HCL.HR

Forza Horizon 4

  • 54 Odgovora
  • 16166 Hitova
Odg: Forza Horizon 4
« Odgovori #45 : 24. Listopad, 2019., 19:25 »
E znaš što probaj. Doslovce instalirat jednu aplikaciju s storea, neku besplatnu, sjećam se da je to meni radilo probleme i da sam svako malo brisao i instalirao neke full jednostavne aplikacije. Znam da zvuči glupo, ali tako je bilo.

Stari svaka cast, probao i upalilo, evo radi sad normalno. Demo je dosta opsiran, pozabavio sam se igrom kakvih sat vremena otprilike, radi savrseno na mojoj konfi.

Mislim da cu se na placi pocastit punom verzijom, igra je fenomenalna. Osjecaj brzine odlican, krajolici savrseni, Pulse radio po mom gustu, handling zabavan. Odlicna je stvar kaj se moze iskljucit one iritantne brojeve gore, svaki drek skill pointsi, skrenes skill points, driftas skill points. Samo ne mogu nac gdje da iskljucim racing line.

Odg: Forza Horizon 4
« Odgovori #46 : 04. Studeni, 2019., 11:10 »
Nasao sam nacin kako da je zaigram, preporucili su mi Xbox Game Pass tako da je od jucer Forza na mom racunalu, standard verzija. Igra radi fenomenalno, puno bolje od problematicnog dema koji sam probao nedavno.

Apsolutno savrsenstvo igra, od muzike, okolisa, utrkivanja i raznolikosti, ali najvise od svega sam odusevljen izborom automobila. Ima hrpetina regularnih auta iz 80-ih i 90-ih, odmah je u garazi zavrsio M5 iz 1995. i Renault Clio iz 1993.

Odg: Forza Horizon 4
« Odgovori #47 : 07. Studeni, 2019., 07:43 »
4 epizoda forza horizon 4 na xbox one
da li je netko otključao goliath utrku
iskustva
https://m.youtube.com/watch?v=mFgIgSLwWL0&t=27s

Odg: Forza Horizon 4
« Odgovori #48 : 22. Studeni, 2019., 23:23 »

Odg: Forza Horizon 4
« Odgovori #49 : 07. Prosinac, 2019., 11:13 »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Forza Horizon 4
« Odgovori #50 : 09. Prosinac, 2019., 11:25 »
Znam da vjerojatno snimaš/uploadaš čisto iz gušta pa ti možda nije ni bitno, ali samo savjet - ako radiš čisto gameplay video bez ikakvih komentara, onda probaj uploadati što kvalitetniji video (što viši bitrate). I naravno, probaj snimiti što luđe/atraktivnije scene i situacije. I ako te zanima više to uploadanje gameplaya na YT, definitivno probaj malo editirati video s nekim softverom kao Vegas ili Cyberlink PowerDirector... ili nešto.

Odg: Forza Horizon 4
« Odgovori #51 : 14. Veljača, 2020., 09:49 »
Evo malo rimca i moje muke u vožnji
Nije baš jednostavno voziti ga
https://m.youtube.com/watch?v=Z4swS7CrSkI

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Forza Horizon 4
« Odgovori #52 : 14. Veljača, 2020., 23:26 »
Kak možeš igrat s tom zatupljujućom linijom? :hiha2:

*

Newbie

  • n00b
  • 1
Odg: Forza Horizon 4
« Odgovori #53 : 05. Travanj, 2021., 18:18 »
Pozdrav svima i odmah isprike na podizanju starije teme i količini pitanja.

Nisam gamer, ali zaželio sam se malo igre pa je bio plan nabaviti PS4. Na youtubeu sam provrtio par klipova da vidim što bi mi se moglo sviđati i za oko mi je zapela Forza Horizon 4, uz par ostalih koje su dostupme na svim platformama. Sad je PS4 upitan, a najpovoljnija opcija bila bi kupovina Xbox One konzole i igre pa trebam par informacija oko igre, a usput i konzole.

Dovoljno je kupiti samo igru, ubaciti i igrati ili treba kupovati razne DLC-ove kako bi imao sve aute (onih 400+)? Jesu li svi auti odmah dostupni? Igra je koliko vidim open world pa se nadam da neće tako brzo dosaditi u offline modu? Ili je nužno kupovati pretplatu za online i igrati samo online? Igra li uopće tko online i dalje s obzirom da je stara par godina?

Kao što rekoh, nisam gamer ali bi nabavio neku konzolu, PS je bila prva opcija, i dalje je ako bi se ispostavilo da je FH4 promašaj, onda nebi ni tražio Xbox.

Hvala unaprijed na odgovoru.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Forza Horizon 4
« Odgovori #54 : 06. Travanj, 2021., 12:11 »
Standardno izdanje igre ima većinu automobila, ali ako baš želiš sve morat ćeš kupiti skuplji Ultimate Edition.
Nisu svi auti odmah dostupni, moraju se otključati neki.
Ne bih rekao da će ti dosaditi offline, ima dosta sadržaja.
Online nije nužan.
Da, ima dosta aktivnu online zajednicu, sad je igra izašla na steamu nedavno pa je ponovno aktualna, a igrači s konzole i PC-a mogu igrati zajedno/jedni protiv drugih.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9