HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 942445 Hitova
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #630 : 30. Srpanj, 2013., 11:24 »
Hvala ti na tvom ekspetnom pogledu na navedeni problem. :thumbs:

CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #631 : 30. Srpanj, 2013., 11:43 »
Hvala ti na tvom ekspetnom pogledu na navedeni problem. :thumbs:

Suzdrži se od takvih nepotrebnih komentara.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #632 : 30. Srpanj, 2013., 11:45 »
Ok :piva:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #633 : 30. Srpanj, 2013., 13:49 »
Svaki auto je imao drugačije karakteristike, viziku koja je naginjala realnosti, realno u ovakvom tipu igara, di si ti vidio bolji vozni model?

U Driveru 1 i 2. :hiha2:

Mislim, govorim malo po sjećanju, ali prva dva Drivera su mi imala odličan arkadni vozni model za takav, otvoreni-voziš-po-gradu tip igre.

I da - dobar je vozni model u GTA IV, ali malo mi je i prelabav, mlitav nekako u nekim situacijama.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #634 : 30. Srpanj, 2013., 14:51 »
Prva dva Drivera su svojevremeno imali fantastičan vozni model.

Često si ga pustim dok me nostalgija puca. Još uvijek se iznenađujuće dobro drži u usporedbi s modernim naslovima, ali definitivno nema najbolji vozni model kojeg je ovaj žanr iznjedrio. Nostalgija često iskrivi i uljepša stvarnost...
« Zadnja izmjena: 30. Srpanj, 2013., 15:07 Thergothon »

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #635 : 30. Srpanj, 2013., 16:11 »
Ane.
Al ne čudim se kritikama za vozni model - ljudi kada naviknu na nešto, teško se prilagođavaju novome. Čak ako je to prije bilo kudikamo lošije.
The greatest teacher, failure is.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #636 : 31. Srpanj, 2013., 10:39 »
kolko ce igra zauzimat

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #637 : 31. Srpanj, 2013., 10:54 »
Potvrđeno je da za X360 dolazi na dva diska, a to znači da verzija za konzole zauzima oko 16GB.
Instalacija drugog diska na HDD će biti obavezna, tak da ti treba oko 8GB slobodnog prostora bez obzira na kojoj konzoli igraš.

Pisati o PC verziji je malo prerano, ali logično je za očekivati da će puno više zauzimati.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #638 : 31. Srpanj, 2013., 13:00 »
Instalacija drugog diska na HDD će biti obavezna, tak da ti treba oko 8GB slobodnog prostora bez obzira na kojoj konzoli igraš.

Lol ja niti nemam HDD, a kamoli dovoljno slobodnog prostora.:loludara::wildboy::wildboy: Nema veze, snaći ću se nekako sa frendovim HDD-om, a i zaobiđem igru bez problema ako baš moram. Ni prva ni zadnja.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #639 : 31. Srpanj, 2013., 13:21 »
Uzmeš makar neki od 20GB ili USB flash drive (konzola ti ga automatski formatira, ali bez obzira na default kapacitet - ograniči te na samo 16GB, a to ti je dovoljno. Jedino bi učitavanja mogla biti malo sporija).

Šteta bi bilo zbog tako banalne stvari propustiti igru.


Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #640 : 31. Srpanj, 2013., 13:41 »
A i to što kažeš... bilo je vremena kad sam morao mobitel ukopčati u Box da bi mogao igrati nešto... :mrgreen:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #641 : 31. Srpanj, 2013., 15:37 »
Znaci na ps3 zauzimat ce oko 16gb

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #642 : 31. Srpanj, 2013., 15:54 »
A i to što kažeš... bilo je vremena kad sam morao mobitel ukopčati u Box da bi mogao igrati nešto... :mrgreen:
:ave:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #643 : 31. Srpanj, 2013., 20:40 »
How To Install GTA V

Stiglo na torrente :hiha:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #644 : 31. Srpanj, 2013., 20:43 »
Šta? :wildboy: :hihi: :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9