HCL.HR

FIFA World (F2P)

  • 62 Odgovora
  • 17644 Hitova
*

d1cme

  • *
  • 134
FIFA World (F2P)
« : 15. Ožujak, 2014., 19:12 »
Pozz HCL
Jučer sam skinuo s Origina FIFA World, F2P igru koja je trenutno u beta fazi. Igra je napravljena na FIFA portu i ima one elemente ultimate tima za multiplayer. Iskreno nisam nikad igrao FIFU online, ali sam vidio hrpu videa na youtubeu od KSIOladijeBTa pa sam primjetio da je ovo praktički isto, samo f2p :)
DOWNLOAD: https://www.easportsfifaworld.com/home

Odigrao sam dosada 1 match i uspio pobijediti 2-1 nekog lika koji je imao puno jaču ekipu od mene. Jedini problem su bili laggovi, a rezultat toga je bio usporeni gameplay. Ali mi se ipak svida igra. Imate svoju ekipu, dobivate coinsove i xp, s coinsovima kupujete packove gdje mozete dobiti nove igrače i iteme i pristupate transfer marketu.
Naravno, kao svaki f2p pravim novcima možete kupiti in-game valutu (fifa bucks ili tako nešto, potpuno sam zaboravio) kako biste mogli odma kupovati razne skupe packove.
Ako je netko igrao neka napiše dojmove
Ako netko želi nabaciti match, neka mi se javi na PM sa svojim origin ID-em.
Za kraj par screenshotova i video: https://www.youtube.com/watch?v=aBt0JeQa9b0



*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: FIFA World (F2P)
« Odgovori #1 : 16. Ožujak, 2014., 12:59 »
ovo je praktički standalone FUT sa lošijom grafikom i jednostavnijim gameplayem, al je zabavno. odigrah nekih 30ak tekmi, skočio do lige 7... heh, više ne moram kupovati FIFU kako bi igrao online :D

ako ste upoznati sa načinom kako FUT funkcionira onda će navikavanje na FIFA World biti jako kratko.

btw beta: trenutno postoji samo jedna rezolucija (mislim da su meniji na 1024x768) al utakmice se razvuku na koju god rezoluciju imali na kompu tak da nije preveliki problem. i na početku će vam ponuditi igranje s mišem i tipkovnicom - ne dajte se zavarati, možete sasvim normalno igrati i sa gamepadom
također sam imao problema sa "mješanjem" igrača u momčadi no to se popravilo nakon restarta

ak će ovak ostati ja ću biti veoma zadovoljan

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: FIFA World (F2P)
« Odgovori #2 : 16. Ožujak, 2014., 13:01 »
Ček, koje ekipe sve imaju, što naplaćuju, jel' rooster igrača iz 2012 ili se obnavlja?

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: FIFA World (F2P)
« Odgovori #3 : 16. Ožujak, 2014., 16:31 »
DeS3InY, mozes malo pojasniti kako to mislis da postoji samo jedna rezolucija? Ja sam uredno mogao mijenjati u postavkama rezoluciju ekrana
kaiserphirot: mislim da se roster igrača obnavlja jer sam na facebook stranici od FIFA Worlda nasao ovo https://www.facebook.com/easportsfifaworld/photos/a.229035027258398.1073741828.227373540757880/266282796866954/?type=1&theater
Tu su updateali transfere.
Eto da ja još dodam, cijelo jutro ju igram, nekako sam uspio doći do 7 divizije i tu sam preloš :D
Tu i tamo naletim na nekog igrača s užasnim internetom i to je pakao za igrati....radije predam utakmicu nego da se mučim u slow motionu
I jos k tome sve animacije u izborniku (poput dragganja igrača i mijenjanja formacija) mi uzasno stekaju, vjerojatno zbog mog kompa, ali me zanima da li jos netko ima takav problem

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: FIFA World (F2P)
« Odgovori #4 : 16. Ožujak, 2014., 22:01 »
igram u borderless window modu pa je valjda u tome stvar sa rezolucijom. budem prebacio na fullscreen pa ću vidjet kako će tad biti

@kaiser, igra se tako da kreiraš svoju ekipu od kartica igrača koje dobiješ iz raznih paketića koje kupuješ coinsima ili pravim novcima. nove kartice igrača se dodaju kako se rade novi transferi te imaš posebne "ekipe tjedna" gdje se dodaju kartice najboljih igrača u tjednu gdje pojedini igrači dobiju posebne pojačane mogućnosti
kartica igrača se sastoji od igračevih statitstika tipa imena, kluba, države, lige te njegovih mogućnosti tipa brzine, obrane etc. također imaju ugovore koji se smanjuju ako igrač odigra utakmicu te se moraju kupovati novi ugovori koji se isto dobiju u tim paketima kartica. isto tako i sa "izdržljivosti" koje se smanjuje ako jako izmoriš igrača u utakmici te moralom koji pada ako izgubite tekmu. sve to ima neki utjecaj na ekipu, kako će igrati te kako će se postaviti na terenu. igrači također mogu biti ozljeđeni.

svaka ekipa ima 0 do 5 zvjezdica koje označavaju jačinu ekipe te "chemistry" koji pokazuje koliko je složna tvoja ekipa. recimo, ekipa sastavljena od svih igrača različite narodnosti i iz različitih liga i klubova će imati mali chemistry dok ekipa složena od igrača iz recimo iste lige, kluba ili reprezentacije će imati maksimalan.

ne znam može li se igrati protiv standardnih ekipa kao što se to moglo u FUTu, nije mi se dalo provjeravati al koliko sam vidio imaju i single player ligu pa vjerujem da ima.

animacije u menijima i meni štekaju a imam solidan komp, pretpostavljam da su ga bazirali na onom svom web sučelju za FUT koji je u flashu pa je zato štekavo

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: FIFA World (F2P)
« Odgovori #5 : 16. Ožujak, 2014., 22:17 »
Jos nisi napomenuo da coinsima moze kupovati igrace na transfer marketu :)
Ima jos nekakva online liga di igras s pravim klubovima i danasnjim line-upovima, odigrao sam jednu utakmicu. Pisalo je ja mislim negdje kao hint da se u toj ligi brze coinsi zaraduju
Nadam se da ce do full releasea nekako rijesiti te animacije, uzasno je iritantno

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: FIFA World (F2P)
« Odgovori #6 : 16. Ožujak, 2014., 22:50 »
e da taj transfer market, to je praktički aukcijska kuća gdje ljudi prodaju kartice koje im ne trebaju za cijenu koju sami postave

super, znači praktički je isto kao FUT. jedva čekam da izađe iz bete :D

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: FIFA World (F2P)
« Odgovori #7 : 21. Ožujak, 2014., 12:30 »
Malo sam se zaigrao kod ovoga, ušao sam u 3. diviziju sa solidnim rezultatima




preporučam da pričekate s igranjem ako nemate živaca, pošto se često zna desiti da se odspoji bez ikakvog razloga nakon što tekma završi (lost connection to server) pa to često upropaštava napredak u divizijama

moja trenutna ekipa:

imam i bolje igrače na tapeti al ovima trošim ugovore :D

btw ove crne linije sa strane su tamo po defaultu jer je igrino sučelje trenutno napravljeno samo u 4:3 formatu -.-

*

medo_o

  • ***
  • 737
Odg: FIFA World (F2P)
« Odgovori #8 : 21. Ožujak, 2014., 14:09 »
Hellou znači imam problem oko fife world...nemogu priključiti kontroler da mi se pojavi znakić onaj da mogu igrati sa njim...jednostavno kaže da kontroler nije ispravan a na nba 2k14 mi radi savršeno :wildboy:

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: FIFA World (F2P)
« Odgovori #9 : 21. Ožujak, 2014., 14:25 »
ako imaš PS3/4 gamepad ili neki žnj marke koji nema Xinput, probaj ga konfigurirati sa sljedećom aplikacijom, sve što ti treba ima u toj temi

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: FIFA World (F2P)
« Odgovori #10 : 21. Ožujak, 2014., 19:32 »
evo moja ekipica s kojom sam zapeo u 8. diviziji jer sam uzasno los, a i jos igram Red Dragon ko lud :D

Cesto mi se desava da mi zamjeni golmana s branicem dok mjenjam neke random igrace ko sto vidite na slici lol

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: FIFA World (F2P)
« Odgovori #11 : 21. Ožujak, 2014., 19:58 »
Jel se da igrat s tipkovnicom?
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: FIFA World (F2P)
« Odgovori #12 : 21. Ožujak, 2014., 20:00 »
Nez, ja igram s kontrolerom, nekako mi je s mišem--- lejm

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: FIFA World (F2P)
« Odgovori #13 : 21. Ožujak, 2014., 20:45 »
Cesto mi se desava da mi zamjeni golmana s branicem dok mjenjam neke random igrace ko sto vidite na slici lol

to napravi ponekad ako ideš šaltat one dole igrače na klupi i rezerve. probaj vući karte tako da ispod miša ne bude niti jedan igrač iz prve jedanaestice :D

nego, igranje s tipkovnicom ne preporučam. ima neka šema sa kombinacijom miš+tipkovnica al je jako lejm i nije moguće brzo reagirati i mijenjati položaje. gamepad best kao i sa svim sportskim igrama

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: FIFA World (F2P)
« Odgovori #14 : 21. Ožujak, 2014., 21:10 »
U zadnjem patchu su dodali da mozes imati kontrole skroz na tipkovnici (bez misa)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9