HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 942613 Hitova
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #750 : 13. Rujan, 2013., 20:46 »
Gledam jutros torrent feed i vidim GTAV. Pa ajde, valjda to znači da ću početi igrati preko vikenda.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

xeel

  • *
  • 138
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #751 : 13. Rujan, 2013., 21:00 »

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #752 : 14. Rujan, 2013., 14:59 »
i tolko o tome da na PC-u vladaju piratske verzije, a samo čitam i gledam i sve si mislim da mi dioptrija raste kada vidim koliko ekipe već potorrentalo igricu za xbox i plejku.

No, da ne hejtam previše, čini mi se užasno interesantna. I dok je većina elemenata očito napredovala od GTA4, neki elementi pak mi malo djeluju traljavo... u jednom gameplay videu(a nije ova prva misija) mi se nije baš pretjerano sviđala mehanika borbe, kao da se čovjek malo pretvori u lutku od po' kile, niti otvaranje vrata koje isto tako djeluje ko da su vrata od papira pa nemaju nikakvu masu.

No, opet, nije isti ugođaj dok gledaš trailer i dok igraš igru:thumbs:
"Women don't respect salad eaters."

*

xeel

  • *
  • 138
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #753 : 14. Rujan, 2013., 15:56 »
i tolko o tome da na PC-u vladaju piratske verzije, a samo čitam i gledam i sve si mislim da mi dioptrija raste kada vidim koliko ekipe već potorrentalo igricu za xbox i plejku.

No, da ne hejtam previše, čini mi se užasno interesantna. I dok je većina elemenata očito napredovala od GTA4, neki elementi pak mi malo djeluju traljavo... u jednom gameplay videu(a nije ova prva misija) mi se nije baš pretjerano sviđala mehanika borbe, kao da se čovjek malo pretvori u lutku od po' kile, niti otvaranje vrata koje isto tako djeluje ko da su vrata od papira pa nemaju nikakvu masu.

No, opet, nije isti ugođaj dok gledaš trailer i dok igraš igru:thumbs:

U potpunosti se slazem. Znas da san se pripa kad san vidia ove leaked gameplayeve. Traljave su tuce i jos neke stvari. Bit ce tijesno za Game of The Year.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #754 : 14. Rujan, 2013., 17:39 »
Kad se u onom vineu zabije autom ravno u zid prvi velikoj brzini, niti lik izleti kroz sajbu kao sto je trebao, niti se vidi neka steta na autu. Izgledalo mi je kao neka beta, te mi se cini ko da je samo trganje auta bilo bolje odradjeno u IV. Al ajde, vidjet cemo.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #755 : 14. Rujan, 2013., 21:56 »
Napokon odigrao par misija kod prijatelja.
Mapa je ogromna u pravom smislu te rijeci, jer vidim da to ljude najvise interesuje. Nisam dugo igrao da mogu nesto puno reci o mehanici i prici, ali evo na prvu loptu. Igra pocinje sa tutorial-misijom i nakon toga slijedi upoznavanje sa Michaelom i njegovim ludim prijateljem te upoznavanje Michaela i Frenklina veoma interesantna misija.

Kretanje u igri i pucanje je odlično, na razini jednog odličnog FPSa. Kao sto sam naveo grad je ogroman sa mnostvom detalja koji doprinose samom dozivljaju. Dok mi vožnja ni malo nije legla, kontrola vozila je vrlo osjetljiva i nekako cudna. U misijama ima checkpoint.

Igra se vrti u nekih 30fps koji nije stabilan i cesto zna pasti na 20-23fpsa, vidi se nedostatak prijeko potrebnog AA u igri. Igra ima malo lisiji draw distance, u par trenutaka stvari mi se ucitavaju na 30m ispred mene.
Interesantno je da igra dolazi na dva diska(xbox 360 verzija). Prvi se instalira na HDD, a sa drugim se igra..Ne znam da li ce se sta mijenjati do oficijelnog izlaska jer ne kontam kako ce igraci sa 4GB HDD igrati ovu igru.

Nemojte sad reci da trazim dlaku u jajetu sto se tice ovih gresaka, da kazem da skoro sve greske u igri nisu krivac lose skriptane igre ili sl. stvari nego zastarijelog hardvera. Igra je fantasticna, grad u igri je puno zivlji nego prije, misije su odlicno uradjenje i zanimljive. Gluma u igri perfektna. Tenis, joga, trcanje, golf, kupovina i napucavanje automobila itd....


*

31d4r

  • n00b
  • 2
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #756 : 15. Rujan, 2013., 11:23 »
Zdravo.
Ime mi je Eldar i novi sam ovdje.

Evo da vam poažem prvi GTA 5 gameplay.Nije fake ,znači real je 100% i uvjeri te se sami.
Ako sam ofulao mjesto gdje treba da pišem nadam se da će te onda moći da temu smjestite na odgovarajuće mjesto.

Video:
GTA V (GTA 5) Gameplay 15th Spetember 2013 1h Gameplay LIVESTRAM (XBOX360/PS3)


GTA 5 car tuning (GTA V car tuning/vehicle customization)
« Zadnja izmjena: 15. Rujan, 2013., 11:25 31d4r »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #757 : 15. Rujan, 2013., 14:01 »
Bilo je suludo očekivati igru na stabilnih 30 FPS-a.
Još se dvoumim oko nabavke, valjda neće potrajati PC najava...

:solidus:

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #758 : 15. Rujan, 2013., 14:17 »
Da, bio sam zbilja nabrusen na ovo i htio taman odraditi narudzbu za ps3 i gta v, ali sam odlucio pricekati da vidim barem hcl-ov review upravo zbog fps-a. Perfekcionist sam, i radije ne bih uopce igrao igru nego ju igrao na nestabilnom frame rateu. Iritira me previse da bih mogao uzivati u samoj igri, koliko god ona dobra bila.

edit: Odakle mu uopce igra? Odakle SVIMA igra?
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #759 : 15. Rujan, 2013., 14:20 »
Procurila je na torrents.

Što se tiče izvođenja, još je to i dobro s obzirom da izgleda super.

*

HCL_user1000

  • *
  • 72
  • Tekst je nebitan
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #760 : 15. Rujan, 2013., 14:34 »
Po ovom sto sam vidio, sve je super i to.. samo mi se ta mapa cini nekako prazna (s brojem ljudi i njihovim aktivnostima)
Neznam malo su s tom mapom izglda previse hype-ali, a da nije bilo potrebe...

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #761 : 15. Rujan, 2013., 17:46 »
Take2Games uklonio video. :fpalm:
« Zadnja izmjena: 15. Rujan, 2013., 17:48 manjamax »

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #762 : 15. Rujan, 2013., 19:15 »
Interesantno je da igra dolazi na dva diska(xbox 360 verzija). Prvi se instalira na HDD, a sa drugim se igra..Ne znam da li ce se sta mijenjati do oficijelnog izlaska jer ne kontam kako ce igraci sa 4GB HDD igrati ovu igru.

Istina. Sad moram od frenda posuđivati HDD veliki. :hiha2:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #763 : 15. Rujan, 2013., 20:32 »
Iz prve ruke saznajem da framedropovi nisu značajni...

:ementaler: :hug

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #764 : 15. Rujan, 2013., 21:54 »
Dali je GTA V samo napravljen za PS3 i X360 ili za PC neće biti jer čekam u nadi da će napraviti za PC no bila je neka stranica da navodno ima i za PC pa sad vise ni sam nezz el ima na kraju za PC ili ne šta vi mislite o tome???

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9