HCL.HR

FIFA 20

  • 133 Odgovora
  • 37347 Hitova
Odg: FIFA 20
« Odgovori #75 : 21. Listopad, 2019., 14:48 »
Jos 10 utakmica pokusao i sve rage quitao, katastrofa. Lag, balvani u odbrani, momentum, znao sam voditi 4:0 i u 90. primim za 5:4.  Znaci silver 2. Nemam rijeci, sve mislim da je do mene i onda vidim da je generalni problem.

Kako si ti prosao?

ja sam uspio gold 3 , 16 winns .

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #76 : 21. Listopad, 2019., 16:17 »
Svaka cast drug, to je veliki uspjeh.

Ja sam izgubio volju da igram, pokusavam malo draft i to je to. Jednu tekmu sve za 10, nije problem pobijedio ili izgubio, drugu komedija, kao da su mi igraci u zivom blatu ili da je ekipa stogodisnjaka. Jos su gore napravili sa ovim animacijama koje lijepo izgledaju ali prave komediju na terenu. Sve me ovo strasno podsjeca na PES 19, sto nikako nije dobro.

Odg: FIFA 20
« Odgovori #77 : 21. Listopad, 2019., 17:48 »
Svaka cast drug, to je veliki uspjeh.

Ja sam izgubio volju da igram, pokusavam malo draft i to je to. Jednu tekmu sve za 10, nije problem pobijedio ili izgubio, drugu komedija, kao da su mi igraci u zivom blatu ili da je ekipa stogodisnjaka. Jos su gore napravili sa ovim animacijama koje lijepo izgledaju ali prave komediju na terenu. Sve me ovo strasno podsjeca na PES 19, sto nikako nije dobro.

Da , da . Ma valjda bude sve ok stari moj . Uzasno je sada , slazem se .

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #78 : 21. Listopad, 2019., 18:28 »
Prodao sam oba kontrolera i narucio novi Alpine Green, mozda je do toga. :)

Odg: FIFA 20
« Odgovori #79 : 21. Listopad, 2019., 18:47 »
Prodao sam oba kontrolera i narucio novi Alpine Green, mozda je do toga. :)

mora da je :D haha jesi vidio sbc je koje bacaju? danas hulka i to? nemres vjerojavat kako je to uzas . 0 value .

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #80 : 21. Listopad, 2019., 21:16 »
Prodao sam oba kontrolera i narucio novi Alpine Green, mozda je do toga. :)

mora da je :D haha jesi vidio sbc je koje bacaju? danas hulka i to? nemres vjerojavat kako je to uzas . 0 value .

Šprdancija :) Jedino sto je valjalo je POTM Lewa, Harit nije los i onaj potm iz Ligue 1, ostalo teska katastrofa. Prosle godine sam grijesio sa ovim sbc, sada biram. Zao mi prodati Pogbu, strasan je. Kako ti stojis sa timom? Neki meta ili superstar u timu?

Odg: FIFA 20
« Odgovori #81 : 21. Listopad, 2019., 22:31 »

Odg: FIFA 20
« Odgovori #82 : 22. Listopad, 2019., 10:26 »
Prodao sam oba kontrolera i narucio novi Alpine Green, mozda je do toga. :)

mora da je :D haha jesi vidio sbc je koje bacaju? danas hulka i to? nemres vjerojavat kako je to uzas . 0 value .

Šprdancija :) Jedino sto je valjalo je POTM Lewa, Harit nije los i onaj potm iz Ligue 1, ostalo teska katastrofa. Prosle godine sam grijesio sa ovim sbc, sada biram. Zao mi prodati Pogbu, strasan je. Kako ti stojis sa timom? Neki meta ili superstar u timu?

Nebi ni ja prodo pogbu da . Imam de geu lol

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #83 : 24. Listopad, 2019., 19:44 »
Nesto sa ovim mojim novim Samsung telefonom definitivno nije u redu.  :mrgreen:
Otvorim danas sve zivo, jedino dobijem Laportea. Odradim ovaj marque moments, siguran da tu nema nista i desi se ovo.  :mrgreen:

Sada idem na POTM Aubameyanga, PL veza mi kida: Pogba, De Bruyne i Wijnaldum IF.  :mrgreen:


Odg: FIFA 20
« Odgovori #84 : 24. Listopad, 2019., 19:56 »
Meni ta Volta izgleda kao Fifa Street ubacen u Fifu, nist posebno. Ista igra kao i lani sa sitnim izmjenama.

Odg: FIFA 20
« Odgovori #85 : 24. Listopad, 2019., 20:15 »
Nesto sa ovim mojim novim Samsung telefonom definitivno nije u redu.  :mrgreen:
Otvorim danas sve zivo, jedino dobijem Laportea. Odradim ovaj marque moments, siguran da tu nema nista i desi se ovo.  :mrgreen:

Sada idem na POTM Aubameyanga, PL veza mi kida: Pogba, De Bruyne i Wijnaldum IF.  :mrgreen:

(Klikni za pregled slike.)

cool , idem ja sa ove teme . bye bye .

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #86 : 24. Listopad, 2019., 20:35 »
Nesto sa ovim mojim novim Samsung telefonom definitivno nije u redu.  :mrgreen:
Otvorim danas sve zivo, jedino dobijem Laportea. Odradim ovaj marque moments, siguran da tu nema nista i desi se ovo.  :mrgreen:

Sada idem na POTM Aubameyanga, PL veza mi kida: Pogba, De Bruyne i Wijnaldum IF.  :mrgreen:

(Klikni za pregled slike.)

cool , idem ja sa ove teme . bye bye .

 :ave: :ave: :ave:

Kako je krenulo dobicu i Zidanea :)

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #87 : 25. Listopad, 2019., 23:37 »
Znaci dzaba svi igraci kad je igra apsolutni odron. FUT champion ubijem prvih 10 tekmi i onda sa 11. krece komedija. Dosao sam do 23. tekme i jos tu jednu nisam dobio, najkrace receno zalosno. Zadnja, i evo ostavio sam i mislim da vise necu igrati ovo sranje, sam vodio 2:0 do 85. i kazem hvala Bogu da napokon dobijem tu jednu. Lik nije imao apsolutno nijednog suta do 85. minute a ima superstar tim sa ikonama, Mbappeom, Neymarom ... od 85. mi zabija 3 gola dok moji igrace kao da je neko iskljucio.

Zalost, mislio sam da je PES gori od ovoga, medjutim nije. Prebacujem se na druge igre, sto se tice virtualnog fudbala definitivno mi je dosta ove sezone.

Odg: FIFA 20
« Odgovori #88 : 26. Listopad, 2019., 13:41 »
Znaci dzaba svi igraci kad je igra apsolutni odron. FUT champion ubijem prvih 10 tekmi i onda sa 11. krece komedija. Dosao sam do 23. tekme i jos tu jednu nisam dobio, najkrace receno zalosno. Zadnja, i evo ostavio sam i mislim da vise necu igrati ovo sranje, sam vodio 2:0 do 85. i kazem hvala Bogu da napokon dobijem tu jednu. Lik nije imao apsolutno nijednog suta do 85. minute a ima superstar tim sa ikonama, Mbappeom, Neymarom ... od 85. mi zabija 3 gola dok moji igrace kao da je neko iskljucio.

Zalost, mislio sam da je PES gori od ovoga, medjutim nije. Prebacujem se na druge igre, sto se tice virtualnog fudbala definitivno mi je dosta ove sezone.
ima losih stvari i svega toga , ali ponekad samo , a ne svaku utakmicu da bude . Ako nemozes preko 11 winna to vise znaci i upucuje na skill gap znaci da nisi dovoljno dobar makar god imas pack luck kakvu imas i team kakav imas . Isto ko ja imam svoj team a imam 16 winna  . Naravno da bi mogo rec da je " team " ili " broken game " But if we being honest it is just skill .

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #89 : 26. Listopad, 2019., 16:58 »
Je do mog skilla, svakako. Posliie te 10. tekme igrao sam bukvalno protiv timova duplo boljih od moga i igraca duplo boljih od mene. Medjutim i tekme koje su bile tijesne su otisle na stranu protivnika u glupim okolnostima. Apsurdno je pobijediti 10 tekmi i onda u 19 ne moci apsolutno nista.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9