HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 939755 Hitova
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1230 : 19. Lipanj, 2014., 12:33 »
A jel slanija ? Ako nije, ne valja i uzalud taj next gen trud i sve
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1231 : 19. Lipanj, 2014., 14:04 »
a ko će ga znati...

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1232 : 19. Lipanj, 2014., 14:21 »
Dođe mi da pauziram koju godinu faksa radi ovoga ;)

Inače mi se stara verzija činila dosta atraktivnom, tek ovako usporedno vidim koliki je napredak.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1233 : 20. Lipanj, 2014., 23:10 »
Jos malo pa na PC kad zaigram sreci nigdje kraja :D

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1234 : 28. Lipanj, 2014., 21:35 »
Evo ga i osvrt.
Ne znam s čime da počnem. Jednostavno je igra prepuna sadržaja da nemogu odabrati od kuda da počnem. Ali, ajmo od priče.
Prvo želim reći, iako svi mrze Franklina, on mi je najdraži lik. Neznam zašto. Ne volim Trevora previše, ali ima svojih situacija.
Priča je odlična. Zanimljivo je vidjeti, kako se recimo upoznaju Franklin i Michael ili kako smo došli do Trevora.
Podijeliti ću priču na tri lika.
Franklin-Dobar stari lik iz Geta. Misli, a vjerojatno dobro misli, da su svi iz njegovog kvarta idioti i da ga samo uvlače u nevolje. Njegov život možda i nije toliko zanimljiv kao i od ostalih, ali je klasičan. Banda i to.
Michael-On mi je dosta dobar lik, ima svoj smisao za humor. Zanimljivo mi je upoznati njegovu priču. Njegova disfunkcionalna obitelj je dosta zabavna. Njegova jako glupa djeca su.... Glupa, a žena mu je stalo nadrkana, jer ju je Michael varao davno sa striptizetom. Njegove misije su mi dosta bile zabavne i često mi izmamile osmijeh na lice.
Trevor-Manijak, ne volim ga previše baš, ali dosta je smiješan lik, njegove misije su odraz njega, stvarno lude i zabavne. Čudan je lik zapravo. Jedan trenutak je ubojica, a sljedeći emotivni lik.
Sve zajedno-Dosta mi je zanimljivo bilo vidjeti spoj ta tri lika. Dosta su dobro spojeni. Čudan mi je Trevor što se tiče priče u vezi Michaela, ali neću Spoilati. Super mi je što si pomažu međusobno.

Gameplay je remek djelo. Počinjem s voznim modelom koji mi se sve manje sviđa, jer nemogu driftati. Ne volim previše driftanja, ali malo bi bilo super. Zvukovi auta su super. Auta ima puno i svi su podijeljeni u klase. Ima od Kompakta pa do Super auta, svatko će naći nešto za sebe. Unaprijeđenja za aute su odlična. Od Turba do hauba. Sve.
O Hit-detecion-u ne moram puno pričati, odličan je, a jako mi se svidjelo kada ljude koji si ranio, leže na podu i pucaju na tebe. Odlično je.
Pušaka u igri ima dosta, tako da će svatko naći nešto za sebe. Unaprijeđenja za puške mi se jako sviđaju. Super je što možeš staviti bateriju (svjetiljku) i Silencer, jako volim Silencer. Podsjetilo me dosta na unaprijeđivanja pušaka u Far Cry-u 3.
Policija.... Jako me živcira. Nije teško pobjeći, ali kada te uhvate, nema te. Sviđa mi se Cones of Vision koji je preuzet iz Driver serijala. Dosta je tupavo kada nekog u pustinji ubiješ, a policija zna da si ga baš ti ubio. Ali navikao sam se.

Misije su mi jako dobre u igri. Sve je odlično. Samo me smeta, što su reklamirali pljačke, a nema ih puno.

Grafika u igri, s obzirom da je na ovoj generaciji konzola, odlična. Animacije likova su odlično napravljene, fizika tijela je unaprijeđena, voda je prelijepa. Ne primjete se ni Pop-Upovi niti zakašnjele teksture. Kao da ih nema.
Sviđaju mi se nabor koji nastaju na odjeći dok igrač trči, i što kada samo do pola uđeš u vodu, ta polovica je mokra. Rockstar se jako potrudio.

GTA Online-Počinjem s problem. Ovdje kasne teksture i vide se Pop-Up-ovi. Meni je danas čak zaštekalo i nestale sve teksture.
Dosta ljudi, nazovimo ih nezrelim, igra. Ja nikoga nisam ubijao. Htio sam biti Good-Sport, ali uvijek, ali baš uvijek se nađe neki kreten, dijete ili što već koji te mora ubiti, ili ti uništiti auto. Još ako novac nisi spremio u banku.... Ali ako nađeš neke dosta dobre ljude da igraš dosta je zabavan. Ja sam danas počeo, ali neki lik, koji je 218 level, me pozvao da igram neku misiju koja se otključava na 36-om levelu. Dobio sam 80000$ sve ukupno. Ima dosta dobrih ljudi koji pomažu, ali ima onih drugih. Igram neku misiju gdje auto moram vratiti, i moj ''pomagač'' pobije sve ljude i dovede policiju.
Dosta je zabavno igrati Online, ali moraš imati čelične živce.

Prešao sam sve Main misije, dosta Strangers and Freaks misija, mislim da mi ih je par još ostalo (Epsilon misije, sakupljanje neko i to.). Sada sam na 69% igre, ali ću morati ponovno prelaziti jer mi je PS3 zasada u dnevnom, pa pola toga nisam čuo od radija i tako. Kada se premjesti u moju sobu, ponovno ću prijeći.

Rockstar je napravio veliko remek djelo. Od mene je 100/100, ali ja sam GTA Fan-boy.

Hvala na čitanju.

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1235 : 28. Lipanj, 2014., 22:44 »
Mislim kako neko moze mrzit  Franklin-a to mi je naj lik u Gta v ona crncuga jel ;) hahahh meni  je Trevor  lik prezabavam frajer nije normalan :hiha: a Michael mi je cist ok l.Sve u svemu ova igra je remek djelo i necu zalit niti kune sta cu dat za nju.

*

xeel

  • *
  • 138
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1236 : 02. Kolovoz, 2014., 10:15 »
Ocete sad kad dode GTA V na PC trcat na Torrentz ko seljacine ili kupit igru na Steamu iz postovanja?

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1237 : 02. Kolovoz, 2014., 10:57 »
Prvi dan torrent.

I onda ću dva dana kasnije obrisati igru jer je vjerojatno dosadno govno lol.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1238 : 02. Kolovoz, 2014., 11:44 »
Torrent ću i onda ću kupit kasnije kad će bit za 10€(ili manje).


*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1239 : 02. Kolovoz, 2014., 13:26 »
Ja ću sačekati nekoliko godina da kupim novi komp, pa ću je onda svakako kupiti... :kava:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1240 : 02. Kolovoz, 2014., 13:43 »
Prvi dan torrent.

I onda ću dva dana kasnije obrisati igru jer je vjerojatno dosadno govno lol.

Nije ovo četvorka pa da dopizdi brzo. Mislim, ako ti je GTA općenito dopizdio, da bit će ti dosadna igra. S druge strane, ima hrpa toga za raditi, otkriti i što je meni najbitnije, misije su poprilično zanimljive. Čak mi ni Trevor nije bio naporan kao što sam mislio da će biti, ali to je više do toga što ga Rockstar nije previše forsirao.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1241 : 02. Kolovoz, 2014., 14:18 »
Ocete sad kad dode GTA V na PC trcat na Torrentz ko seljacine ili kupit igru na Steamu iz postovanja?

:hihi: :wildboy:

kupit ću za $10 iz poštovanja


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1242 : 02. Kolovoz, 2014., 14:57 »
Ocete sad kad dode GTA V na PC trcat na Torrentz ko seljacine ili kupit igru na Steamu iz postovanja?

Kakvo postovanje?!
Ionako su oborili sve rekorde sa prodajom i sada ce opet, tako da im ja nista ne znacim :hiha:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1243 : 02. Kolovoz, 2014., 15:32 »
A nemojmo ni zaboravit koliko dugo čekamo da najave uopće za PC, tako da...


*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1244 : 02. Kolovoz, 2014., 15:54 »
Da jer naime oni tebi duguju PC port tako da je jedino pravilno od svih PC gamera kolektivno da svi skinu igru sa torrenta jer prljavi R* nije zadovoljio ono sto nam nisu obecali, jel?
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9