HCL.HR

FIFA 16

  • 102 Odgovora
  • 51646 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
FIFA 16
« : 28. Svibanj, 2015., 10:24 »


Nova sezona, nova FIFA...
Prošlogodišnja FIFA makar mi je pružila najbolji nogač i atmosferu ujedno je bila i nekako najneigrivija kod mene.
Krivac je NBA 2K15, ali dosta neiskorištenog potencijala u 2015 inačici. Nadam se da će ispelgat šesnaesticu u vrhunsku nogomentu simulaciju.
Ako me dobro sjećanje služi, kretanje igrača i hodanje bilo je užas.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 16
« Odgovori #1 : 28. Svibanj, 2015., 11:03 »
Koliko sam čuo, šuška se o UEFA licenci ove godine, pošto je Konami... pa, Konami.

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: FIFA 16
« Odgovori #2 : 28. Svibanj, 2015., 11:04 »
Meni su generlno animacije u FIFI 15 bile užas. Veoma neralno kretanje nogu, uvek ista animacija za faulove. Ali je ostalo bilo po meni solidno. Volio bi full licencu za BBVA i nemačku ili pak Talijansku ligu. Da se razumemo FIFA ima mnogo licenci ali od viška glava ne boli. Voleo bih takodje da ako imaš igrača sa 90+ pace ne bude automatska pobeda i da ima više taktiziranja. Što se tiče grafike FIFA 15 je bila solidna samo da animacije malo ispeglaju. I neki novi i kreativni mod bi dobro došao. I mislim da će se u EA mnogo potruditi jer je PES opet veoma ozbiljna konkurencija. Sve u svemu malo HYPA... :D
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 16
« Odgovori #3 : 28. Svibanj, 2015., 14:09 »

*

Tyga

  • *
  • 127
Odg: FIFA 16
« Odgovori #4 : 28. Svibanj, 2015., 14:11 »
očajno

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: FIFA 16
« Odgovori #5 : 28. Svibanj, 2015., 14:22 »
http://youtu.be/siVeBCaYeko

Jako sam ponosan i zadovoljan ovime. 12 ženskih reprezentacija u igri:  Njemačka, SAD, Francuska, Švedska, Engleska, Brazil, Kanada, Australija, Španjolska, Kina, Italija, Meksiko.

Bilo bi lijepo kada bi bilo nešto više od toga, ali sad barem znamo što možemo očekivati ubuduće. Idućih par godina mora slijediti proširenje ženskih liga i implementiranje u druge modove.

Za 2 tjedna na E3 bit će otkriveno više o gameplayu. Nadam se da ćemo tada vidjeti da uključivanje ženskog nogometa nije jedina promjena.
« Zadnja izmjena: 28. Svibanj, 2015., 14:30 Freddy »

Odg: FIFA 16
« Odgovori #6 : 28. Svibanj, 2015., 19:37 »
Nezz nije da hejtam ali, mislim bzvz to sa ženskom momčadi. Osim što će feministi svršavati na ovu vijest nema nikakve druge koristi, evo ja iskreno nemam pojma ni jednu žensku nogometašicu a dam ruku i nogu u vatru da 99% vas isto tako nema pojma, možda 2-3. Nezz, možda će bit fora odigrat 2-3 gamea sa zenama i to je to, nece to niko pretjerano igrat po meni. IMHO samo trošenje resursa i vremena.
Što se tiće novih stvari u fifi definitivno bih volio licenciranu barem još jednu ligu u potpunosti što se tiče stadiona. Rullalo je full igrati sezone EPLa, mislim da sam ih odigrao sa oko 7 različitih momčadi jedno sveukupno oko 20ak sezona. Bilo bi fora da licenciraju recimo BBVA sobzirom na njenu nadmoć u svijetu nogometa trenutno. :ementaler:

Voleo bih takodje da ako imaš igrača sa 90+ pace ne bude automatska pobeda i da ima više taktiziranja. Što se tiče grafike FIFA 15 je bila solidna samo da animacije malo ispeglaju. I neki novi i kreativni mod bi dobro došao.

Potpisujem.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 16
« Odgovori #7 : 28. Svibanj, 2015., 20:16 »
Meni je apsolutno rulajuće to što će biti žene u igri. :hihi: :hug

*

TonipTonip

  • n00b
  • 2
Odg: FIFA 16
« Odgovori #8 : 28. Svibanj, 2015., 21:09 »
Sta nam trebaju žene u fifi 16 kad im je mjesto u kuhinji :D \:D/

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: FIFA 16
« Odgovori #9 : 29. Svibanj, 2015., 09:39 »
^ a realno as ima pravo.

nez zašto hejtate nogometne pičke, preočito je da su u u ea-u nesposobni napraviti vrhunsku nogometnu simulaciju pa pokušavaju to nadoknaditi nekakvim jeftinim sadržajnim proširenjima. volio bi da dovedu ultimate team u red (koji je apsolutno govno u 15-ici nakon price rangesa), poprave sudačke odluke i fiziku tijela te da stabiliziraju jebene servere. mrzim ovu igru iz dna duše a svejedno origin kaže da sam proveo 327 sati u 15ici zasad i oko 500tinjak u 14.
šteta što pes nije iole relevantan konkurent da potakne ea da ekšli unaprijede igru jer realno koji retard želi igrati pes lol
Ja želim igrat i PES i FIFU jer su veoma dobre nogometne simulacije! I mislim da će ove godine biti u najvećem žaru duel PES vs FIFA. OD obe igre očekujem puno jer su obe igre imale dobre i loše nastavke.
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

iJerkOffJedenTag

  • *
  • 123
  • FPS, Sandbox, Sport i Avanture.. <3
    • Twitter @iBlindHD
Odg: FIFA 16
« Odgovori #10 : 29. Svibanj, 2015., 09:41 »
Nemrem se prestat smijat :loludara:


*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: FIFA 16
« Odgovori #11 : 29. Svibanj, 2015., 11:33 »
:loludara: :loludara: :loludara: Koji car! HAhahahh... Ali stvarno devojke u FIFI? Ajde to je dobro, na kraju će dodati igranje čirlidersice na meču. :hiha: A moraće dodati 268 DLC-ova za žene i čirlidersice...
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: FIFA 16
« Odgovori #12 : 01. Lipanj, 2015., 18:02 »
Žene u Fifi 16? Iskreno, IMHO to ne može biti manje "bitnije". Neka se oni radije pozabave svojim vrhunskim golmanima koji reagiraju sporije nego stara kita, sucima koji ne znaju kada treba suditi faul, kada suditi ofsajd a kada dati prednost. Osim toga, sranje je i to što sada cijelo vrijeme minute teku (ili sekunde, nebitno) pa onda to mnogi koriste i zatežu sa igrom u kojoj ionako po defaultu imaš samo 6 minuta! Dodatno, animacije su im koma. Penali su ponekad glupi i dosuđuju se i onda kada ništa ne pritisneš. Loptu treba ubrzati. Trebaju se pozabaviti time da sa udarcima glavom isto ima nešto više utjecaja dužina držanja tipke jer bi onda bilo i manje golova i mogli bi donekle kontrolirati ispucavanje. Kretanje igrača isto nije dovoljno fluidno.... i onda prvi trailer novog nastavka govori o tome da dolaze žene u igru. Odgledao sam par njihovih tekmi i čisto zbog loših golmanica i obrane ima dosta golova ali mislim da su pogrešno zaključili da je to toliko bitno da bude u prvom traileru. Nadam se da u sljedećem neće biti da rade 5 godina na golmanima i onda ispadnu kao u Fifi15 gdje ih rade 2 godine. Ali vrh svega, jedino što je stvarno bitno su serveri. Nema jedne tekme da ne osjetim mali lagg, nema šanse da odigram 3 tekme zaredom bez da jedna stvarno bude na rubu disconnecta i stalno mi od 5 online tekmi jednoj pukne veza i dobijem DNF, smanje mi postotak zarade u budućim utakmicama a taj DNF posebno boli dok igraš važnu tekmu čiji bodovi ti donose "Promotion" pa kad vodiš npr. 3-0 u 65' minuti te igra odjebe. I onda normalno, ideš ju brisat pa sam ju onda nakon par dana morao instaliravati i skidati "Update". Volim ovu igru ali serveri su im za k...

*

iJerkOffJedenTag

  • *
  • 123
  • FPS, Sandbox, Sport i Avanture.. <3
    • Twitter @iBlindHD
Odg: FIFA 16
« Odgovori #13 : 01. Lipanj, 2015., 21:04 »
Jedva cekam da zenski klubovi dodju .. Necu igrat ni sa kim drugim osim sa zenskim timom Frankfurta.. Pre jake su cure :hug


*

Tyga

  • *
  • 127
Odg: FIFA 16
« Odgovori #14 : 01. Lipanj, 2015., 22:07 »
Pa kaj nije da se ima samo repke

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9