HCL.HR

FIFA 14

  • 381 Odgovora
  • 122587 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 14
« Odgovori #255 : 15. Listopad, 2013., 08:30 »
Stavio drugu sezonu na 5 minuta odmah.
A nezz, taman mi bilo xD
Odigrao sam tako sezonu u dva navrata, u dahu. xD

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: FIFA 14
« Odgovori #256 : 15. Listopad, 2013., 15:19 »
Al stvarno kako išta uspiješ izvest u 4 minute poluvremena :)))

Sljedeće sezone pola nerješenih pretvorit u pobjede i eto ti europe. I možda nekog kvalitetnijeg stopera dofurat, po mogućnosti nekog našeg čujem da se dobro snalaze na Upton Parku :mrgreen:


*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 14
« Odgovori #257 : 15. Listopad, 2013., 15:39 »
Cole moramo neki meč, nekad.

Odg: FIFA 14
« Odgovori #258 : 15. Listopad, 2013., 15:49 »
Al stvarno kako išta uspiješ izvest u 4 minute poluvremena :)))

Sljedeće sezone pola nerješenih pretvorit u pobjede i eto ti europe. I možda nekog kvalitetnijeg stopera dofurat, po mogućnosti nekog našeg čujem da se dobro snalaze na Upton Parku :mrgreen:



Ja isto ne bi mogao igrat 4 min, to je silovanje igre. Pogotovo kad igraš karijeru...

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: FIFA 14
« Odgovori #259 : 15. Listopad, 2013., 16:29 »
Prerula ovo. I ja bih igrao :wildboy:

Planirao sam i ja startat sa West Hamom. A vidit ću, možda ipak počnem s njima, možda ipak nekog drugog izaberem, ima vremena. Al nabrijao si me ful da opet počnem ispočetka prvih par sezona po sredini ljestvice bit, to je najzabavnije.


EDIT: Zabavnije od OVOG, jel :hihi: 43 tekme, 72 GOLA :))))) nezaustavljiv je frajer, slučajno zabijam.

A ovaj glupi Bale, zbog abnormalne cijene ga nisam mogao prodat, pa sam ga stavio u rezerve (čisto da ne padnem u napast koristiti ga umjesto Draxlera kojeg sam htio kao Baleovu zamjenu, tako ja rolam). Igrao je samo 3 puta u Premiershipu kad sam simulirao tekme i frajer ima 9 asistencija. nez
Doduše za ovu novu sezonu sam ponovno poklonio puno svojih najboljih igrača suparnicima kroz razmjenu igrača, pa je on u Tottenhamu i opet sam izbalansirao malo.
« Zadnja izmjena: 15. Listopad, 2013., 16:36 Freddy »

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: FIFA 14
« Odgovori #260 : 16. Listopad, 2013., 18:20 »
Počinjem i ja Carrer Mode sa Schalkeom,dosta Engleske lige idemo malo u Bundesligu možda i napišem pokoji report ali kraći..
« Zadnja izmjena: 19. Listopad, 2013., 18:35 Armin44 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 14
« Odgovori #261 : 21. Listopad, 2013., 14:08 »

Odg: FIFA 14
« Odgovori #262 : 24. Listopad, 2013., 21:09 »
Pozdrav :D
Evo ovo mi je prva fifa vjerovali ili ne :clap: nabavio sam je za PC. Frend mi je posudio neki žnj gamepad i sada pošto nikad prije nisam igrao fifu nego pes gledam ja malo po netu neke fintice i tako te stvari kako da igram jer ovo je nenormalno gubim po 5:0 i tako xD :loludara: ugl. da skratim... večina finti je vezana za desni analog a ja čim ga taknem na svom gamepadu meni šutne loptu? Help

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: FIFA 14
« Odgovori #263 : 27. Listopad, 2013., 13:32 »

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: FIFA 14
« Odgovori #264 : 27. Listopad, 2013., 14:45 »
:hihi:

btw kod mene dzekica 20 golova u 9 utakmica druga sezona AC <3

Fifa je rulaona, mada sam je popljuvao na pocetku zbog controlora od 5 maraka..:fpalm:

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: FIFA 14
« Odgovori #265 : 28. Listopad, 2013., 01:19 »
SEASON 13/14 REPORT





Nova sezona je tu,a sa njom i novi klub ovoga puta vodimo popularne "lončare" točnije ekipu Stoke City. Siguran sam da je preda mnom jedna teška sezona naročito sam početak je najteži,upoznavanje sa igračima te traženje novih igrača neće biti lako. U ovoj ekipi malo je igrača koje dobro poznajem izuzev golmana moje reprezentacije Asmira Begovića te Croucha. Transfer budžet iznosi 16.000.000 eura što je više nego dovoljno za dovođenje zvučnijih imena u ekipu. Svim mukama se trudim dovesti mladog potencijalnog desnog bočnog igrača Matiu De Sciglio za kojeg sam izdvojio velikih 9.000.000 eura te igrača u vrijednosti od 5.000.000 eura što je uprava Milana prihvatila ali mladi De Sciglio nije pristao ni na čak plaću od 90.000 eura sedmično te tako nismo uspijeli naći zajednički jezik. Pripremne utakmice su prošle u najboljem mogućem radu sa čak sve tri pobjede od kojih je jedna bila čak i protiv Bayerna do duše trećeg sastava. Vratimo se na transfere i dalje tražim desnog boka,ovaj put bacam oko na mladog Phila Jonesa za kojeg dajem vrtoglavih 13.000.000 i igrača vrijednog više od 5.000.000 eura N'zonzia. Dobrodošao u klub Phil Jones,dobro došao u Stoke City.



BARCLAY'S PREMIER LEAGUE

Premier ligu otvaram utakmicom protiv neugodnog Liverpoola,već na samom početku krenuli su ofenzivno te nanizali par šansi,ipak u 14.minuti nespretnim startom Shawcrossa nad Sturridgeom bio je dovoljan da sudija pokaže na bijelu točku koju je iskoristio Suarez. Nakon toga moja ekipa je krenula prema golu Mignoleta te nanizala par dobrih prilika a kao nagrada za to u 38.minuti Crouch iz okreta šutira loptu sa 35 metara od gola koja odskače ispred golmana Mignoleta te s velikom srećom ulazi u gol,rezultat je 1:1 u prvom poluvremenu. Drugo poluvrijeme na odličan način otvaraju domaćini u roku od 5.minuta imali su par izglednih prilika ali ih nisu znali iskoristiti,nakon toga Stoke je redao velike prilike ali ga nije išlo sve do 87.minute kada Whelan postiže stvarno golčinu iz voleja,imali su navijači vidjeti šta u toj utakmici,i to je bio kraj velika i iznenađujuća pobjeda u prvom kolu protiv žilavog domaćina,no dobra igra te zalaganje igrača u toj utakmici urodilo je plodom,valja i napomenuti da je to bio prvijenac za skupo plaćenog Jonesa koji je odigrao dosta dobru utakmicu.


U drugom kolu na domaćem terenu dočekujem slabašni Crystal Palace. Utakmicu otvaram lagano,već u 5 minuti golom Charlie Adama dolazim do vodstva,nastavio sam ofenzivno igrati i izgledna prilika se otvorila u 30.minuti kada je Walters glavom na ubačaj suigrača pogodio stativu a u svoj gol loptu je gurnuo ni manje ni više nego golman gostujuće ekipe. No i dalje nisam stajao,nastavljam igrati ofenzivno ali promašujem opet izgledne prilike sve do 59' minute kada Peter Crouch fantastičnim udarcem sa 30 metara matira golmana gostiju,te potvrđuje da bi ove sezone mogao biti prvo ime "lončara". Do kraja utakmice bilo je par dobrih prilika ali ih nisam znao iskoristiti,jedna lagana i veoma bitna pobjeda !

U trećem kolu idem u goste "čekičarima" koje predvodi popularni Tomo Cole poznatiji kao Sir "Special one",već sam znao na početku da će biti tvrda utakmica no baš suprotno k tome radilo se o utakmici sa mnogo prilika i sa jedne i sa druge strane najprije West Ham odlično otvara utakmicu,u 7' minuti Begović vadi živu loptu iz gola a onda mi katastrofalno griješi Pieters te poklanja loptu Downingu koji nije mogao promašiti gol sa dva metra. West Ham nastavlja igrati "žilavo" redaju velike prilike ali ih ne znaju iskoristiti najveći promašaj bio je u 30' minuti kada su doslovce pogodili stativu tri metra ispred gola. Možda su tako i zaboravili na odbranu,što sam ovaj put znao iskoristiti u 45' minuti rutinski prolazi Crouch koji opet daje gol pred kraj prvog poluvremena. U drugom poluvremenu bilo je naročito zanimljivo,prava drama nizale su se šanse i sa jedne i sa druge strane no na kraju rezultat je glasio 1:1,ruku na srce najrealniji mogući ishod.


Kako izgleda tablica Premier Liga nakon tri odigrana kola:


Stoke City igra impresivno te je zasluženo na drugoj poziciji,za kraj valja napomenuti da se je u utakmici protiv West Hama ozlijedio veoma bitan igrač Charlie Adam,na svu sreću vraća se za tri sedmice.

Vidimo se za sedam dana !

*

djaka

  • *
  • 54
Odg: FIFA 14
« Odgovori #266 : 30. Listopad, 2013., 22:54 »
zamolio bi onoga tko je sredio fifu14 za "nas siromasne" da mi se javi na pm i objasni kako sta,jer meni ne ide...
Et fidei ad Deum meum Hajduk...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 14
« Odgovori #267 : 30. Listopad, 2013., 23:07 »
Pa nema je još.

*

djaka

  • *
  • 54
Odg: FIFA 14
« Odgovori #268 : 30. Listopad, 2013., 23:17 »
kako nema ?? koliko ja znam odavno je tu za skinuti,kao i crackovi...samo sto nikako to meni nece da proradi...
Et fidei ad Deum meum Hajduk...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 14
« Odgovori #269 : 30. Listopad, 2013., 23:55 »
Gledao malo inače i nisam naišao na nekoga kome radi, barem ne bez ogromnih bugova.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9