HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 942443 Hitova

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #841 : 18. Rujan, 2013., 11:13 »
Jel vjerujete da mi se slična stvar dogodila -.-

Bilo je to kasno ljeto, već lagano i jesen 2004., San Andreas je već bio naveliko najavljen, no očekivao se u proljeće 2005. I meni kolega pošalje link na torrent da ima skinut San Andreas, procurio valjda(a šta sam onda znao), veliko gigu i pol, odnosno 3 cda. I krenem ja to skidat, skidalo se to dobrih 2 mjeseca svaki dan, jer je brzina interneta tada bila i sami znate kakva, i još je bilo puno peerova, a manje seedova.

I nakon 2 mjeseca se skine, kad ono nije San Andreas nego Manhunt, kojeg sam i prošao par mjeseci prije toga:tired::tired:

:mrs::mrs::mrs:
tako ti i treba :clap:

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #842 : 18. Rujan, 2013., 15:10 »

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #843 : 18. Rujan, 2013., 17:51 »
Pa i nije im Gamereport neka konkurencija, Lauš i Lipej vise idu na sprdanciju, HCL je malo ozbiljniji portal, al ok mi je ponekad i njih pogledat, ako nista drugo, recenzije barem stizu ekspresno, sto na Hcl-u i nije bio slucaj "donedavno", dok nisu uveli  'gameplay komentar' :)

edit: offtopic, ispricavam se, vi koji igrate GTA, pisite nam jos neke zanimljivosti iz igre i dozivljaje, dok mi ostali jos nestrpljivo iscekujemo :/
« Zadnja izmjena: 18. Rujan, 2013., 18:01 SuperSaiyan86 »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #844 : 18. Rujan, 2013., 18:15 »
Eto, meni se gameplay video nakon drugog pokušaja napokon uploadao. Još imam posla oko toga - ali danas ga gledate definitivno.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #845 : 18. Rujan, 2013., 20:08 »
Pitanje... i ako je ikako moguće bez glupih komentara, barem na ovaj post. (na idući slobodno)


Da li da nabavim tu igru?
Evo o čemu je riječ... nikad nisam igrao GTA. Nikad nisam. Igrao GTA. Svojim ljupkim riječima frend me zagrijao (OK, ovo zvuči poprilično gej) na tu igru, no ono što mene odbija/plaši je nešto što sam čuo i za dosadašnje GTA igre - preveliko područje za istraživanje. E sad, ako uzmete u obzir da ni Skyrim nisam zbog toga odigrao (kreneš od točke A do točke B, usput naiđeš na neku zgradu/objekt/osobu, moraš istražiti, za 20ak minuta nemaš pojma koji si quest prije toga obavljao), pitanje je da li se takve pizdarije stvari i ovdje dešavaju ili kad ti kažu Mirko, odi tamo, Mirko samo ide tamo i drugo ništa ne radi. Ako me razumijete.

I drugo, da li se može složiti custom soundtrack tj. radijska postaja? Nisam gledao popis izvođača za GTA V, ali nešto sumnjam da ima glazbu sličnu Vice City-ju (Emotion 98.3), pa bih si nešto takvog složio.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #846 : 18. Rujan, 2013., 20:12 »
Ne, tebi se igra ne bi svidjela definitivno ... sry :hihi:

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #847 : 18. Rujan, 2013., 20:23 »
Ne, nije ni slično kao u Skyrimu. Nemaš questove ovdje.

*

DoktorHD

  • *
  • 129
  • Nothng is true, everything is permitted!
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #848 : 18. Rujan, 2013., 21:19 »
Evo nakon 5h sati igre zaključio sam da je igra izvrsna...
Izgled same igre je prelijep, i maštovit.

Vožnja je malo drukčija nego što sam mislio, pogotovo motor, nema onoga da "legne" kad ide u zavoj.

Na kraju igra je fantastična! :ave::ave::ave:

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #849 : 18. Rujan, 2013., 21:38 »
Brzo novi gameplay Igore,Brzo !

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #850 : 18. Rujan, 2013., 22:00 »

Pitanje... i ako je ikako moguće bez glupih komentara, barem na ovaj post. (na idući slobodno)


Da li da nabavim tu igru?
Evo o čemu je riječ... nikad nisam igrao GTA. Nikad nisam. Igrao GTA. Svojim ljupkim riječima frend me zagrijao (OK, ovo zvuči poprilično gej) na tu igru, no ono što mene odbija/plaši je nešto što sam čuo i za dosadašnje GTA igre - preveliko područje za istraživanje. E sad, ako uzmete u obzir da ni Skyrim nisam zbog toga odigrao (kreneš od točke A do točke B, usput naiđeš na neku zgradu/objekt/osobu, moraš istražiti, za 20ak minuta nemaš pojma koji si quest prije toga obavljao), pitanje je da li se takve pizdarije stvari i ovdje dešavaju ili kad ti kažu Mirko, odi tamo, Mirko samo ide tamo i drugo ništa ne radi. Ako me razumijete.

I drugo, da li se može složiti custom soundtrack tj. radijska postaja? Nisam gledao popis izvođača za GTA V, ali nešto sumnjam da ima glazbu sličnu Vice City-ju (Emotion 98.3), pa bih si nešto takvog složio.
Kako si uspio ne igrat GTA?

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #851 : 18. Rujan, 2013., 22:21 »
I slušat Vice Cityev Emotion 98.3

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #852 : 18. Rujan, 2013., 22:32 »

I slušat Vice Cityev Emotion 98.3
I to.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #853 : 18. Rujan, 2013., 22:50 »
Misliš... kako znam za Emotion 98.3 a nisam igrao igru?
Jednostavno. Skinuo sam soundtrack kad sam vidio popis pjesama na netu. Nije GTA VC prva ni zadnja igra čiji sam OST preslušao, a da igru nisam ni zaigrao.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #854 : 18. Rujan, 2013., 22:52 »
Nitko se nije sjetio zalijepiti gameplay ovdje? Evo ga onda!

GTA 5 - glupiranje i istraživanje grada (bez spoilera) | HCL.hr

Inače, gg Igore za osvrt na rasprave u ovoj temi na forumu :ementaler:



EDIT: Evo jedna kratka videorecenzija igre

GTA 5 Review: So Realistic It's Boring
« Zadnja izmjena: 19. Rujan, 2013., 00:06 Me666 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9