HCL.HR

FIFA 14

  • 381 Odgovora
  • 122576 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 14
« Odgovori #315 : 26. Prosinac, 2013., 14:39 »
Nisam bio stigao javiti i zaboravio sam.
Negdje sam bio naletio na 14 da je 1,99€, sorry guys. :(

Odg: FIFA 14
« Odgovori #316 : 26. Prosinac, 2013., 18:16 »
@Pajko- Slobodno kupi,pojavit će ti se u Origin libraryu :thumbs:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 14
« Odgovori #317 : 26. Prosinac, 2013., 19:04 »
Javi se kad kupiš da te rasturim \:D/

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: FIFA 14
« Odgovori #318 : 26. Prosinac, 2013., 22:13 »
A ako kupujem s kompa na kojem nemam instaliran Origin?
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: FIFA 14
« Odgovori #319 : 26. Prosinac, 2013., 23:55 »
@Pajko- Nisam baš siguran,ali trebala bi
@ Wyz oćeš protiv mene jednu :ementaler:

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: FIFA 14
« Odgovori #320 : 27. Prosinac, 2013., 11:05 »
A ako kupujem s kompa na kojem nemam instaliran Origin?

Onda se moraš logirati sa tim accountom preko browsera na origin sustav te tako kupiti igru

što se fife tiče, nuuvem ju ima za cca 130kn, samo što se treba prvo proxyat na brazilski IP kako bi se uopće mogla kupiti igra


*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 14
« Odgovori #321 : 27. Prosinac, 2013., 11:36 »
@ Wyz oćeš protiv mene jednu :ementaler:

može, šalji nick

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: FIFA 14
« Odgovori #322 : 27. Prosinac, 2013., 11:45 »
Da, Origin profil vrijedi i za tu web aplikaciju i za Origin Windows klijent koji imaš. Na kojem god od ta dva kupiš igru, vezati će ti se za tvoj Origin račun.

Uostalom, ako si nesiguran - otvori samo Origin na kompu i odi na Store tab - tamo isto možeš kupit igru sa 30% popusta - ponuda je ista.

*

fbs1988

  • *
  • 9
  • www.fifa-onlineliga.com.hr(FIFA Balkan Soccer)
    • www.fifa-onlineliga.com.hr(FIFA Balkan Soccer)
Odg: FIFA 14
« Odgovori #323 : 28. Prosinac, 2013., 16:46 »
Ladder je liga u kojima se igra svako sa svakim neodređeni broj utakmica(prijateljskih utakmica). Broj kola je neodređen te svaki igrač može imati različit broj odigranih utakmica,ovisno o aktivnosti.
 
Bodovi u Ladder-u:
-pobjeda: 3 boda
-nerješeno: 1 bod
-poraz: 0 bodova
 
Pravila utakmica:
 
Rezultati se upisuju na forum,a administrator unosi u ljestvicu.
 
Prijave traju neograničeno i dok one traju mogu se početi odigravati utakmice.
Dnevno se može odigrati 2 utakmice sa istim protivnikom.
 
Ladder će trajati do izlaska FIFA-e 15 te će ukupni pobjednik Laddera dobiti key za FIFA 15.
 
Prijave za Ladder: http://fifa-onlineliga.com.hr/Forums/index.php?/topic/379-prijave-za-ladder/
Ladder: http://www.fifa-onlineliga.com.hr/index.php/ladder/
 
Prijavljujte se u što većem broju
www.fifa-onlineliga.com.hr(FIFA Balkan Soccer)

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: FIFA 14
« Odgovori #324 : 28. Prosinac, 2013., 19:58 »
wyzard, možeš i mene dodat ako hoćeš, može bilo ko da imam s kim igrat :P filip989

Evo vam i moja ekipa, Srna se ne uklapa, al mi ga je žao prodat :D
Soldado je ubojica, 42 gola i 17 asistencija iz 50 utakmica, Sturridgea sam tek kupio i ima 2/2/2 za sad, a prije njega je bio Brazilac Leandro. U 87 utakmica 52 gola i 27 asistencija.
Sakho i Agger su isto životinje, ne znam dal je Sakho ušao u i jedan duel a da ovaj drugi nije završio na podu, a svaki put bez faula. Smanjili su mi golove koje sam primio iz kornera i ubačaja za bar pola (SnesMaster zna, najefikasniju utakmicu s njim sam zabio 4 gola, a on 5 - 4 iz kornera :D)

« Zadnja izmjena: 28. Prosinac, 2013., 20:56 hoffa »

Odg: FIFA 14
« Odgovori #325 : 28. Prosinac, 2013., 22:58 »
Evo ovako zanima me jedna stvar. Narucujem FIFU  s americkog ebaya i nesto mi je zapelo u oku. Sto bi ovo trebalo znaciti?????    
Compatibility                           Region Free - compatible with all PS4 console worldwide
                                                 Please create US (Region 1) PSN account to redeem the DLC code

Odg: FIFA 14
« Odgovori #326 : 29. Prosinac, 2013., 00:08 »
wyzard, možeš i mene dodat ako hoćeš, može bilo ko da imam s kim igrat :P filip989

Evo vam i moja ekipa, Srna se ne uklapa, al mi ga je žao prodat :D
Soldado je ubojica, 42 gola i 17 asistencija iz 50 utakmica, Sturridgea sam tek kupio i ima 2/2/2 za sad, a prije njega je bio Brazilac Leandro. U 87 utakmica 52 gola i 27 asistencija.
Sakho i Agger su isto životinje, ne znam dal je Sakho ušao u i jedan duel a da ovaj drugi nije završio na podu, a svaki put bez faula. Smanjili su mi golove koje sam primio iz kornera i ubačaja za bar pola (SnesMaster zna, najefikasniju utakmicu s njim sam zabio 4 gola, a on 5 - 4 iz kornera :D)

(Klikni za pregled slike.)

Da se zna, ja sam taj koji mu je dao 4 iz kornera \:D/

I evo moja nova ekipa:




Puno bolje igram sa novom ekipom, obrana je puno bolja i često dandu gol glavom poslje kornera.
I na klupi mi je stanje dobro, gdje imam opasnog Assaidia kojeg je hoffa dosad zamrzio, zbog njegovih 5 star skill driblinga i golova sa 30 metara :ementaler:
« Zadnja izmjena: 29. Prosinac, 2013., 00:27 SnesMaster »

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: FIFA 14
« Odgovori #327 : 30. Prosinac, 2013., 22:49 »
Dodajte me na Originu: paajjkoo
Imam smećastu UT ekipu ali u unranked 1v1 ću vam vjerovatno rasturiti anuse ;)))))))
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: FIFA 14
« Odgovori #328 : 02. Siječanj, 2014., 14:40 »
više nemam smećastu ut ekipu :hiha:



benteke je savršenstvo <3, deulofeu i callejon samo trče na duga dodavanja, markisio i anderson sa svojim lijepim dodavanjima <3, reina na golu brani skoro sve.
na poluvremenu uglavnom ubacim zaratea umjesto cissea jer ono, zarate ima 87 pace i samo trči u kontru i ZABIJA xD

I usput, igrao sam sa Snesmasterom coop seasons, savršenstvo doslovce. Mislim ono, gušt je igrati a i rasturali smo (7-8 pobjeda, 1 poraz hehe), baš mi je drago da sam nabavio fifu sad gejming do smrti pozz :hiha2: :hiha:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: FIFA 14
« Odgovori #329 : 03. Siječanj, 2014., 14:18 »
više nemam smećastu ut ekipu :hiha:

(Klikni za pregled slike.)

benteke je savršenstvo <3, deulofeu i callejon samo trče na duga dodavanja, markisio i anderson sa svojim lijepim dodavanjima <3, reina na golu brani skoro sve.
na poluvremenu uglavnom ubacim zaratea umjesto cissea jer ono, zarate ima 87 pace i samo trči u kontru i ZABIJA xD

I usput, igrao sam sa Snesmasterom coop seasons, savršenstvo doslovce. Mislim ono, gušt je igrati a i rasturali smo (7-8 pobjeda, 1 poraz hehe), baš mi je drago da sam nabavio fifu sad gejming do smrti pozz :hiha2: :hiha:
Valjda znaš da ti chemistry puno znači, ekipa sa 57 chem ti neće baš najbolje igrat.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9