HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 943804 Hitova
*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2805 : 18. Siječanj, 2016., 20:48 »
Kvragu, moram priznati da ove stvari sa videa nisam uopšte ni primjećivao dok ih sad nisam vidjeo...  :tired:

Kako god, meni se recimo 4-ka nije svidjela.
Ima tu gomila stvari... Od loše optimiziranosti, tmurne atmosfere i katastrofalnog Ex-Yu jezika, pa do ograničenosti mape na grad, prevelikog forsiranja nekih sporednih stvari i  na koncu jednostavno prevelike razlike od GTA: SA.

Ne kažem da je 5-ica savršena, čak štaviše- ima i tu hrpa stvari koje su mi strava i užas- no generalno mi je ukupan dojam mnogo bolji.

GTA Online mi je prilično dobra stvar i do sada nisam imao većih zamjerki.
 :kava:

*

poire

  • *
  • 69
  • Život borba
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2806 : 19. Siječanj, 2016., 01:50 »
Meni smeta što petica gotovo da i nema interijere, ima goru fiziku i umjetnu inteligenciju (NPC-jevi su prenapadni, ne možeš izbit oružje protivniku itd.), goru mehaniku vožnje i tučnjave nego u GTA IV.
To nepobitno pokazuje ovaj video https://www.youtube.com/watch?v=GWVtZJo-HqI, pogledajte do kraja. Ogroman downgrade naspram igre koja je izašla 2008. godine.
Valjda zato što nisu mogli sve to ubacit na več tada slabašne old-gen konzole (PS3 i Xbox 360).

Dosta sam sati uložio u igranje GTA V i volim novitete koji su došli, al jednostavno mi je GTA IV draži, i zbog gore navedenog, i bolje priče, bolje okarakteriziranog protagonista, atmosfere u igri itd. Kao da su namjerno zaglupili igru i učinili je precasual.


E pa stvarno istina, ponekad pozalim sto sam ga uzeo.. Moze se igrat neko vrijeme, ali dosadi kad predes singleplayer, pa odradis heist-ove, nemas vise sta, jedino ako imas drustvo neko pa sa njima igras te "kao" misije online. Ali ne razumijem, koliki ajmo reci retard moras biti da igras nonstop istih pet heist-ova i te neke opet ponavljam "kao" misije online i utrke,.. A umjetna inteligencija na petici je dno dna po meni, nigdje nisam vidio policajca koji odma vadi pistolj i puca za najmanju sitnicu.. Sad sam pogleda ovaj video sto si ti tu stavio, dode mi da uzmem cetvorku odma.
« Zadnja izmjena: 19. Siječanj, 2016., 01:56 poire »

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2807 : 19. Siječanj, 2016., 14:06 »
To što policija odma vadi oružje i puca je referenca na stvarni život u modernom SAD-u i njihovoj policijskoj brutalnosti.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2808 : 19. Siječanj, 2016., 18:30 »
U kaliforniji murjaci ne vade pištolj za sve ko` u GTA V. Ovo što si ti spomenuo su izdvojeni slučajevi kad bi murjak zapucao na nenaoružanog crnca npr.

Po meni je GTA IV bolja GTA igra od petice, al je zato petica bolja igra po današnjim standardima (grafika, veća mapa itd.)

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2809 : 19. Siječanj, 2016., 18:53 »
Drotovi i NPC-ovi jesu retardirani u gta V,plus murija je nemoguce precizna to su 2 aspekta koja mi smetaju kod V al u svim ostalim stvarima barem meni petica je debelo bolja,od price,pljacki,raznoraznih aktivnosti po gradu za radit.Gta IV mi je nekako bio nedorecen i debelo najlosije dizajniran grad u cijelom serijalu.Prica glupa,onaj rodjak glavnog lika teski smor,uglavnom meni je Gta V korak unaprijed.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2810 : 19. Siječanj, 2016., 23:09 »
Poz,
  prijatelj je instalirao gta v nekidan preko social cluba sve je uredno radilo nikakvih errora,te danas udje i nemoze odmah na prvoj misij otvoriti mobitel,te nakon nekog vremena ni pause menu.Probao je restartirat sve moguce repair preko sc,vidio u kontrolama promjenio kontrole na drugu tipku..
Never hate your enemies it affects your judgement

The Godfather

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2811 : 20. Siječanj, 2016., 07:27 »
Pročitaj par postova iznad.
Vjerojatno su koruptirani filovi same igre.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2812 : 21. Siječanj, 2016., 21:18 »
Pročitaj par postova iznad.
Vjerojatno su koruptirani filovi same igre.
Uspio je nakon vise pokusaja skidanja :)Na kraju ispada da kad imas kupljenu igru moras skinit torrent igru da bi ti radilo normalno haha :P
btw.Dali je moguce da sa starog charactera predju statsi na novog :D ?
Never hate your enemies it affects your judgement

The Godfather

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2813 : 22. Siječanj, 2016., 07:21 »

Uspio je nakon vise pokusaja skidanja :)Na kraju ispada da kad imas kupljenu igru moras skinit torrent igru da bi ti radilo normalno haha :P
btw.Dali je moguce da sa starog charactera predju statsi na novog :D ?


Ako si igrao na nekoj od starijih konzola PS3, Xbox onda možeš prenijeti ako ti je acc na istom mailu kao i na PSu/Xbox-u inače ne.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2814 : 22. Siječanj, 2016., 22:01 »
Događa li se još kome da ne može dodati utrke ? Kao da SC ne radi dobro. Kad god odaberem utrku ovdje ovaj dio mi skroz nestane. Isto tako search funkcija ne radi kako treba, šta god da unesem, ne prihvati mi to. Onda kada tražim još utrka, tj. kada idem dalje, ona strelica desno, mogu doći samo do dvadesete utrke, dalje ne mogu. Zna li neko kako ovo mogu riješiti ?

EDIT: testirano na Operi, Chromeu i Firefoxu.

*

ziga17

  • n00b
  • 1
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2815 : 24. Siječanj, 2016., 15:02 »

Ja kupujem novi laptop imate i sliku dolje.pitanje je ako bi mi eadio gta v na ovom laptopu
Konfiguracije:
Grafična karta: nvidia geforce 920m.
8gb/1Tr
Ime laptopa: ASUS X751SJ-TY006T N3700/8GB/1TB/HD+/NV 920M/W1
mozete odgovorit na [email protected]

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2816 : 24. Siječanj, 2016., 15:47 »
Najvjerovatnije neće biti igrivo.
Preslaba je to grafička i CPU i uz sve to Rockstar ne podržava mobilne grafičke kartice, a ova je poprilično slaba kao i CPU.
Ako baš želiš igrati nešto onda bolje za te novce kupi stolno računalo pa ćeš moći normalno igrati igre.


Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2817 : 24. Siječanj, 2016., 16:04 »

Ja kupujem novi laptop imate i sliku dolje.pitanje je ako bi mi eadio gta v na ovom laptopu
Konfiguracije:
Grafična karta: nvidia geforce 920m.
8gb/1Tr
Ime laptopa: ASUS X751SJ-TY006T N3700/8GB/1TB/HD+/NV 920M/W1
mozete odgovorit na [email protected]
Gledaj barem da je gtx 940m,pozeljno gtx 950m,a procesor barem i5H jer ima 2 fizičke i 2 virtualne jezgre tj.ekvivalent stolnom i3 ako ti vec treba laptop.

Poslano sa mog Coolpad F1 koristeći Tapatalk

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2818 : 24. Siječanj, 2016., 18:00 »

Ja kupujem novi laptop imate i sliku dolje.pitanje je ako bi mi eadio gta v na ovom laptopu
Konfiguracije:
Grafična karta: nvidia geforce 920m.
8gb/1Tr
Ime laptopa: ASUS X751SJ-TY006T N3700/8GB/1TB/HD+/NV 920M/W1
mozete odgovorit na [email protected]
Moći ćeš igrat na najnižim postavkama sa nekih 20-30 FPS-a

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2819 : 24. Siječanj, 2016., 18:52 »
Ima netko da poklanja Gta V za pc besplatno (vrjedi pokusat)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9