HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 943267 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1200 : 10. Lipanj, 2014., 14:00 »
ne možeš pokrenuti niti ćeš moći. pozz


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1201 : 10. Lipanj, 2014., 14:31 »
Ne sviđa mi se što uopće najavljuju igru za PC. Zašto? Zato što je ideja glupa, a osobito zato što su većina PC gamera ljuti, ako im igra ne ide točno 60 FPS-a, nego 59. A da ne govorimo o piratstvu, iako mi ne smeta, ali oni o tom trebaju razmišljati.

OFF: Vrati se u špilju iz koje si izašao.
ON: Ova vijest mi je baš uljepšala dan, taman sam sad našao posao preko ljeta da zaradim nešto i upgradeam komp. za max. užitak :hiha: :hug

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1202 : 10. Lipanj, 2014., 15:58 »
Ne sviđa mi se što uopće najavljuju igru za PC. Zašto? Zato što je ideja glupa, a osobito zato što su većina PC gamera ljuti, ako im igra ne ide točno 60 FPS-a, nego 59. A da ne govorimo o piratstvu, iako mi ne smeta, ali oni o tom trebaju razmišljati.

OFF: Vrati se u špilju iz koje si izašao.
Hladno je unutra.

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1203 : 10. Lipanj, 2014., 16:10 »
Pa to je tvoje misljenje.A to dali ces je moci pokrenuti ne znas ni ti ni ja ni ostali jer nam nisu dali minimalnu/preporucenu konfiguraciju koja je potrebna da bi se igra pokrenula ili igrala.
Mada mislim da si ljut zbog neceg drugog ,a ne zbog piratstva mislim isto da je problem tvoj PC koji je nece moci pokrenuti.
Nemoj se naljutit ili shvatit ozbiljno to je tvoje misljenje. :thumbs: mozda i grijesim. A dobro se sijecam da si negdje napisao kako ti je GTA IV najdraza igra.A GTA V je od GTA IV bolja za klasu.
I dosta mi je 30-tak fps da bih uzivao u ovakvoj igru,ali isto tako ne kazem da nije bolje imati 60 fps ali ako bude optimizacija losa....mada sumnjam jednom su napravili gresku i nece se vise ponoviti.

Sve u svemu GG Rockstar i jos samo preorder i cekanje da mi stigne na vrata. :clap:

EDIT:@Cole odakle ti informacija da je igra 33€? Moze link :ementaler:
« Zadnja izmjena: 10. Lipanj, 2014., 16:12 The one »

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1204 : 10. Lipanj, 2014., 16:36 »
Kakve zahtjeve za igru očekujete,kako god imamo dobrih 4-5 mjeseci da skupimo pare za novi hardver

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1205 : 10. Lipanj, 2014., 17:00 »
odakle ti informacija da je igra 33€? Moze link :ementaler:

Ima na Kinguin -u Steam Key za 33€ ! :piva:
Vjerovatno je i on mislio na tako nesto.. :ementaler:

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1206 : 10. Lipanj, 2014., 17:18 »
Ne, ja zelim preorder ali na DVD-u hocu tu igru osjetiti pod rukama :hiha: koliko god kosta da kosta ovo se mora nabaviti.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1207 : 10. Lipanj, 2014., 17:56 »
Koliko se radujem igri toliko se radujem modding projektima za nju :clap:

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1208 : 10. Lipanj, 2014., 18:41 »
Modding projekti već postoje na PS3.

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1209 : 10. Lipanj, 2014., 18:43 »
Kakve zahtjeve za igru očekujete,kako god imamo dobrih 4-5 mjeseci da skupimo pare za novi hardver

Dosta velike budući da se PC verzija igre vrlo vjerojatno razvija u skladu s next-gen standardima PS4 i Xbox One konzola. S tim da mora biti i jača kako bi privukla imućniju publiku jačih konfiguracija koja kupuje igre i želi uživati u optimiziranoj, funkcionalnoj i vizualno privlačnoj igri

I nadam se da se razumije kako Windows XP ne dolazi u obzir

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1210 : 10. Lipanj, 2014., 18:58 »
i 32 bitni windowsi prolly

BTW SE ZNAJU KONAČNI HARDVERSKI ZAHTJEVI MOLIM DA MI NETKO ODGOVORI ! :ave: kupujem novi komp kad završi škola pa da ne moram opet kupovati ! :D


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1211 : 10. Lipanj, 2014., 19:25 »
Modding projekti već postoje na PS3.
Ne možeš uspoređivati modding konzola sa pc-em,jednostavno ne možeš.
Dragster: Trenutno ne,ali uskoro hoće bar se nadam,isto toliko se nadam da neće biti previsoki no već se toga bojim jer kada gledamo na Watch Dogs zahtjeve pff...

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1212 : 10. Lipanj, 2014., 19:31 »
Valjda ce i biti tu negdje sa zahtjevima Watch Dogs-a (ali ocekujem malo vece) :bonk:
Koju ti Armine konf. imas ? :mrgreen:

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1213 : 10. Lipanj, 2014., 19:41 »
Ok minimalni zahtjevi Watch Dogsa su solidni ali već preporučeni mislim i7 procesor nadam se da neće biti tako sa GTA V
Ne pitaj haha,no imam vremena da ispraznim novčanik za nadogradnju hardvera nije da sam u stanju da kupim i7 procesor i grafičke kartice tih cijena ali da se nešto dobro da sklopiti,da se..

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1214 : 10. Lipanj, 2014., 19:42 »
Kako ce šljakat i oce li uopce šljakati na mojem?


Konf:

AMD sAM3 Phenom II X4 3,4 GHz
4 GB rama
XFX HD7770 1GB DDR5

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9