HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 942579 Hitova
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #645 : 31. Srpanj, 2013., 20:45 »
Isuse idem odmah skidat. :ave:

Iskreno, žalosno mi je gledati da tako baca novce, a mnogi bi bili sretni da i tu flašu mlijeka i konzervu povrća imaju, a kamoli laptop. :( :(
« Zadnja izmjena: 31. Srpanj, 2013., 20:47 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #646 : 31. Srpanj, 2013., 22:30 »
:hihi:
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #647 : 02. Kolovoz, 2013., 10:13 »
Kolko bi gta 5 zauzimao

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #648 : 02. Kolovoz, 2013., 10:20 »
Za konzole je 8 GB, za PC se ne zna.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #649 : 02. Kolovoz, 2013., 10:32 »
Treba ti 8GB za instalaciju, uzmeš bilo koju konzolu koja ima HDD veći od 8GB i miran si što se tiče GTA V.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #650 : 02. Kolovoz, 2013., 17:35 »
Negdje sam procitao da ce 8 GB biti prva instalacija, te jos 7 GB druga koja ce navodno poboljsavati teksture te loading time, isto kao i smanjivati pop-upove.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #651 : 02. Kolovoz, 2013., 18:55 »
Samo je jedna instalacija potrebna i to je od 8gb a ostalih 8gb je na dvdu. Za ovih 7gb nisam čuo ništa.


*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #652 : 02. Kolovoz, 2013., 19:48 »
http://www.examiner.com/article/gta-5-installation-process-further-detailed-optional-install-choices-exist

"however, the developer has clarified that the game will feature an additional optional install past the initial one that will be required just to play the game. ... Players who choose to perform this additional install will need 15GB of free space. Taking up nearly twice the space of the mandatory install size for GTA 5, it’s assumed that the optional extra space will cover HD texture packs and the like. Rockstar Games has confirmed that those who undertake the full 15GB optional install will find playing the game easier on their hardware as the game will no longer need to spin inside the system’s drive, though the disc will still need to be in the system for the game to play.

Ne mora biti istina ali vjerujem da je.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

icerzjee

  • n00b
  • 1
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #653 : 04. Kolovoz, 2013., 03:36 »
Pozzdrav, novi sam na ovome forumu pa eto. Samo da vas pitam kad bih kupio gta v, sad za ps3, jel bih mi on laggao. Ovo je pomalo glupo pitanje jer onda nebih pravili igricu koja ce stekati na konzolama, nego to mene zanima da nebih bilo drop fpsa npr. igram uđem u neku eksploziju padne na 24-25 fpsa. Jer znam da konzole su maxane na 30fpsa. Eto moze odgovor :D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #654 : 04. Kolovoz, 2013., 09:13 »
Kao prvo nemožemo znati da li će biti lagga ili ne, jer igra još nije izašla.
Kao drugo takva pitanja možeš pitat i u službenu GTA V temu u multiplatform podforumu.
Spajam sada ovu sa tom temom.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #655 : 04. Kolovoz, 2013., 10:06 »
Jedini problem koji petica mora ispraviti naspram odlične četvorke je mali broj odličnih pjesama. Po meni jedino Vladivastok FM je bio donekle dobar, sve ostale radio postaje su bile shit. Dok recimo jedan San Andreas je imao puno bolji opus "hitova" te radio postaje tipa K-Rose, K-Dust, Radio X te još nekih...

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #656 : 04. Kolovoz, 2013., 13:35 »
K-Dust, music never gets old, just a little bit... Dusty...
Za GTA V je potvrdjeno da ce jedan od Kavinskyevih hitova biti na jednoj od stanica, to je i Driveov soundtrack, svira na pocetku filma, nakon prve voznje.

Kavinsky - Nightcall (Drive Original Movie Soundtrack)
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #657 : 04. Kolovoz, 2013., 17:20 »
Uopce ne sumnjam u to da će petica imat odličan soundtrack... Inače prvi put sad cujem ovu stvar Nightcall, dobra je skroz! I da, prica se da ce kao po prvi put u serijalu biti moguce slusati muziku i izvan vozila, putem moba ili nekakvog mp3 uređaja? :solidus: Nije nis potvrđeno koliko znam ali se šuška po netu zbog ove slike...

« Zadnja izmjena: 04. Kolovoz, 2013., 17:21 SuperSaiyan86 »

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #658 : 04. Kolovoz, 2013., 18:03 »
Nisi nikad cuo Nightcall? Eto drago mi je sto sam te upoznao s dobrom pjesmom onda. Bilo bi zanimljivo imati i tu opciju, ali da se svejedno moze cuti sto SVIJET prica, uvijek mi je bilo smijesno u GTA SA ili GTA IV kad se zaletis u nekog pa dobace komentar :hiha:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #659 : 08. Kolovoz, 2013., 00:13 »
How To Install GTA V

Stiglo na torrente :hiha:

Ok, prvo sam htio reč LUDA AMERIKA, al sam ipak na kraju puknuo od smijeha :D
"Women don't respect salad eaters."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9