HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 942438 Hitova
*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #990 : 03. Listopad, 2013., 18:28 »
Realno, da se ta vijest uistinu objavi eksplodirao bi internet :hihi:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #991 : 03. Listopad, 2013., 18:43 »
Izgleda da je online, najveći proljev ikad. :wildboy:

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #992 : 03. Listopad, 2013., 18:45 »
Ok vidim da su to ti početni problemi.... ipak, nije trebalo ni izdati online dio u tom stanju :(

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #993 : 03. Listopad, 2013., 18:47 »
Pa i ja sam mu rekao da laže,ustvari,malo više prostački,znate ono,na s.. :D

Uglavnom,kad se objave sistemski zahtjevi,leti ova kutija ispod stola na otpad :mrgreen:

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #994 : 03. Listopad, 2013., 19:02 »
Izgleda da je online, najveći proljev ikad. :wildboy:

Nisam igrao, al ono, ovo tako zvuči kao rendom pretjerivanje da ono. Nez.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #995 : 03. Listopad, 2013., 19:11 »
Izgleda da je online, najveći proljev ikad. :wildboy:

izvor: post od jedne rečenice. AVE.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #996 : 03. Listopad, 2013., 19:17 »
Loading od par minuta tijekom ulaska i izlaska iz nekog moda, matchmaking katastrofalni kao i u svakoj rockstarovoj igri.

Balans nepostojeći, sve se svodi na leveliranje tj. grindanje. Počne TDM, ja si biram da me spawna s LMG jer sam veći lvl, dok neki drugi jadnik počinje s običnim gunom i prisiljen je okolo skupljati oružje, ali naravno - ne stigne jer ga pokosim na samom spawnu.

Najave da će co-op online misije biti  po uzoru na SP pljačke, a na kraju dobiješ random generično smeće, vjerojatno bi bilo bolje da je fakat random generirano. Free roaming je ZOO koji dosadi za par minuta, frame rate i sporo učitavanje tekstura je samo bonus.

Šaljem frendu invite, ali igra onemogućava pol toga jer je razlika u lvlu, kasnije konačno upadne pa ga izbaci jer ima premalo virtualnih para za određenu misiju i preusmjeri ga na PSN da kupi virtualne pare sa stvarnim novcem i slične idijotarije zbog kojim mi pada mrak na oči.

Za opširne dojmove trenutno nemam vremena...
« Zadnja izmjena: 03. Listopad, 2013., 19:30 Thergothon »

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #997 : 03. Listopad, 2013., 19:35 »
Uf, ovo stvarno zvuči loše. Ja sam iskreno očekivao samo nekakav zabavni free roam s frendačima. Vidit ćemo, vjerojatno će se to malo sredit  kroz dogledno vrijeme.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #998 : 03. Listopad, 2013., 19:45 »
Free roam i zajebancija funkcionira, ali modovi se uopće ne razlikuju u odnosu na četvorku.

Najveće razočaranje su upravo te co-op misije koje su najavljivali kao čudo neviđeno tj. trebale su dostaviti iskustvo blisko SP-u za više igrača.

Gaženje pješaka i besmislene potjere s policijom online me ne mogu zadržati dugo, tak da je prodaja logično rješenje.

SP je stvarno odličan i ubojica slobodnog vremena :mrgreen:

http://i.imgur.com/XBaSulT.png

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #999 : 03. Listopad, 2013., 20:04 »
Taj checklist ima samo X360 verzija? Nisam to vidio u igri na PS3. :wildboy:

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1000 : 03. Listopad, 2013., 20:08 »
Regaj se na social club i prek PC-a provjeri, totalno je nebitno na kojoj platformi igraš.

Ako kojim slučajem posjeduješ MP3 ili neku drugu njihovu igru, možeš i za to provjeriti statistiku.

*

RaZiii

  • **
  • 253
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1001 : 03. Listopad, 2013., 20:12 »
Koliko sam shvatio, GTA V kao i svaki osim San Andreasa je bolji Singleplayer. Probao igrat GTA 4 Multiplayer, cekam 5 min u lobbyu, nikog nema :hiha2: al zato mi je GTA V Singleplayer :hiha:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1002 : 03. Listopad, 2013., 20:56 »
Ajme kako je savršeno sve. :hug

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1003 : 03. Listopad, 2013., 21:31 »

*

DoktorHD

  • *
  • 129
  • Nothng is true, everything is permitted!
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1004 : 03. Listopad, 2013., 21:39 »
Meni se ja mislim zbugirala igra :fpalm: Da zbugirala, neznam ni ja kako

Piše Find a way to get a fire truck, Lester( :geek: ) mi pošalje poruku da lažiram poziv da dozovem vatrogasnu službu, oni dođu i maznem im "kola" i dalje mi piše da trebam Find a way to get a fire truck, problem je jer ja nemogu mijenjat likove...
Gledao sam na YT i ostalim je označena žuta točka gdje "kola" treba dovest, znači ne mogu preći nikako???? Zna li netko neku caku, jer zbilja želim preći igricu, a ne želim ispočetka....  :wildboy::wildboy:
http://postimg.org/image/qyc7lsdh3/  U gornjem desnom kutu vidite tekst, a ona "kola" vozim ja ali na mapi niđe odredišta...

BTW oprostite ako je ovo SPOILER, ali govorim da se drugome ne dogodi...
Imat ćete misiju u kojoj trebate opljačkat zgradu (neću reći kakva), imat ćete dvije opcije:
1) Ići zrakom
2) Ići cestom

Odaberite ovo 1. radi sigurnosti ili napravite 2 save-a da bi u slučaju buga izbjegli nepogode....


Zbilja bi mi trebala pomoć
HVALA.
« Zadnja izmjena: 03. Listopad, 2013., 21:45 cro_dude97 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9