HCL.HR

FIFA i ostale MP igre?

  • 1 Odgovora
  • 1369 Hitova
FIFA i ostale MP igre?
« : 26. Kolovoz, 2015., 22:14 »
Evo, baš sam završio match preko interneta u FIFI 15. I ne mogu da se ne požalim na neke stvari. Zašto svaki jebeni puta kada igram protiv nekog igram protiv Barcelone? Malo je dosadno. Ili je Real Madrid ili Barcelona. To mi je jako blesavo iskreno. A ako stavim da se igra sa zemljama, onda ne nađe nikoga za igranje. Ali TO NIJE SVE! Igrao sam protiv nekog poljaka i kada sam mu napunio tri komada izašao je iz igre, USRED igre! Onda idemo na BF ili COD? Sve puno varalica, partybrejkera i budala koje samo kvare igru. Zaista, od kada postoji Online multiplayer nisam vidio niti jedan pozitivan i zabavan match. Drugo su LAN partiji, lokalni multiplayer ili onaj sa dva ili više joysticka. Tu sam uživao kao malo dijete kada vidi novu igračku. Eto, ne znam kakva su vama iskustva, ali ovaj pogled zabave mi je potpuno bezveze. Netko vara, prekine se igra. Netko ne želi izgubiti "ponos" izađe iz igre. Ne znam, ali meni je to vrlo jadno.

A usput, da ne otvaram novu temu, koja bi platforma (novija) bila idealna za mahom singleplayer igre? Znam, Nintendo 64 i PS1, PS2... Ali gledam ove nove generacije. Što je najbolja platforma za SP guštanje?

Hvala :)

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: FIFA i ostale MP igre?
« Odgovori #1 : 27. Kolovoz, 2015., 08:37 »
Za sve ovo sto si naveo postoje teme i ova tvoja je bespotrebna.
Raspisao si se o Fifi i drugim igrama za koje postoje teme i tamo slobodno ostavi svoje iskustvo.
 Ako trebaš preporuku za neku SP igru onda imaš temu preporucite mi igru.
Uz sve to još si otvorio i temu o kupnji konzole. Imaš praktički isto pitanje i ovdje i tamo.
Molim te NE otvaraj duple teme i koristi one teme koje već postoje.
Ovdje ide ključ.
« Zadnja izmjena: 27. Kolovoz, 2015., 08:47 Hrv4tin4 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9