HCL.HR

FIFA 20

• 105 Odgovora
  • 7428 Hitova
*

bhlazio

• 742
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #60 : 18. Listopad, 2019., 00:19 »
Jbg.

Da nema ovih sbc i packova, pa i drafta, prestao bih igrati. Gameplay je totalno skriptovano, lose odradjeno smece, jadno za igrati. Samo je PES gori od ovoga. Ukoliko nesto ubrzo ne poprave prestacu totalno igrati, uzecu RDR 2 i sa tim se zabavljati, jahati konje i uzivati u virtualnoj prirodi.  :mrgreen: Lag, delay, nerensponzivnost ... ne mogu da vjerujem da je ovo FIFA, nekad se zapitam da li igram PES koliko je lose. A dobro su poceli, i solidno je izgledalo.
« Zadnja izmjena: 18. Listopad, 2019., 10:57 bhlazio »

« Odgovori #61 : 18. Listopad, 2019., 14:19 »
Jbg.

Da nema ovih sbc i packova, pa i drafta, prestao bih igrati. Gameplay je totalno skriptovano, lose odradjeno smece, jadno za igrati. Samo je PES gori od ovoga. Ukoliko nesto ubrzo ne poprave prestacu totalno igrati, uzecu RDR 2 i sa tim se zabavljati, jahati konje i uzivati u virtualnoj prirodi.  :mrgreen: Lag, delay, nerensponzivnost ... ne mogu da vjerujem da je ovo FIFA, nekad se zapitam da li igram PES koliko je lose. A dobro su poceli, i solidno je izgledalo.

Znam stari , kuzim te . Evo danas dolazi taj Scream promo pa cemo vidit sta bude sa tim .

*

bhlazio

• 742
  • Forza Lazio
« Odgovori #62 : 18. Listopad, 2019., 19:28 »
Koja ludost. Otvorim na mobitelu pack jer kontam poslije Pogbe mogu dobiti samo kikiriki i dobijem ovo, lik kosta 180 tisuca:

Prvi tim mi izgleda bolesno nakon mjesec dana, jos vcrs dodajem POTM Harita za WL.

« Zadnja izmjena: 18. Listopad, 2019., 19:39 bhlazio »

« Odgovori #63 : 18. Listopad, 2019., 19:31 »
Koja ludost. Otvorim na mobitelu pack jer kontam poslije Pogbe mogu dobiti samo kikiriki i dobijem ovo, lik kosta 180 tisuca:

(Klikni za pregled slike.)

red list op

*

bhlazio

• 742
  • Forza Lazio
« Odgovori #64 : 18. Listopad, 2019., 19:41 »

Hahah, mogu u Youtubere. Nesto ne stima, ovo je previse. Mislim da cu ovo sve rasprodati i kupiti neku ikonetinu.
red list op

« Odgovori #65 : 18. Listopad, 2019., 19:50 »

Hahah, mogu u Youtubere. Nesto ne stima, ovo je previse. Mislim da cu ovo sve rasprodati i kupiti neku ikonetinu.
red list op

pa  vidis da je istina . i onda ljudi govore o " pack luck " . Kada neko ne packa niti boarda niti ' profita , a drugi likovia konstantno i  cijelo vrijeme ikone , meta playera i meta profit na free to play acountima onda znas da se neradi o " luck " . Najbolji primjeri youtuberi naravno .

*

bhlazio

• 742
  • Forza Lazio
« Odgovori #66 : 18. Listopad, 2019., 22:40 »
Ma to njihovo pack luck je smijesno. Meni ovo izgleda ono vidite svi sta sam dobio pa navalite na FIFA pointse.

Pogba me nosi u WL, 10 tekmi 8 pobjeda. Lag ubija, ali iskustvo sa PES-a me nosi.

Igras li ti WL, kako stojis?

« Odgovori #67 : 19. Listopad, 2019., 14:03 »
Ma to njihovo pack luck je smijesno. Meni ovo izgleda ono vidite svi sta sam dobio pa navalite na FIFA pointse.

Pogba me nosi u WL, 10 tekmi 8 pobjeda. Lag ubija, ali iskustvo sa PES-a me nosi.

Igras li ti WL, kako stojis?

znam stari . zato ih i ea stavlja na " red list " tako da ljudi " vide " i misle i oni ce tako , logicno idu i kupe masivno fifa pointsa i ne pakaju ama bas nista ,Odu na youtube vide istog lika drugi dan paka ikonu open i idu oni fifa pointse opet i tako u krug . Ja sam silver 3 at the moment . Oces grindat za tvojeg dzeku? lol

*

bhlazio

• 742
  • Forza Lazio
« Odgovori #68 : 19. Listopad, 2019., 17:02 »
Ma kakvi, Dzeko mi je bitan za tim ko drugi enter na tastaturi.  :mrgreen:

Meni ove godine samo sipaju igraci i to vecinom tradeable: Pogba, Wijnaldum iF, Suarez, Mertens, Hummels, Alderweireld, Coman par puta, Martial 2 puta dok je kostao 80k ... ali od mene FIFA pointse nece vidjeti.  :mrgreen:

*

bhlazio

• 742
  • Forza Lazio
« Odgovori #69 : 19. Listopad, 2019., 22:51 »
Nisam mislio da cu ovo ikada napisati i reci ali FIFA 20 je, trenutno, najvece sranje koje sam poigrao u zivotu, cak vece i od PES 19. Nevjerovatno sta su uradili od igre.

« Odgovori #70 : 20. Listopad, 2019., 14:18 »
Nisam mislio da cu ovo ikada napisati i reci ali FIFA 20 je, trenutno, najvece sranje koje sam poigrao u zivotu, cak vece i od PES 19. Nevjerovatno sta su uradili od igre.

dok je pack luck tu moze se sve zaboravit haha :D koji rank si zavrsio u wl ? jel bilo gold 1 kako si planiro?

*

bhlazio

• 742
  • Forza Lazio
« Odgovori #71 : 20. Listopad, 2019., 16:40 »
Jos 10 utakmica pokusao i sve rage quitao, katastrofa. Lag, balvani u odbrani, momentum, znao sam voditi 4:0 i u 90. primim za 5:4.  Znaci silver 2. Nemam rijeci, sve mislim da je do mene i onda vidim da je generalni problem.

Kako si ti prosao?

*

Cole

• 13338
    • CroSimRacing
« Odgovori #72 : 20. Listopad, 2019., 19:21 »
Karijera šta popravljena?

« Odgovori #73 : 20. Listopad, 2019., 21:36 »
Karijera šta popravljena?

briem da ne . Sada je zadnji patch bio prije par dana popravili su glitcheve i sve te stvari koju bile wrong kazu ali sta se tice inovacija ili boljih stvari briem da ne stari moj .

*

bhlazio

• 742
  • Forza Lazio
« Odgovori #74 : 21. Listopad, 2019., 01:08 »
Opa, pozalio se Castro i sada svi ostali YouTuberi se zale na FIFU, mozda sada nesto i promijene.

« Odgovori #75 : 21. Listopad, 2019., 14:48 »
Jos 10 utakmica pokusao i sve rage quitao, katastrofa. Lag, balvani u odbrani, momentum, znao sam voditi 4:0 i u 90. primim za 5:4.  Znaci silver 2. Nemam rijeci, sve mislim da je do mene i onda vidim da je generalni problem.

Kako si ti prosao?

ja sam uspio gold 3 , 16 winns .

*

bhlazio

• 742
  • Forza Lazio
« Odgovori #76 : 21. Listopad, 2019., 16:17 »
Svaka cast drug, to je veliki uspjeh.

Ja sam izgubio volju da igram, pokusavam malo draft i to je to. Jednu tekmu sve za 10, nije problem pobijedio ili izgubio, drugu komedija, kao da su mi igraci u zivom blatu ili da je ekipa stogodisnjaka. Jos su gore napravili sa ovim animacijama koje lijepo izgledaju ali prave komediju na terenu. Sve me ovo strasno podsjeca na PES 19, sto nikako nije dobro.

« Odgovori #77 : 21. Listopad, 2019., 17:48 »
Svaka cast drug, to je veliki uspjeh.

Ja sam izgubio volju da igram, pokusavam malo draft i to je to. Jednu tekmu sve za 10, nije problem pobijedio ili izgubio, drugu komedija, kao da su mi igraci u zivom blatu ili da je ekipa stogodisnjaka. Jos su gore napravili sa ovim animacijama koje lijepo izgledaju ali prave komediju na terenu. Sve me ovo strasno podsjeca na PES 19, sto nikako nije dobro.

Da , da . Ma valjda bude sve ok stari moj . Uzasno je sada , slazem se .

*

bhlazio

• 742
  • Forza Lazio
« Odgovori #78 : 21. Listopad, 2019., 18:28 »
Prodao sam oba kontrolera i narucio novi Alpine Green, mozda je do toga. :)

« Odgovori #79 : 21. Listopad, 2019., 18:47 »
Prodao sam oba kontrolera i narucio novi Alpine Green, mozda je do toga. :)

mora da je :D haha jesi vidio sbc je koje bacaju? danas hulka i to? nemres vjerojavat kako je to uzas . 0 value .

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9