HCL.HR

FIFA 20

  • 133 Odgovora
  • 37761 Hitova
Odg: FIFA 20
« Odgovori #120 : 10. Veljača, 2020., 23:27 »
Uzeo i ja FIFU 20, radi opće kulture (ako naletim na igrača FIFE da mogu odigrati koji meč :D).
Baš je nekako drvena igra, igrači kao da lebde po terenu. PES gameplay mi je ne usporedivo bolji.
Isprobavam sad Voltu (mali nogos) i ostale modove.  :thumbs:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #121 : 11. Veljača, 2020., 07:48 »
Uzeo i ja FIFU 20, radi opće kulture (ako naletim na igrača FIFE da mogu odigrati koji meč :D).
Baš je nekako drvena igra, igrači kao da lebde po terenu. PES gameplay mi je ne usporedivo bolji.
Isprobavam sad Voltu (mali nogos) i ostale modove.  :thumbs:

Iako je ova FIFA tesko sranje, ponajvise zbog servera, PES gameplay je spao na najnize grane ikada, to ti je samo subjektivni osjecaj, nakon mjesec dana igranja imao bi obrnuto misljenje.
Sreća vecinom igras offline, tako da ce ti FIFA biti dobra.

Odg: FIFA 20
« Odgovori #122 : 11. Veljača, 2020., 14:30 »
U biti mislio sam FIFU rokati Online jer su serveri na PESU bili loši (barem zadnji puta kada sam igrao).

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #123 : 12. Veljača, 2020., 18:19 »
U biti mislio sam FIFU rokati Online jer su serveri na PESU bili loši (barem zadnji puta kada sam igrao).

Sad su i na FIFI, ne kao na PES-u naravno, ali su dobro usrali. Ko je blize serverima ima connection advantage i to je to, protiv njemačkih igrača je gotovo nemoguce igrati osim ako nije neki noob.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #124 : 28. Veljača, 2020., 02:32 »
Ne razumijem kako ovakva katastrofa moze biti eSports igra.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: FIFA 20
« Odgovori #125 : 28. Veljača, 2020., 14:10 »
ja igram offline sa prijateljima, i meni je TOP!

Još kad se skupimo pa VOLTA 3v3 ili 4v4 protiv AI. :slini: :slini:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: FIFA 20
« Odgovori #126 : 02. Ožujak, 2020., 08:24 »
To je najbolje da.  ^^

Iako je meni i online sasvim okej. Igram seasons i nemam nikakvih problema i ispada.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #127 : 03. Ožujak, 2020., 00:20 »
FUT je u opcem rasulu, od Kurta preko sinocnjih ispada u eSports kvalifikacijama (dvojica pro igraca su igrala kamen, papir, makaze ko ce proci dalje), preko konstantnih problema sa serverima, lagom, cheaterima ... Uglavnom ja sta god krenem igrati neko sranje, pokopao sam PES, a i FIFI se ne pise dobro.  :fpalm:

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: FIFA 20
« Odgovori #128 : 03. Ožujak, 2020., 15:20 »
FUT je u opcem rasulu, od Kurta preko sinocnjih ispada u eSports kvalifikacijama (dvojica pro igraca su igrala kamen, papir, makaze ko ce proci dalje), preko konstantnih problema sa serverima, lagom, cheaterima ... Uglavnom ja sta god krenem igrati neko sranje, pokopao sam PES, a i FIFI se ne pise dobro.  :fpalm:

Morat ćeš na The Show 19 preć. :D A imaju sličan od kao FUT; sličice, igrači. :D

 Ja jedva čekam travanj da počme liga.  :slini:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #129 : 07. Ožujak, 2020., 01:45 »
Tri od pet najvecih FIFA youtubera trenutno igraju PES zajedno i dizu mu rating do neba. Iznenadio me EA golden boy Tekkz. Bas me interesuje reakcija EA (kurtov klub se zove Bancouver rats), da li idu opomene i banovi ili ce napokon poceti slušati community?

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #130 : 05. Svibanj, 2020., 03:33 »
FIFA 20 story:

Uđem u diviziju 2, WL zapocnem sa 14 pobjeda, zavrsim sa 16 poraza. Poslije ispadnem u diviziju 6. Da igram sa jednom rukom i 2 prsta pobijedio bih jednu od 50-tak utakmica. Lošiji online, veći scripting i gore sranje od ovoga nisam vidio u svoje 23 godine igranja video igara, a ni u svojih 35 godina zivota.

Odg: FIFA 20
« Odgovori #131 : 15. Svibanj, 2020., 16:29 »
Ako vam je dosta živciranja na serverima protiv random ljudi, dođite se živcirati protiv ostalih Balkanaca!!!

A1 Adria League ove godine je uvela i Fifu 20 pod naslove u kojima organizira natjecanja.
Format je takav da se igra 7 kvalifikacijskih kupova, osvajaju se bodovi, a 8 najboljih ide u playoff i borbu za komad od 1500€.

Drugi kvalifikacijski kup je sutra od 12h, a sve info ukljucujuci i linkove za prijavu imate na https://a1adrialeague.com/games/fifa20/

Odg: FIFA 20
« Odgovori #132 : 06. Lipanj, 2020., 09:19 »
Ovo je prva fifa nakon 2009 da ju igram - znači, 11 godina sam 'apstinirao' :)

I dok nisam baš najbolji primjer da kritiziram igru (s obzirom da sam preskočio zadnjih 10 naslova), moram priznati da im je support za controllere na kriminalnoj razini.

1.) Osim što random podivljaju u meniju i ne možeš onda ništa odabrati kako spada, našao sam fix za to i riješio to.

2.) Sada mi se, iz čista mira, igra ruši kada u nju uđem i start stisnem na controlleru. Ako stisnem start tipkovnicom, igra uredno radi, ALI - u career modeu mi onda nije defaultni controller, nego tipkovnica, a promijenit se ne može.

EA se zbilja istinski trudit maksimalno razočarat kupce igre?


EDIT:

3.) A onda se javi i novi problem - igra se smrzne na loading screenu treninga na player career. Vidim da je ovaj problem aktualan od samog izlaska igre i da EA po tom pitanju nije napravio apsolutno ništa.
« Zadnja izmjena: 06. Lipanj, 2020., 09:39 mr_chili »

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #133 : 06. Lipanj, 2020., 17:38 »
FIFA 20 je najgora igra koju sam igrao, isključivo zbog problema sa serverima. Nemoguće je igrati protiv npr. njemačkih igrača na njemačkom serveru, igra postaje komedija. Vidim da dodaju nove servere, jucer je pokrenut novi u Italiji, pa se nadam da su problem ozbiljno shvatili. Najgore je igrati WL, apsolutni užas, a opet pratim škvadra sa Balkana stiže bez problema do gold 1. Ja vecinom stanem na gold 3, 30% na gold 2, i 3 puta sam dosao do gold 1. Razmišljam sta bi bilo bez laga, delaya i nerensponzivnosti.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9