HCL.HR

Gothic 2

  • 10 Odgovora
  • 3655 Hitova
Gothic 2
« : 27. Prosinac, 2008., 19:07 »
Igram Gothic 2 i zanima me kako se učlaniti u Water Mages? Imam problem, jer mi Saturas ne želi dati nekakav prsten, pa pretpostavljam da je to zato što ne pripadam njihovom klanu. :(

*

Ben

  • *
  • 104
Re: Gothic 2
« Odgovori #1 : 27. Prosinac, 2008., 19:45 »
Igraš s NotR-om ili bez?

Re: Gothic 2
« Odgovori #2 : 28. Prosinac, 2008., 00:32 »
S NOTR. Fora je da sam dao popraviti Eye Of Innos i onaj mag Vatras bi nešto trebao barem reći u svezi tog amuleta, ali ništa. A onaj konj Saturas :chair: mi ne želi dati prsten dok ne dobije nekakav dokaz da mi Vatras vjeruje, a ja pretpostavljam da je razlog taj što nisam učlanjen u Water Mages, pa me zanima kako se učlaniti. Nije valjda da sam negdje zeznuo, pa moram sve ispočetka :bonk:. Sada sam u Chapter 3.

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Re: Gothic 2
« Odgovori #3 : 28. Prosinac, 2008., 19:34 »
Iskreno, iako sam teški Gothic fanatik, ovo ne znam, iz jednostavnog razloga - nikad nisma igrao Gothic 2 kao mage. No jednu stvar mislim, a drugu znam. Ono što znam je da ne možeš nešto "zeznuti" pa da moraš ispočetka, uvijek ima opcija, a ono što mislim je da, koliko ja imam saznanja o tome, u Gothicu 2 ni ne možeš pristupiti Water Mageovima. Samo Fire. OK, sa NotR možda i možeš, nisam za to 100% siguran, ali bez njega gotovo 100% da ne možeš

Re: Gothic 2
« Odgovori #4 : 30. Prosinac, 2008., 02:37 »
Sada sam skužio da se neki neigrivi dijelovi odnose na Night Of The Raven i treba odigrati Gothic 2 do kraja da bih započeo ekspanziju.
Ako sam dao na Onar's Farm popraviti Eye of Innos, što sada moram napraviti da bi me Vatras upitao za taj amulet? Klikam na Vatrasa i ne pokazuje se ništa u svezi artefakta. Što sad?

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Re: Gothic 2
« Odgovori #5 : 30. Prosinac, 2008., 19:08 »
Prvo - mislim da ne moraš završiti normalnu priču Gothica 2 za Night of the Raven, dapače, siguran sam da je tako. A za sva ostala pitanja, vezana za NotR, nažalost nemam odgovor, jer ne znam, nisma igrao. Ali ako ti ovo pomaže:

http://www.worldofgothic.com/

možda najbolji sajt posvečen tom serijalu. Možda nađeš tamo odgovore :piva:

*

Santos

  • *
  • 23
  • I shall never surrender
Re: Gothic 2
« Odgovori #6 : 31. Prosinac, 2008., 18:57 »
Ako ti magovi ne vjeruju neće ti više ni vjerovat,preskočio si igru.Trebaš u prvom poglavlju steć povjerenje kod svih pa tek se onda priključit kome hoćeš.Vatrasu moraš naći dokaze o nestalima i trgovcima oružja.Kad kod njega sve obaviš,pokupiš dijelove prstena za otvaranje portala onda ćeš od vatrasa dobit pismo za Saturasa da ti vjeruje.Ako dobro radio Lares će otići sa tobom na više mjesta da ti pomogne.Crvenim čarobnjacima se priključiš kad im dovedeš ovcu i 1000 zladnika,ili kažeš Laresu da se želiš priključit magovima,on će te poslat Vatrasu,a Vatras crvenom magu u gradu (Darion).Plavim magovima ćeš jedino postat čuvar,to ćeš postat u kafani van grada tek kad odneseš vatrasovo pismo glavnom paladinu.U dolinu rudnika nemoj ići dok nisi riješio sa plavim magovima da otvoriš portal u močvaru.Mislim da će ti ovo pomoć,ja sam igru prešo bar 50 puta,to je najbolja igra i dugo takve neće biti. :thumbs:

Re: Gothic 2
« Odgovori #7 : 03. Siječanj, 2009., 12:28 »
Sada mi se desilo to da sam se uspio učlaniti u Water Mages. Ne znam koji je razlog tome, već sam zaboravio. Jesi li ikada igrao Morrowind? Često se uspoređuje s Gothicom.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Gothic 2
« Odgovori #8 : 03. Siječanj, 2009., 15:30 »
meni je morrowind puno bolji od ghotica,tako da definitvnoj probaj odigrat morrowinda
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Santos

  • *
  • 23
  • I shall never surrender
Re: Gothic 2
« Odgovori #9 : 04. Siječanj, 2009., 12:00 »
Sada mi se desilo to da sam se uspio učlaniti u Water Mages. Ne znam koji je razlog tome, već sam zaboravio. Jesi li ikada igrao Morrowind? Često se uspoređuje s Gothicom.
Morovind je fuj!

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Gothic 2
« Odgovori #10 : 04. Siječanj, 2009., 14:38 »
loša osobo
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9