HCL.HR

FIFA 20

  • 133 Odgovora
  • 37348 Hitova
Odg: FIFA 20
« Odgovori #30 : 01. Listopad, 2019., 12:11 »
Probao par demo tekmi, nema šanse da kupim, dobra je i Fifa 19. U biti, jedina promjena koju vidim je nešto sporiji tempo, nekako se obrana igra sa više smisla - tj puno više se blokiraju pokušaji, i igrači kao da više slušaju taktiku koju odrediš,pa i na taj način momčad igra.

Nije loše, ali davati novce za par ispravak i ono najjadnije - malo kozmetičke promjene - nema šanse.

Bio bi red da Fifa i PES naprave pauzu od barem 2 godine, pa neka izbace nove igre, a ne upgrade postojećih verzija.

Probat ću i PES demo, pa da vidimo - prošle godine mi je baš demo verzija dala do znanja da mi je bolje ležala Fifa nego PES, a nisam zagovaratelj niti jednog serijala - otvoren sam za sve.

Slazem se da trebaju raditi patch ili season pass.

Ali generalno, sta novo revolucionarno mogu ponuditi u nogometu? Evo FIFA je pokusala sa Voltom, a sto se tice gameplaya daleko je bolji od 19, demo nije mjerilo jer je igra drugacija.

slazem se , demo je early build tako to je " probni test " . Lazio igras champions u petak? imas bodova?

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #31 : 02. Listopad, 2019., 15:12 »
Imam bodova ali ne vjerujem da cu igrati jer mi je radni vikend, iako mozda. :) Kako ti stojis sa WL?

FIFA je grom, ako jos malo tweakuju neke stvari bice jos za nijansu bolja. Ne mogu u packovima nista da dobijem, samo jedan walkout bezvezni. Imam solidan tim ali mi fali neki topstar, neka bolesno dobra kartica.


Odg: FIFA 20
« Odgovori #32 : 02. Listopad, 2019., 16:09 »
Imam bodova ali ne vjerujem da cu igrati jer mi je radni vikend, iako mozda. :) Kako ti stojis sa WL?

FIFA je grom, ako jos malo tweakuju neke stvari bice jos za nijansu bolja. Ne mogu u packovima nista da dobijem, samo jedan walkout bezvezni. Imam solidan tim ali mi fali neki topstar, neka bolesno dobra kartica.



ja u napadu imam vardya i gayla obojica dali po 120+ golova, ubijaju...moja preporuka za njih nisu skupi, a dobri su.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #33 : 02. Listopad, 2019., 18:31 »
Moram probati, ja se ovog Pukkija dovezao, a bezveze. Krenuo sam po Kanea koji je relativno jeftin, ali probacu prvo Vardyija kada kazes da je dobar. U Serie A timu mi igraju Immobile i Dzeko/Mandzukic, imam jos Icardija od boljih, ali sve je to tanko, fali mi Ruud NistelSTROJ kao prosle godine. :)

Odg: FIFA 20
« Odgovori #34 : 02. Listopad, 2019., 18:54 »
Moram probati, ja se ovog Pukkija dovezao, a bezveze. Krenuo sam po Kanea koji je relativno jeftin, ali probacu prvo Vardyija kada kazes da je dobar. U Serie A timu mi igraju Immobile i Dzeko/Mandzukic, imam jos Icardija od boljih, ali sve je to tanko, fali mi Ruud NistelSTROJ kao prosle godine. :)

stari znas da ove godine nece bit icons sbcja? znaci njih ces dobit il ako ih packas il kupis sa marketa .

Odg: FIFA 20
« Odgovori #35 : 02. Listopad, 2019., 19:02 »
Moram probati, ja se ovog Pukkija dovezao, a bezveze. Krenuo sam po Kanea koji je relativno jeftin, ali probacu prvo Vardyija kada kazes da je dobar. U Serie A timu mi igraju Immobile i Dzeko/Mandzukic, imam jos Icardija od boljih, ali sve je to tanko, fali mi Ruud NistelSTROJ kao prosle godine. :)

jel igras na PC ili PS4, ako si na PC add me Nedac96

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #36 : 02. Listopad, 2019., 19:20 »
Moram probati, ja se ovog Pukkija dovezao, a bezveze. Krenuo sam po Kanea koji je relativno jeftin, ali probacu prvo Vardyija kada kazes da je dobar. U Serie A timu mi igraju Immobile i Dzeko/Mandzukic, imam jos Icardija od boljih, ali sve je to tanko, fali mi Ruud NistelSTROJ kao prosle godine. :)

jel igras na PC ili PS4, ako si na PC add me Nedac96

PS4  :piva:

Imam i dobar PC ali uvijek sam vise volio konzole, od Sege, PS1 ... pa do danas sa PS4 Pro.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #37 : 04. Listopad, 2019., 15:32 »
Da vidimo pocetne timove.  :D
Kod mene ima tu jos jedan solidan Serie A sastav sa Immobileom, Szcesnym, Dzekom, SMS-om, a na klupi ovoga Creswell IF, Bailly, Willian, Pukki POTM ...


*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 20
« Odgovori #38 : 06. Listopad, 2019., 08:13 »
Evo moram ipak malo blaži biti. U petak sam odigrao sa frendom desetak tekmi, puno bolji mi je multiplayer nego iz 19. Manje golova, pola tekmi smo zavrsili bez ili sa jednim pogotkom u mrezi. Oke, krivo je i 4 min poluvrijeme u demo, no dosta je teze doci do prave prilike, i nema vise ludih dodavanja u for preko pola igralista koje rezultira prilikom.Treba vise razmisljati i graditi taktiku, to mi se svida.Nadigravam frenda 3 tekme, jednu pobijedim, jedna nerijesena i jednu izgubim na glup nacin.Ali MP je bolji nego prosle godine.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #39 : 10. Listopad, 2019., 23:47 »
Nazalost, trenutno FIFA izgleda apsolutno katastrofalno i vidim da to nije samo moje misljenje. Igra je danima nerensponzivna, lag ubija, a odbranu je skoro nemoguce igrati jer su odbrambeni igraci postali drva. Sama mehanika igre sa zadnjim patchem je toliko losa da sam uopste izgubio volju za igranjem. Sve se svodi na pace i odbijance tako da je postalo strasno dosadno. Steta, valjda nekim patchem nesto rijese jer ovo je kopija katastrofalnog PES-a.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 20
« Odgovori #40 : 11. Listopad, 2019., 08:20 »
Nezz, ja u demo verziji samo imam osjećaj da kad vodiš 1 razlike i bliži se kraj tekme - obrana kao da "stane", tj protivnik se doslovno šeta po 16-ercu, nešto tipa kako su naši popušili gol od Azera. Jednostavno ne mogu namjestiti igrača, kao da "odbijaju" komandu.
Ili sam lud.

Ali kad se sjetim Fife 16, i onog kriminalnog zadržavanja lopte od AI-a na način da ode do aut linije i gradi se - ono je bilo sramota. Zbog toga sam prekinuo igrati Fifu sve o prošle godine.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #41 : 11. Listopad, 2019., 10:02 »
Nezz, ja u demo verziji samo imam osjećaj da kad vodiš 1 razlike i bliži se kraj tekme - obrana kao da "stane", tj protivnik se doslovno šeta po 16-ercu, nešto tipa kako su naši popušili gol od Azera. Jednostavno ne mogu namjestiti igrača, kao da "odbijaju" komandu.
Ili sam lud.

Ali kad se sjetim Fife 16, i onog kriminalnog zadržavanja lopte od AI-a na način da ode do aut linije i gradi se - ono je bilo sramota. Zbog toga sam prekinuo igrati Fifu sve o prošle godine.

Nesta su dobro usrali. Komande su uzas, cak i u offline modovima. Online lag svaku drugu tekmu ubi, igrati cvrstu odbranu nemoguce. Npr. sinoc vodim 6:0 nakon prvog poluvremena, potpuna destrukcija, na kraju zavrsi 6:5 i jos kradem vrijeme da ne primim i sesti, jer tim igra neku svoju igru bez mene.

Odg: FIFA 20
« Odgovori #42 : 12. Listopad, 2019., 19:10 »
offline je sve u redu... zadnjih dana sam odigrao 50ak utakmica na 8min poluvrijeme na world class

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #43 : 12. Listopad, 2019., 22:56 »
Igra mi trenutno "baca" na PES, sto nije nikako dobro. Iz 24 fut champions utakmice imam 7 pobjeda samo, tako los nisam bio ni kada sam pocinjao. Stoperi se ponasaju kao retardirani idioti, statue, ikebane, kada vidim nekog top igraca u spici odmah izadjem jer znam sta slijedi.

Odg: FIFA 20
« Odgovori #44 : 13. Listopad, 2019., 16:45 »
Igra mi trenutno "baca" na PES, sto nije nikako dobro. Iz 24 fut champions utakmice imam 7 pobjeda samo, tako los nisam bio ni kada sam pocinjao. Stoperi se ponasaju kao retardirani idioti, statue, ikebane, kada vidim nekog top igraca u spici odmah izadjem jer znam sta slijedi.

istina da . to je pocelo ovaj tjedan , mora da je ovaj icon swap zeznuo sve lol . Koji sirank nakraju zavrsio u fut champs? kolko winns? oces grindat icon swaps? koga ces uzet?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9