HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 942537 Hitova
*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #690 : 23. Kolovoz, 2013., 22:11 »
Biti će GIVEAWAY tog Banshee-ja.Onaj tko ga osvoji biti će sretnik. =D>

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #691 : 24. Kolovoz, 2013., 08:39 »
.
« Zadnja izmjena: 19. Kolovoz, 2016., 21:00 XochipilliMetztli »

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #692 : 24. Kolovoz, 2013., 09:26 »
Ako je ovo doista soundtrack koji će biti u GTA V onda je GTA V u velikim problemima :hiha2:

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #693 : 24. Kolovoz, 2013., 10:24 »
bilo bi fora da mozemo metnut neke pjesme iz PC-a u igru na radio. naravno ako se ja jos naucim kako se to radi i ako uopce i izade na PC :hiha2:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #694 : 24. Kolovoz, 2013., 11:36 »
Leako je GTA V preko PSN-a(zaparvo je bio pre-load koji je bio prerano pušten). Neki su uspijeli ekstraktat neke fajlove čak.
« Zadnja izmjena: 24. Kolovoz, 2013., 11:55 zg_rider111 »


*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #695 : 24. Kolovoz, 2013., 12:15 »
bilo bi fora da mozemo metnut neke pjesme iz PC-a u igru na radio. naravno ako se ja jos naucim kako se to radi i ako uopce i izade na PC :hiha2:

šta se nije to moglo u gta4? mislim da je bio neki folder u koji staviš svoje pjesme i onda imaš neku stanicu na kojoj ti to svira :solidus:

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #696 : 24. Kolovoz, 2013., 12:19 »
bilo bi fora da mozemo metnut neke pjesme iz PC-a u igru na radio. naravno ako se ja jos naucim kako se to radi i ako uopce i izade na PC :hiha2:

šta se nije to moglo u gta4? mislim da je bio neki folder u koji staviš svoje pjesme i onda imaš neku stanicu na kojoj ti to svira :solidus:

da imas to i na GTA:SA tamo di ti je instal gta imas brijem neki music folder i na onoj zadnjoj stanici ti je tvoja muzika. Jednostavno kopiras pjesme koje hoces u taj folder.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #697 : 24. Kolovoz, 2013., 17:40 »
GTA V je dostupan na preloadu na PSN-u. Useri su izvukli audio fajlove iz onoga sto im je dostupno, poslusali sve razgovore u igri kronoloski, culi kraj igre.

Spoileri su stvarni. I realno, HCL_usera treba bannat instantno.

*

HCL_user1000

  • *
  • 72
  • Tekst je nebitan
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #698 : 26. Kolovoz, 2013., 16:24 »
Nije nikakav spojler, vec sa RG... su objavili ako se kupi CE uz razne zanimljivosti dobivate i ovu u Onlinu (Koju su mislim mogli stavit i ovako normalno a ne da oras dodatno kupovat):
GTA Online introduces a new spin on traditional character creation with the hereditary-based creation system. Select your character’s appearance by choosing your parent’s heritage, then use the gene dominance meter to dial-in which parent your appearance favors more. Additionally, you'll customize your character's daily activities - everything from family time to illegal work and sports to couch potato hours all have an impact on your character’s appearance and skill set (and you can always rank up your skill stats more via gameplay).

Ukratko opisuje da cemo moci birati osobine za lika, koje ce on nasljediti od roditelja, pa mi mozemo birat s koje strane ce imati vise gena... Hm :solidus:

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #699 : 26. Kolovoz, 2013., 18:32 »
...
Ukratko opisuje da cemo moci birati osobine za lika, koje ce on nasljediti od roditelja, pa mi mozemo birat s koje strane ce imati vise gena... Hm :solidus:
Drugi put se nemoj muciti s objašnjavanjem, jednostavno stavi  link za vijest  ;)

...
Također, GTAV je nedavno dobio "Gold" status, trenutno je u stanju umnožavanja te se sprema za distribuciju diljem svijeta...  \:D/

*

DoktorHD

  • *
  • 129
  • Nothng is true, everything is permitted!
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #700 : 26. Kolovoz, 2013., 18:55 »
Kad pogledate trailer, valjda če te skužiti da to nije ni pola što GTAV nudi.
Sve u svemu, igra će biti fenomenalna :clap:

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #701 : 26. Kolovoz, 2013., 19:30 »
Kad pogledate trailer, valjda če te skužiti da to nije ni pola što GTAV nudi.

Naravno da nije, u jednom intervjuu koji sam čitao, Leslie Benzies je izjavio da su u igru utrpali toliko sadrzaja da se boji da igrači nece uspjeti iskusiti sve mogucnosti igre do kraja... "It's big, and the level of detail in there is ridiculous. It's really quite impressive what the artists have managed to do; to squeeze it all on to this machine." :mrgreen:

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #702 : 26. Kolovoz, 2013., 21:40 »
Ima kakvih novih vijesti o gta-u na PC-u, i dali ima mozda system requirements...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #703 : 26. Kolovoz, 2013., 22:02 »
Obrisano dosta postova koji su uključivali spojlere.
Ma nećemo to dopuštati nikako (trebalo je odmah brisati), pogotovo jer igra još nije ni vani.
Ne razumijem kako nekom može biti zanimljivo znat cijelu priču takve MEGA igre kao što je GTA V, no ne ulazi mi se više u raspravu oko toga.

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #704 : 26. Kolovoz, 2013., 23:22 »
Većini ljudi kojima je bilo da iskuse cijelu priču spojlano je,a to je druga Rockstarova igra koju sam htio preći bez gledanja last scene ili last mission na YouTube-u prije nego što pređem. :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9