HCL.HR

FIFA 14

  • 381 Odgovora
  • 122629 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 14
« Odgovori #120 : 07. Rujan, 2013., 19:26 »
Je li ovo najbolja reklama ikad?

FIFA 14 TV Commerical - We Are FIFA 14
:ave: :hug

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: FIFA 14
« Odgovori #121 : 07. Rujan, 2013., 19:42 »
tristo ljubavi za reklamu :hug

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: FIFA 14
« Odgovori #122 : 07. Rujan, 2013., 21:57 »
Definitivno :ave:

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: FIFA 14
« Odgovori #123 : 07. Rujan, 2013., 22:16 »
dosta random :(

Odg: FIFA 14
« Odgovori #124 : 08. Rujan, 2013., 00:55 »
Najgora reklama ikad?  Mislio sam da je reklama za fabriku namještaja ili neko sranje sa TVom :mrs:

*

Blade1752

  • *
  • 145
  • Penzijoner bez penzije
Odg: FIFA 14
« Odgovori #125 : 09. Rujan, 2013., 18:31 »
Eto ljudi beta uskoro, ako ima kakav njihov download stavljajte tu :p
-The Hobo King

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: FIFA 14
« Odgovori #126 : 09. Rujan, 2013., 20:49 »
Demo,Demo \:D/

*

PavleC

  • *
  • 136
Odg: FIFA 14
« Odgovori #127 : 09. Rujan, 2013., 23:19 »
Zna li se u koliko sati ce biti demo? Ne ocekujem ove godine mnogo od Fife.

*

Blade1752

  • *
  • 145
  • Penzijoner bez penzije
Odg: FIFA 14
« Odgovori #128 : 10. Rujan, 2013., 09:28 »
Evo ga demo možete preuzet na stranici https://www.origin.com/en-ie/store/buy/fifa-14  skida se preko origina ljudi zahtjeva 2gb.
-The Hobo King

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 14
« Odgovori #129 : 10. Rujan, 2013., 10:42 »
Probao netko?
Skidam.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 14
« Odgovori #130 : 10. Rujan, 2013., 11:23 »
Na moru sam, ali skidam.
Uzeo laptop od frenda i svoj kontroler, pa bi mi valjda trebalo radit.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: FIFA 14
« Odgovori #131 : 10. Rujan, 2013., 11:48 »
Skidam. Navodno je JAKO osjetna razlika u gameplayu.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: FIFA 14
« Odgovori #132 : 10. Rujan, 2013., 11:50 »
Meni se skinulo, ima na torrentima dosta brzo ide, kad se vratim iz škole idem igrat =)
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 14
« Odgovori #133 : 10. Rujan, 2013., 13:00 »
Probao, užasno mi brejka na low. :(

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: FIFA 14
« Odgovori #134 : 10. Rujan, 2013., 13:33 »
Probah. Neočekivano dobro radi na High.

RULA RULA RULA.

1. Meniji. Lijepi, intuitivni, pristupačni i jebeno nevjerojatno brzi. To više uopće nije fifa što se menija tiče, sve je užasno brzo, nevjerojatno.

2. grafika. Izgleda isto/slično. Fine face su odradili, baš dobro igrači izgledaju, al ostalo više manje slično.

3. komentatori. Neki iritantni announcer prije tekme, al komentatori opet rulaju. Naravno da neće to biti za sve klubove, al su proširili dosta paletu svog chitchata. Primjerice, desetak minuta (4 min poluvrijeme tekma) pričanja o Redknapu i njegovom Tottenhamu, pa su mi uvalili gol i onda kad sam se vratio na centar "Alane da se vratimo na Redknapa i situaciju kluba". Mislim, bilo je to i prije, al eto rula vidit da su još toga ubacili, baš impresivno bilo za prvu tekmu. I pričali su o njihovom usponu u LP, pa kako je Chelsea osvojio te godine i deklasirao Spurse i sranja. Rula rula :))))))))

4. gameplay. Osjeti se razlika. Koliko su meniji brži toliko je igra sporija. Igrači su PUNO tromiji. Puno je više osjećaja da si dodao loptu ili opalio, baš se nekako prenese ta sila koju je igrač upotrijebio. Brzina nije toliko bitan faktor više. Točnije JE, ali samo ako imaš Lennona i Balea na krilima koji su 92-3+, a njima su na bokovima Zabalete i sranja. Tu ih se da izbacit fintom pa na brzinu, ali nikako više da ćeš samo uzet 95 PACE igrača i protrčak kroz svih. Puno se igra na snagu, građenje i postavljanje. Dobro dođe zato LT kao taj trigger za građenje i sranja. trikići su prebačeni na desni stik i ustvari je puno intuitivnije i rula mi (a mislio sam da će bit smeće iskreno).

5. AI. Obrambeno su onako, nekad ih probušim s dva igrača, nekad nemogu s petoricom nigdje se progurat. Ono što mi se svidilo je napadači AI. Mislim, olakotna okolnost je da mi je bila prva tekma i sve je bilo čudno, al frajeri su bili agresivni, al na pametan način ne ono tipično trčanje u nedogled i onda sranja. Baš su poveli akciju i Navas mi je ušao po boku i dodao Agueru samom iza golmana koji se lijepo oslobodio i čekao ga u tom praznom DŽEPU. Jednostavan tap in nisam mogao ništa. Svidjelo mi se to dosta, više s mozgom napadaju ZASAD.

6. Timovi su čudno postavljeni, al uzet ću u obzir da rejtinzi nisu konačni, pa ni ekipe valjda. Nabrijan sam malo vidjet ratinge. Tu ću ugurat i koju riječ o izgledu toga. Osim što je listanje tih kartica igrača PUNO brže napokon i bolje su tranzicije među njima zahvaljujući novim menijima, dobar je font. Font je čitljiv iz daleka, brojevi su veći, boje jasnije, kućice kockastije. Fora je ful s te estetske strane.

NAJRULAONI STVAR? Ipak kad se stisne start tijekom igre pa direktan prikaz ekipe u izborniku. Glupo objasnit, al vidit ćete, ne da mi se slikat i uploadat sad. Ima kao taj TEAM MANAGEMENT hub, ali je najveći, pa je ispod naslova slika terena, igrači s dresovima raspoređeni po formaciji i ispod njih prikaz stamine. Rula mi neopisivo :)

eto tolko za sad. Vjerojatno sam nešto zaboravio, al nema veze. SVAKAKO PROBATI! Ja neću kupovat igru dok ne kupim XOne, ali igrat će se na PCu do tad sigurno :ementaler:

EDIT: NAPOKON na poluvremenu ne moraš stisnut B da bi otvorio meni, nego ti gurne factse u facu i onda te nakon A odfura u meni. NAPOKON JEBOTE.

EDIT2: Sad ovako na drugu, rula malo čak ipak ovaj announcer. Tj, nije to announcer nego ko neki voditelj cijelog eventa. Predstavi tekmu, i na poluvremenu kao "Bla bla, pogledajmo malo hajlajtse, a onda se vratimo našim komentatorima". U početku je čudno bilo jer je ful čist zvuk i ugodan glas lagano prigušen, baš koda je u vrh studiju snimano, a onda ti drito pusti komentatore koji su drugačije snimani i čudan je na prvu taj prebačaj. Al rula ipak na kraju :)
« Zadnja izmjena: 10. Rujan, 2013., 13:37 Freddy »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9