HCL.HR

Final Fantasy serijal

  • 449 Odgovora
  • 94739 Hitova
Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #135 : 16. Srpanj, 2008., 12:42 »
Citat:
kad navršiš 13 shvatit ćeš koliko ti je glup ovaj post.

Imam 16 i shvatio sam sta sam napiso :roll:(opet se nadam da microsoft propadne)
What evil hides in the reflection of your soul

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #136 : 16. Srpanj, 2008., 12:46 »
A ja se nadam da više nećeš pisati gluposti i držati se topica.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #137 : 16. Srpanj, 2008., 21:34 »
ja neznam oko čega su se fanovi ps3 uzjebali što dolazi i na kutiju, pa nije da neće doć na ps3, iako ga i sam imam otakako sam prvi put vidio trailer to meni više nije bio ff, neznam nekako mi se izgubio osjećaj da je to ff, no vidit ćemo kada dođe

Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #138 : 16. Srpanj, 2008., 22:17 »
 :tired:

E ajd prekinite svi gledati igru drugim parom očiju samo zato jer dolazi i na X360.
Kao prvo, ovaj trailer je sve samo ne gameplay trailer. Uz to, trailer je zapravo kompilacija svih dosadašnjih FF XIII trailera (kad se nije znalo da dolazi na X, pa je svima bilo super OMG JEEEJ) plus nešto novog materijala.

I ono, ne zna se apsolutno ništa o priči, sistemu borbe, načinu levelanja, likovima... 
A što tu točno ne podsjeća na FF?  :geek:

Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #139 : 16. Srpanj, 2008., 22:24 »
Citat:
ja neznam oko čega su se fanovi ps3 uzjebali što dolazi i na kutiju, pa nije da neće doć na ps3, iako ga i sam imam otakako sam prvi put vidio trailer to meni više nije bio ff, neznam nekako mi se izgubio osjećaj da je to ff, no vidit ćemo kada dođe

Kakav tocno osjecaj.Svaki FF je drugaciji od predhodnog.
What evil hides in the reflection of your soul

Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #140 : 16. Srpanj, 2008., 22:35 »
uf puno drugačiji.  :tired:

A smješno mi je ovo. Ono, izlazi na box pa odma nema ff filing e. Nije da ste vidli ijednu gameplay sekundu šabani.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #141 : 16. Srpanj, 2008., 22:37 »
očito sam trebao naglasit na trailer iz 2005 il 06, drugo po tom traileru bilo je previše futurizma (iako nisam protiv toga) al nije kao onaj u ff8 gdje je steampunk, a treće malo mi je previše to akcijski izgledalo, nije sistem bio kao u 12, jebote jer ja moram opet naglasit jebeni trailer iz 05 ili 06 neznam više koja je godina bila kada se još nije ni spominjao x360

Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #142 : 17. Srpanj, 2008., 01:09 »
Tisuću igara zgleda bolje od tamno smeđe sivog GeoW-a.  :wildboy:
Hebemu zero, snizio si standarde.
Ček, a koje to igre izgledaju bolje? Resistance, Killzone? Mislim ono, palete boja, šta da kažem. Jedino GT5 izgleda ljepše od GeoWa imo, a vjerujem da je teže realno prikazati živa bića nego aute. Rekoh vjerujem, jer nemam pojma o programiranju, samo mi se čini logično.
Inače me zanima ekipa koja se smije, koje to igre izgledaju bolje od GeoWa? Mislim ono, nije mi djecu rodio, samo realno kažem da igra izgleda predobro grafički, al vidim nekome smeta pa me prosvijetlite.

*

Repyh

  • **
  • 381
Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #143 : 17. Srpanj, 2008., 01:48 »
Uncharted: Drake's Fortune owna Gears i njegove 3 (da cak 3) boje big time.I da igrao sam igru i trebale su mi 2 salice kave da ostanem budan,koliko je prica (lol prica) losa.Likovi "zanimljivi".Igra nije losa ali da ono bude jebeni system seller je zalosno koliko su nekim ljudima standardi spali.Jedina stvar koja mi se svidjela su poprilicno impresivni bossovi.

Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #144 : 17. Srpanj, 2008., 02:16 »
E daj jebote, gdje sam ja pisao o gameplayu. Nisam ja igrao GeoW, samo sam rekao da je grafika odlična. To stoji da ga jebeš. I ne, nema Uncharted bolju grafiku, dalje?

*

Repyh

  • **
  • 381
Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #145 : 17. Srpanj, 2008., 03:29 »
E daj jebote, gdje sam ja pisao o gameplayu. Nisam ja igrao GeoW, samo sam rekao da je grafika odlična. To stoji da ga jebeš. I ne, nema Uncharted bolju grafiku, dalje?

A cuj grafika mi je najmanje bitna.Najvise sam uzivao u igrama gdje nisam razlikovao nos..od ne znam ni ja cega.Drugo Gears MENI znaci IMO ne izgleda dobro igrao sam ga na PCu (tu valjda izgleda i bolje nego od Xboxa iako to sam nagadjam jer nisam vidio na Xboxu) igrao sam na max settings i nigdje u svojih 5-7 sati igre nisam vidio nesto da sam rekao "wao jebo te this looks friking sweet".A Uncharted sam demo odigrao i vise me je impresionirao nego sto sam vidio u onih gore navedenih sati u Gearsu.Ali tko zna mozda i nisam objektivan jer mrzim Xbox i M$ pa od svoga fanboijzma ne vidim sumu od drveta...

Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #146 : 17. Srpanj, 2008., 03:53 »
Oko grafike se slažemo, onako malo me zaboli za istu. Al ono, izjava je bila vezana za isključivo nju nakon što je netko izvalio da će X360 unazadit igru. O gameplayu navedenih igara nisam kompetentan pričati jer nijednu nisam igrao.

*

Repyh

  • **
  • 381
Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #147 : 17. Srpanj, 2008., 04:50 »
Oko grafike se slažemo, onako malo me zaboli za istu. Al ono, izjava je bila vezana za isključivo nju nakon što je netko izvalio da će X360 unazadit igru. O gameplayu navedenih igara nisam kompetentan pričati jer nijednu nisam igrao.

Ja sam to izjavio :) ,ali gle PS3 koliko ja znam (iako sam daleko od nekoga strucnjaka pa mozda samo pravim budalu od sebe) jaci od Xboxa.I devsi na PS3 jos se "uce" kako sta ide i kako se sta radi nismo mi jos vidjeli punu snagu PSa3.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #148 : 17. Srpanj, 2008., 08:22 »
solid, daj dodaj ovog repiha i vincenta na onaj moj popis :tired:

enivejzorić,
grafika je bitna, noobovi jedni osambitnonostalgični
zakej uopće izlaze nove i jače konzole kad ne bi bila
grafika, odnosno kompletna tehnologija unaprijeđuje gameplay

al nekak mi je lejm uspoređivati grafike ne izdanih igara
a uncharted izgleda ko zadnji tomb raider, full plastično



šta se tiče final fantasya, normalno da je zadržao stari štih
jel izgleda retardirano i transverstitski?
je? je. onda je to final fantasy
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #149 : 17. Srpanj, 2008., 09:58 »
Zapravo, ono što je retardirano je uspoređivat grafike po paletama boja.
Da, Gears ima 3 boje. Al Uncharted je bolesno nerealno šaren.
Uncharted
Plus, ako ćemo cjepidlačit - sjene izgledaju užasno.

A FF koristi Unreal Engine 3, koji se u potpunosti može vrtiti i na Xboxu 360 i PS-u 3.  :tired:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9