i već dobrog napadača kojeg nećeš morat forsirat 2 sezone da se razvije mogo si komotno Širlea kupit, rula mališan i još se razvije, ludilo bude.

Kaka :) kolko si ga platio?
« Zadnja izmjena: 07. Listopad, 2012., 19:15 Freddy »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 13
« Odgovori #189 : 07. Listopad, 2012., 19:55 »
Nemam pojma, moram pogledat.  :ementaler:

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: FIFA 13
« Odgovori #190 : 07. Listopad, 2012., 20:14 »
koja je fora počet s jakim klubom s puno para? realno, mogao si osvojit ligu prvaka i bit prvi u bundesligi da si išta dirao. nezz, ja volim uzet siromašne jadne klubove pa kroz par sezona nešto napravit.

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: FIFA 13
« Odgovori #191 : 07. Listopad, 2012., 20:21 »
Ljubomran sam malo na svakog ko trenutno igra fifu,nemerem odvojit mrtvih sto maraka za orginal.. :fpalm: Krekujte tu igru vise!!1

E al mrtvi Kaka,prije nekoliko godina na PES turniru 120min. gubim 2-1 u polufinalu,Ambrosini ubacuje u kazneni prostor sam Kaka nema nikog prazan gol.Jebeni njub nije da se namjesto da je udari nego samo ceka da ga lopta pogodi.I taman da pritisnem kocku fulni je bog.. :ave: :ave: :ave: prode mu milimetar od nosa,e kad sam slozio nogom od sto spade plejstejsn jebali su mi sve zivo.Kako sam mogo batina popusit.. :wildboy: :wildboy:

Al jarane nije bilo u pitanju nagrada od 10KM nego sve je bilo oko slave. :D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 13
« Odgovori #192 : 07. Listopad, 2012., 22:51 »
koja je fora počet s jakim klubom s puno para? realno, mogao si osvojit ligu prvaka i bit prvi u bundesligi da si išta dirao. nezz, ja volim uzet siromašne jadne klubove pa kroz par sezona nešto napravit.

Igra mi se s kim mi se igra.
@Freddy, uzeo sam ga zato jer mi rula i jer sam ga htio imat, hoću da tu završi karijeru, a kao drugi/treći napadač će rulat. A Kaka 21m €.

=)

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: FIFA 13
« Odgovori #193 : 08. Listopad, 2012., 00:26 »
sozz.

nego, ultimate team jebeno rula. samo da je matchmaking malo bolji, a ne da me gura u igri s već zlatnim klubovima.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: FIFA 13
« Odgovori #194 : 08. Listopad, 2012., 00:58 »
@Freddy, uzeo sam ga zato jer mi rula i jer sam ga htio imat, hoću da tu završi karijeru, a kao drugi/treći napadač će rulat. A Kaka 21m €.
=)

ae, to mi ima malo smisla, iako si financijski ispuhao Bayern bez razloga bar si kupovao srcem  :ementaler:
na stranu što sam ja smeće pa uvijek gledam samo dobit u fifi  :hiha2:

ćeš mijenjat klubove možda?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9