HCL.HR

Forza Motorsport 5

  • 75 Odgovora
  • 30967 Hitova
Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #45 : 27. Rujan, 2013., 12:55 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #46 : 26. Listopad, 2013., 11:37 »
Jednostavno fantastično izgleda.
Da imaju staru XiD kompaktibilnost, ozbiljno bi razmišljao o kupnji volana/konzole/igre, ali nakon sranja sa nekompaktibilnosću, ne pada mi na pamet.
Velika šteta i jedna velika pljuska vlasnicima dosadašnjih volana/kokpita...

Exclusive Forza 5 Gameplay Trailer - GameSpot

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #47 : 28. Listopad, 2013., 11:22 »
e ovo je već impresivno


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #48 : 05. Studeni, 2013., 20:25 »

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #50 : 20. Studeni, 2013., 16:49 »
Te ocjene mi apsolutno ništa ne znače, budući da 95% tih recenzenata je igru igralo na kontroler.
Info izvađen iz pakšu.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #51 : 20. Studeni, 2013., 17:00 »
jer forza je hardkor igra koja zahtijeva volan koji u ovom slucaju kosta ko pola konzole xD


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #52 : 20. Studeni, 2013., 17:10 »
Te ocjene mi apsolutno ništa ne znače, budući da 95% tih recenzenata je igru igralo na kontroler.

Kao i svaku drugu auto igru ikad, a ne sjećam se da ti je bio problem dosad. xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #53 : 20. Studeni, 2013., 19:16 »
Vjerovao ili ne FM4 pa tako i FM5 su razlozi zašto bi netko kupio volan, pa čak i one najskuplje (Fanatec).
Nevjerovatan je osjećaj te vožnje igrat na volan, a ja sam u ovom slučaju protiv toga da te igre (racing jel) recenzira netko kome racing igre tek povremeno zanimljive.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #54 : 20. Studeni, 2013., 19:41 »
Vjerovao ili ne FM4 pa tako i FM5 su razlozi zašto bi netko kupio volan, pa čak i one najskuplje (Fanatec).
Nevjerovatan je osjećaj te vožnje igrat na volan, a ja sam u ovom slučaju protiv toga da te igre (racing jel) recenzira netko kome racing igre tek povremeno zanimljive.

Onda to i nije bas objektivno misljenje....
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #55 : 20. Studeni, 2013., 20:21 »
Vjerovao ili ne FM4 pa tako i FM5 su razlozi zašto bi netko kupio volan, pa čak i one najskuplje (Fanatec).
Nevjerovatan je osjećaj te vožnje igrat na volan, a ja sam u ovom slučaju protiv toga da te igre (racing jel) recenzira netko kome racing igre tek povremeno zanimljive.
A jbm Cole, da recenzenti igraju samo igre koje su im zanimljive, nikad ne bi vidjeli ocjenu manju od 8 :wildboy:
Mislim da, trebaju voliti taj žanr koji recenziraju i razumjeti ga, ali ono, Forza 5 podržava samo jedan volan koji košta silu nofaca, koliko će ga igrača iskušati u tom obliku, a koliko na kontroleru?

I nez, korištenje volana ne poboljšava mali broj mapa, preagresivan AI ili već šta, dakle svi problemi koji su navedeni ne mogu biti ispravljeni upotrebom volana

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #56 : 20. Studeni, 2013., 20:26 »
Kakav preagresivan AI? To nigdje nisam pročitao... :wildboy:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #57 : 20. Studeni, 2013., 20:31 »
Eurogamer:

Citat:
It's not the only awkward imposition here. Online racing in Forza Motorsport 5 is fierce, combative and, thanks to the lack of an effective penalty system, a little frustrating. Now, thanks to the Drivatar system, the same is true of offline racing too.

In principle, it's a smart idea - while you're playing, your behaviour is recorded, assembled and then uploaded to the cloud, from which an avatar is seeded and competes on your behalf (and from which you can earn credits when not actively playing yourself). In practice, it's a backwards step, with erratic AI contributing to offline events that feel like an ill-mannered online scuffle where racing etiquette is thrown out the window.

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #58 : 20. Studeni, 2013., 20:41 »
Hm. A ne može se srediti da se ''skidaju'' samo Driveavavt...(voteva) onih ljudi koje mi odaberemo, odnosno, onih za koje znamo da su pošteni igrači? Ili samo Drivatari ljudi sa naše friend liste?


Ma neznam, ja sam Forzu samo offline igrao. NFS mi je za multiplayer.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #59 : 20. Studeni, 2013., 20:56 »
A nez, stvarno ti nisam toliko upoznat s igrom, ovo sam samo pročito u jednoj od recenzija, ali ono, igra je dobila manje ocjene zbog nekih stvari koje apsolutno nemaju veze s kontrolerom/volanom, zato i govorim Coleu da volan u recenzijama ne predstavlja problem, nego neke druge (nedovršene) stvari.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9