HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 943009 Hitova
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1005 : 03. Listopad, 2013., 22:42 »
GTA V Online Angry Impressions

Loading ubija volju za igranjem čak dok i sve ostalo funkcionira, više čekaš nego što igraš, dovoljno je pogledati samo prvu minutu videa.

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1006 : 04. Listopad, 2013., 00:26 »
Očito oni ne znaju složit dobar multiplayer.

Svijet je, kao i u gta 4, malo prevelik za neki free roam još i sa hrpom nepoznatih ljudi.

Joinanje u igru ispadne takva proljevČina jer te on baci na server koji je.......... prazan. Dakle, od silnih milijuna prodanih primjeraka, od silnih milijuna igrača, on tebe baci na server gdje nema nikoga. (ovo se odnosi na gta 4)

Sve mi se čini da im ovaj ONLINE nije ni trebao, samo će srušiti reputaciju cijele igre.
"Women don't respect salad eaters."

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1007 : 04. Listopad, 2013., 01:41 »
:tired:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1008 : 04. Listopad, 2013., 06:20 »
Ala će da bude pečiranja... :bonk:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1009 : 04. Listopad, 2013., 16:07 »
Ae, prilično je problematično još uvik čini se, baš čitao na Kotakuu članak. Iznenadilo me malo, očekivao sam da će Rockstar spremniji bit na sva ta sranja, valjda nisu predvidili baš toliki broj ljudi ;(
« Zadnja izmjena: 04. Listopad, 2013., 16:09 Duksy »

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1010 : 04. Listopad, 2013., 16:08 »
Nezz, nisu predvidjeli da će biti toliko ljudi na najočekivanijoj igri ove godine :hiha2:

*

mxboy319

  • **
  • 481
  • SlimeBoy01
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1011 : 04. Listopad, 2013., 16:21 »
GTA 5 Online nervira,izluduje,sje*o je cjelu igru :chair:

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1012 : 04. Listopad, 2013., 16:26 »
Iskreno bitno mi je da je SP deliverao a to bogme jeste,MP sam bio neutralan a kad fixaju mozda i ispadne nesto dobro.

*

RaZiii

  • **
  • 253
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1013 : 04. Listopad, 2013., 17:03 »
Meni je bitan SP a MP imam i druge igrice haha

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1014 : 04. Listopad, 2013., 17:38 »
Ae, prilično je problematično još uvik čini se, baš čitao na Kotakuu članak. Iznenadilo me malo, očekivao sam da će Rockstar spremniji bit na sva ta sranja, valjda nisu predvidili baš toliki broj ljudi ;(

Dakle neće biti ni GOTY? Ipak TLOU više oduševljava ili? :hiha:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1015 : 04. Listopad, 2013., 19:43 »
HCL je uvijek bio suprotna struja i opet će odabrat goty s kojim se nitko neće složiti.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1016 : 04. Listopad, 2013., 20:10 »
:hiha:

Al inače su valjda očekivali mali broj ljudi jer, kolko sam ja upoznat sa svime time, GTA nitko nije igrao zbog multiplayera. Svima je na pravom mjestu bilo zajebavanje po gradu. Naravno, sa blesavim, ujedno i odličnim šiframa -- ako se ne varam za SA da na cesti ima puno dobrih auta i dalje ide EVERYBODYISRICH kolko sam ju puta upisao.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

DoktorHD

  • *
  • 129
  • Nothng is true, everything is permitted!
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1017 : 04. Listopad, 2013., 22:04 »
Meni se ja mislim zbugirala igra :fpalm: Da zbugirala, neznam ni ja kako

Piše Find a way to get a fire truck, Lester( :geek: ) mi pošalje poruku da lažiram poziv da dozovem vatrogasnu službu, oni dođu i maznem im "kola" i dalje mi piše da trebam Find a way to get a fire truck, problem je jer ja nemogu mijenjat likove...
Gledao sam na YT i ostalim je označena žuta točka gdje "kola" treba dovest, znači ne mogu preći nikako???? Zna li netko neku caku, jer zbilja želim preći igricu, a ne želim ispočetka....  :wildboy::wildboy:
http://postimg.org/image/qyc7lsdh3/  U gornjem desnom kutu vidite tekst, a ona "kola" vozim ja ali na mapi niđe odredišta...

BTW oprostite ako je ovo SPOILER, ali govorim da se drugome ne dogodi...
Imat ćete misiju u kojoj trebate opljačkat zgradu (neću reći kakva), imat ćete dvije opcije:
1) Ići zrakom
2) Ići cestom

Odaberite ovo 1. radi sigurnosti ili napravite 2 save-a da bi u slučaju buga izbjegli nepogode....


Zbilja bi mi trebala pomoć
HVALA.

EDIT: Riješio sam stvar tako da sam ušao na online i vratio se nazad kao Franklin \:D/

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1018 : 04. Listopad, 2013., 23:46 »
HCL je uvijek bio suprotna struja i opet će odabrat goty s kojim se nitko neće složiti.

Aliens: Colonial Marines, kažeš :hiha:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1019 : 05. Listopad, 2013., 11:02 »
Ova misija gdje kamionom prevozimo aute, pa razgovor između Trevora i Lamara. :hihi: :hihi: :hihi:
Ta misija i misija poslje rulaju nebesa.

Mislim da mi je gotovo jedina zamjerka u igri taj vozni model, te će tako to vjerovatno ostati i do kraja.
Što se tiče onlinea, on me uopće ne zanima, pa ga neću uzimat kao nikakav minus igri.
Jedna stvar me užasno smorila.

Kod onih kuća za prodaju što imaju sale znak, zašto kada to rješavam mi ostaju na karti interneta?
Baš smor.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9