HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 943859 Hitova
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2790 : 12. Siječanj, 2016., 20:50 »
Jel imaš orginalnu igru i sve zadnje patcheve? Ako nemaš možda je i tu problem ako nemaš sve patcheve...



Nemam nazalost,taman sam htio uzeti dok je bila 28 eura,ali uletila prilika za jacu graficku i procesor i propalo,ali od prve place uzimam ! :D

Ja sam mislio da imas i5,na tom i7 bi bilo cudno da nemas 60 fps lock.

Evo odvrtio sam benchmark,upscaleao rezoluciju na 1080p i opet se vidi gadan drop cak do 31 fps na toj aveniji.

https://youtu.be/wN0BkBAYj8A

@bazinga to je drugi par rukava,prvom prilikom pikiram i ja pored svega ostalog ( i7,org gta 5 ) r9 290,brutalna graficka...  :thumbs:

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2791 : 13. Siječanj, 2016., 18:01 »
To je normalno za taj proc, imam ga i ja i ide večinom oko 98% nikad baš 100% a FPS pada kod vegetacije al nije pao u benchmarku ispod 45 na toj eksploziji a imam čak i zahtjevnije postavke na 1080p (FXAA, MSAAx2, Vsync on, texture i shader na very high, shadows High, grass high, reflections Ultrax4, u advanced sve na max osim extended shadows), GPU usage je 90-100% očito radeonka traži više od procesora pa malo bottlenecka.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2792 : 13. Siječanj, 2016., 19:48 »
To je normalno za taj proc, imam ga i ja i ide večinom oko 98% nikad baš 100% a FPS pada kod vegetacije al nije pao u benchmarku ispod 45 na toj eksploziji a imam čak i zahtjevnije postavke na 1080p (FXAA, MSAAx2, Vsync on, texture i shader na very high, shadows High, grass high, reflections Ultrax4, u advanced sve na max osim extended shadows), GPU usage je 90-100% očito radeonka traži više od procesora pa malo bottlenecka.

Sad mi nije nista jasno,"pretresao" sam pola google prijedloga da li i5 3470 bottlenecka GTX 970 da imam prostora za buducu nadogradnju,sve pozitivni komentari na procesor,gledao sam gameplay videe na YouTube i bio prezadovoljan,procesor je skoro kao i5 4460 koji je jaci u sintetici 5-10 % od ovoga,reko necu ulagati u novu maticnu pa da uzmem i5 3470.

Vecinu vremena je GPU usage 80-90 % bez MSAA,ako nabijem MSAA 2x naravno da raste GPU usage,ali me muci opet bottleneck i ne znam kako taj i5 moze bottleneckati middle range GPU ?

Ocigledno stedjeti za i7 i to je to :D



*

poire

  • *
  • 69
  • Život borba
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2793 : 15. Siječanj, 2016., 12:42 »
Reinstalira sam windows i ponovo sam morao skinit GTA V i instalirat, cekao tih 15 sati i upalim igru te mi izbaci "Dependency MFREADWRITE.DLL i missing. Please reinstall the game.". Moze netko pomoc da ne skidam ponovo cijelu igru..

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2794 : 15. Siječanj, 2016., 12:45 »
Pročitaj par stranica iza. Sve je objašnjeno.

*

poire

  • *
  • 69
  • Život borba
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2795 : 15. Siječanj, 2016., 13:10 »
Evo trazim, ali nikako naci hahah vratio se desetak stranica ili sam preskocio ili...

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2796 : 15. Siječanj, 2016., 14:03 »
Problem je u tome što Rockstarov downloder ne radi kako treba.
Napraviš ono što su metalni i foxie rekli.
Skineš igru tipa s torrenta ili prekopiraš podatke od frenda koji ima igru.
Pokreneš ponovno rocksturov setup i izabereš mjesto instalacije tamo gdje si prekopirao podatke.
Tada će installer samo verificirati datoteke i to je to.


*

poire

  • *
  • 69
  • Život borba
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2797 : 15. Siječanj, 2016., 14:34 »
Nasao sam ja drugi nacin, https://www.reddit.com/r/GrandTheftAutoV_PC/comments/33fl3y/install_now_requires_windows_media_foundation/ skinio sam ovo i radi, mislim da je puno jednostavnije... sad uredno radi

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2798 : 15. Siječanj, 2016., 14:42 »
Bitno da si uspio riješiti problem. Koliko vidim to je od zadnjeg patcha nastalo...
A ovo rješenje koje su dečki ponudili je u slučaju da sama igra se crasha i imaš koruptirane podatke.


 :thumbs:

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2799 : 17. Siječanj, 2016., 01:07 »
Zna li neko zašto imam samo Meth'd Up misiju pod Rockstar Created ? Ne otključavaju mi se druge nikako, a ne mogu nikog niti nazvati jer piše da nemaju dostupnih poslova. :fpalm:

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2800 : 17. Siječanj, 2016., 16:47 »
Zna li neko zašto imam samo Meth'd Up misiju pod Rockstar Created ? Ne otključavaju mi se druge nikako, a ne mogu nikog niti nazvati jer piše da nemaju dostupnih poslova. :fpalm:
Pa zato kaj imas nizak rank.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2801 : 17. Siječanj, 2016., 17:09 »
Zna li neko zašto imam samo Meth'd Up misiju pod Rockstar Created ? Ne otključavaju mi se druge nikako, a ne mogu nikog niti nazvati jer piše da nemaju dostupnih poslova. :fpalm:
Pa zato kaj imas nizak rank.

45. rank ?

*

Dlaen Grdic

  • n00b
  • 4
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2802 : 17. Siječanj, 2016., 20:24 »
nakon sta predjete igru, igra je toliko dosadna da mozes doslovno pola dana ken*at u solju. Side questovi 0 BODOVA, pa UZAS. Dobar je multi i zajebancija i tako dalje, ali questova...ono, za se ubit...

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2803 : 18. Siječanj, 2016., 15:22 »
Meni smeta što petica gotovo da i nema interijere, ima goru fiziku i umjetnu inteligenciju (NPC-jevi su prenapadni, ne možeš izbit oružje protivniku itd.), goru mehaniku vožnje i tučnjave nego u GTA IV.
To nepobitno pokazuje ovaj video https://www.youtube.com/watch?v=GWVtZJo-HqI, pogledajte do kraja. Ogroman downgrade naspram igre koja je izašla 2008. godine.
Valjda zato što nisu mogli sve to ubacit na več tada slabašne old-gen konzole (PS3 i Xbox 360).

Dosta sam sati uložio u igranje GTA V i volim novitete koji su došli, al jednostavno mi je GTA IV draži, i zbog gore navedenog, i bolje priče, bolje okarakteriziranog protagonista, atmosfere u igri itd. Kao da su namjerno zaglupili igru i učinili je precasual.
« Zadnja izmjena: 18. Siječanj, 2016., 15:38 Alan Wake »

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2804 : 18. Siječanj, 2016., 18:04 »
Meni smeta što petica gotovo da i nema interijere, ima goru fiziku i umjetnu inteligenciju (NPC-jevi su prenapadni, ne možeš izbit oružje protivniku itd.), goru mehaniku vožnje i tučnjave nego u GTA IV.
To nepobitno pokazuje ovaj video https://www.youtube.com/watch?v=GWVtZJo-HqI, pogledajte do kraja. Ogroman downgrade naspram igre koja je izašla 2008. godine.
Valjda zato što nisu mogli sve to ubacit na več tada slabašne old-gen konzole (PS3 i Xbox 360).

Dosta sam sati uložio u igranje GTA V i volim novitete koji su došli, al jednostavno mi je GTA IV draži, i zbog gore navedenog, i bolje priče, bolje okarakteriziranog protagonista, atmosfere u igri itd. Kao da su namjerno zaglupili igru i učinili je precasual.

Eh vala slažem se sa tobom u potpunosti, i sad zapravo i shvatam zašto mi više nije zanimljivo igrati GTA V. Ni sam nisam znao zašto, ali poslije čitanja tvog posta, pronaš'o sam se u svemu.

Previše su olakšali igru, povećali mapu i zauzeti prostor na HDD-u. Dodali su kao onaj "ability" i vraćanje auta na gume kad se prevrneš na krov, i veoma dobro uništili užitak igranja sa tim. A video koji si ubacio objašnjava detaljno sve ostalo.

Srećom pa original GTA V nisam kupio svojim parama, nego sam ga dobio na giveawayu, jer bih se čup'o za kosu kad bih shvatio za šta sam dao tolike pare. I prodaću ga sigurno nekome, jer se nema više šta radit u SP-u kad se završi priča, a Online me ne privlači gotovo nikako. Vjerovatno ga je dobro igrati kad imaš svoju ekipu ljudi koje znaš, pa možeš sa njima fino odradit heist, ili tako nešto slično. Majke mi, zabavnije je igrati SA:MP na nekom RP/RPG serveru, nego GTA Online.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9