HCL.HR

FIFA 13

  • 618 Odgovora
  • 177831 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 13
« Odgovori #375 : 04. Travanj, 2013., 01:49 »
Odigrao par utakmica u Premiershipu bez primljenog gola (4:0, 3:0, 4:0) i zasjao na treće mjesto. Walcott mi se žali kako ne želi produžit ugovor na kraju sezone, no napravit ću sve da ga zadržim, ipak je prvi strijelac momčadi sa 18 pogodaka u svim natjecanjima. Mandžukić i Podolski nezaostaju puno za njime; obojica sa po 15 pogodaka u svim natjecanjima, s time kako je Manđo prvi trenutno prvi topnik Premiershipa sa 13 golova. Sve mi se činilo da ću se na kraju sezone zahvaliti Giroudu kada me majstor razuvjerio sa po 4 gola u dvije prvenstvene utakmice.

Pomalo mislim već na iduću sezonu slažući momčad dao sam priliku mladome Ryo Miyaichiu koji je priliku iskoristio već u prvoj utakmici i upisao se u strijelce i to čak dvaput. Čudo od igrača; jako brz i sjajna tehnika. Bit će dostojna zamjena već umornom Arshavinu. Budući da će trojka budućnosti biti Manđo - Podolski - Walcott (Ryo), morao sam u potražnju za brzonogim mladićem koji će odmarati standardnu trojku idućih sezona i pritom stasati u potencijalnu zvijezdu. Možebitnog wunderkida sam našao u liku i dijelu Maxa Claytona iz Crewe Alexandra. Jel vam moram reć šta se desilo nakon njegovih prvih 20 minuta u FA CUP-u?



:ementaler:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 13
« Odgovori #376 : 04. Travanj, 2013., 02:23 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 13
« Odgovori #377 : 04. Travanj, 2013., 11:18 »
Uz par Clean Sheetova, jedna bravura Pletikose. :hiha:

http://youtu.be/sYhIZtrfvjs

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: FIFA 13
« Odgovori #378 : 04. Travanj, 2013., 11:20 »
:hihi:

:approve
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: FIFA 13
« Odgovori #379 : 04. Travanj, 2013., 13:04 »
Cole jedno pitanjce. Čime igraš igru? Kojim joystickom ili tipkovnciom il nećim trećim?
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 13
« Odgovori #380 : 04. Travanj, 2013., 13:12 »
X360 kontroler.
Ako pitaš zbog Manđine kretnje, takav je lik  - štrkljast.

:mrgreen:

Vizualno me dosta smeta kako je nezgrapan, ali ima skillse jebene.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: FIFA 13
« Odgovori #381 : 04. Travanj, 2013., 13:58 »
X360 kontroler.
Ako pitaš zbog Manđine kretnje, takav je lik  - štrkljast.

Ne zbog toga, nego jer mi nikako ne želi raditi ispravno X360 kontroler na FIFI :(
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 13
« Odgovori #382 : 04. Travanj, 2013., 14:44 »
Kako to mislis?  Na PC-u?
Si prcko kaj po settingsima? Objasni prirodu problema.

Odg: FIFA 13
« Odgovori #383 : 04. Travanj, 2013., 14:50 »
A da nije jednostavno do kontrolera? Idi restore settings. Meni je tako bilo sa PES-om, nekako sam napravio.

Cole ubacio ja par creckova i ništa. Uninstalirao sam igru, pa ću je opet instalirat. Da li bi to moglo da riješi problem?
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 13
« Odgovori #384 : 04. Travanj, 2013., 14:55 »
Skini onaj 1.7. Update sa torrenta.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: FIFA 13
« Odgovori #385 : 04. Travanj, 2013., 15:51 »
Kako to mislis?  Na PC-u?
Si prcko kaj po settingsima? Objasni prirodu problema.

Imam veeeeeeliki problem. Prošli tjedan sam kupio oficijalni X360 joystick za PC. Sve igre OK rade, osim kad igram FIFU. Bilo koju. Probao sam i s FIFA 12 i 11, i uvijek ima jedan mali problem a to je taj da mi tipka LB ima funkciju Start gumba, tj. ne mogu izvest ona player run modifier sranja i ne mogu mijenjat igrače u obrani. To bi sve bilo okej da je samo u FIFI 13, ali isto tako je i u prijašnjim verzijama. A kad idem na opcije, piše mi da je LB u funkciji player run modifiera, tj. da je sve okej.

Malo dugo, ali helpač pls :(

Na Pesu radi, na PS2 emulatoru radi, ovdje ne radi ;(

Bez ikakvih updateova, kontrole su po defaultu, ubio sam s tražeći po googleu i bez rješenja.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 13
« Odgovori #386 : 04. Travanj, 2013., 16:33 »
Originalni kontroler?
Pa on po deafultu mora savršeno radit. Vjerovatno bi reainstalacija windowsa pomogla.

Odg: FIFA 13
« Odgovori #387 : 04. Travanj, 2013., 16:44 »
Mislim da ovdje nema veze da li je kontroler orginalan, vec da li je igra orginalna. Pirati imaju problema sa tim. Ne znam cuo sam za taj  x360 controller emulator, mozda bi ti to pomoglo. Probaj naci neki fix, ili tako nesto. Ako mislis da je to do same fife ( mada ja mislim da nesto nije uredu sa PC podesavanjima ), ti njih mozes kontaktirat. Koji windows imas? I da ovo sto je Cole rekao, reinstalacija windowsa. Ako bi to uopce pomoglo :geek:
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 13
« Odgovori #388 : 04. Travanj, 2013., 17:53 »
Kriste.
Ako je 360 smece neko ni ne cudim se da ne radi. Jer nisam cuo da je netko imao problema s originalnim kontrolerom ikad u ijednoj igri.

Odg: FIFA 13
« Odgovori #389 : 04. Travanj, 2013., 18:07 »
A nezz, imam neko smece od kontrolera ( platio 50kn ), ali meni radi savrseno. Igram NBA 2k13, NBA 2k13, PES 13 bez ikakvih problema. Ja sam rekao da je moguce da mu je do kontrolera, ali s obzirom da njemu rade ove ostale igre onda nije do kontrolera. Moguce je da su mu to samo podesavanja. Ako ima XP zna biti problema, sa 7. ih nema. Reinstall windowsa bi pomogao sigurno. Ali daje li ti nesto, nekakav error ili nesto drugo?

EDIT: Cole kako je tebi sa 8. ?
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9