HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 939739 Hitova
*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #120 : 25. Kolovoz, 2012., 19:17 »
podsjeca me na tone easter eggova iz san andreasa  :hihi:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #121 : 25. Kolovoz, 2012., 19:19 »
šteta što na prvoj slici koja je stavljena tu nema toga :hiha: :wildboy: iako rula
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #122 : 13. Listopad, 2012., 11:16 »
Game Informer's Matt Bertz, Matt Helgeson, and Andy McNamara
are currently in New York City checking out Grand Theft Auto V.


Dakle, u prosincu će naslovnu stranicu Game Informer magazina krasiti GTAV motiv
a nadam se da će ovaj trojac napisati neki "prvi pregled" ili najavu igre.

Do tada, suša informacija  :wildboy:


Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #123 : 13. Listopad, 2012., 11:34 »
GTA San Andreas je legendaran naslov (iako ga više ne igram). GTA IV je bio odličan no na PC je štekao da te Bog sačuva (jedino ako si imao pilu od 10 000 kn ili više), pa se nadam da Rockstar gleda te svoje greške, te da će ih ispraviti (za grafiku ne brinem, tu Rockstar svaki put digne ljestvicu). Ako tako bude, petica bi mogla biti legendarnije iskustvo od San Andreasa.  :D

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #124 : 13. Listopad, 2012., 11:53 »
Meni je do sad gotovo svaki GTA štekao. GTA 3 kad je izašao, meni se vrtio ko slide show. Vice city također, kasnije sam kupio novi komp pa je išao onda kak treba.
San andreas je jedini išao kak spada. GTA IV štekao žešće, malo se popravilo sa patchevima.. al igrivo jebiga, zabavna igra pa nekak prođeš prek toga.

Sad nemam namjeru kupovat novi komp prije neg izađe petica  :hiha2:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #125 : 13. Listopad, 2012., 11:56 »
A možda ovaj put dobro optimiziraju igru pa ne vjerujem da će trebat bolja konfiguracija od IV jer je isti engine. Samo se nadam da će biti tako.


*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #126 : 13. Listopad, 2012., 12:04 »
A možda ovaj put dobro optimiziraju igru pa ne vjerujem da će trebat bolja konfiguracija od IV jer je isti engine. Samo se nadam da će biti tako.

Logično će biti da isprave svoje greške, jer ih gameri ili vole ili mrze, nema između. Kod nekih mržnja prema Rackstar-u je ta što su dolaskom Xbox-a i PS3, malo zanemarili PC igrače. Npr. za PC nema RDR, GTA IV je žalosno spor, neki DLC-ovi su isključivo za konzole, te neke pc igre kasne u odnosu na konzole. Tako da ako žele privući fanove i napraviti legendarnu igru, morat će ispraviti neke greške u igri, i na release day, treba igra izaći za sve tri platforme.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #127 : 13. Listopad, 2012., 12:10 »
Ma trebali bi napravit dobru optimizaciju za PC! Meni to neće niš značit kad neću ovak i onak moć igrat kak se spada. Zato lepo kupujem verziju za konzole jer sam i onako oduvijek bio veći fan konzola nego PC-a. Makar moram priznat igre izgledaju puuuuno bolje na PC-u nego na konzolama, al volim onaj osjećaj igranja ne LCD-u i gamepad u ruke!  :clap:

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #128 : 13. Listopad, 2012., 13:41 »
Ma trebali bi napravit dobru optimizaciju za PC! Meni to neće niš značit kad neću ovak i onak moć igrat kak se spada. Zato lepo kupujem verziju za konzole jer sam i onako oduvijek bio veći fan konzola nego PC-a. Makar moram priznat igre izgledaju puuuuno bolje na PC-u nego na konzolama, al volim onaj osjećaj igranja ne LCD-u i gamepad u ruke!  :clap:

Pa možeš gamepadom igrai i na PC-u, a k tome grafika je fenomenalna.   ;)

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #129 : 13. Listopad, 2012., 14:02 »
Pa možeš gamepadom igrai i na PC-u, a k tome grafika je fenomenalna.   ;)

Da al je problem što nemam tak dobar komp! Ionako nekak mi je draže na konzolama, nije važna tolko grafika kolko je važan gameplay!  :thumbs:

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #130 : 13. Listopad, 2012., 15:14 »
Urednik GameInformera je trenutno u Njujorku gde isprobava igru, do kraja meseca ili pocetkom novembra mozemo ocekivati puno informacija,pa cak i novi trailer :D

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #131 : 13. Listopad, 2012., 18:21 »
 :tired:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #133 : 14. Listopad, 2012., 12:53 »
Samo se nadam da neće prikazat samo neke nove slike. Volio bi neki datum vidjeti.


*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #134 : 15. Listopad, 2012., 20:11 »
Rockstar informacije daje na kapaljku, a o trailerima i gameplayu da i ne govorim. Možda zato igru željnije iščekujemo, tko zna.   :solidus:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9