HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 942439 Hitova
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1410 : 14. Siječanj, 2015., 00:30 »
http://prntscr.com/5s6by5 valjda ovo može pomoći..

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1411 : 14. Siječanj, 2015., 09:23 »
Gledajući ove minimalne specifikacije, mislim da bi ti trebao raditi.

Taj i3 proc je dvojezgreni, ali je napredniji i brži od tog starog četverojezgrenog kojeg Rockstar preporuča. RAM-a imaš taman dovoljno, a grafička ti je slaba, ali trebala bi biti bolja od ovih starih grafičkih koje Rockstar preporuča. Trebala bi :solidus: Nema baš puno testova s tom Geforce 730 po netu, pa je teško reć kakva je u odnosu na minimalnu preporuku za GTA 5.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1412 : 14. Siječanj, 2015., 11:07 »
Isto kao i kod mene sa i5 3230m dvojezgreni sa 4 threada što znaći da može raditi kao i četverojezgreni ali ne baš sa 100% snage istog. Grafa isto tako HD7670m 2gb kao slaba ali zapravo u praksi sa novim driverima index i performanse se dosta povečaju. Tako da napravite test u windows indeksu pa instalirate novije drivere i onda ope napravite test i vidjet ćete za iko će vam se povečati indeks 3D aplikacija.

*

Tomz

  • *
  • 82
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1413 : 14. Siječanj, 2015., 13:32 »
Ne očekuj da ćeš se naigrati GTA petice s tom grafom

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1414 : 17. Siječanj, 2015., 10:13 »
Znate da je krenuo preorder na Steamu? 59€
Pa tko je siguran da će pokrenuti ima viša para neka izvoli. :D
Za preorder prije 1. Veljače dobije se $1M ingame i GTA San Andreas na poklon!!! xD


Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1415 : 17. Siječanj, 2015., 11:50 »
Znate da je krenuo preorder na Steamu? 59€
Pa tko je siguran da će pokrenuti ima viša para neka izvoli. :D
Za preorder prije 1. Veljače dobije se $1M ingame i GTA San Andreas na poklon!!! xD
Bilo koju R* igru moze mp3 la noire gta iv

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1416 : 17. Siječanj, 2015., 16:57 »

*

Izzo

  • *
  • 11
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1417 : 17. Siječanj, 2015., 21:34 »
radeon 7740
quad core q6600
4 gb ram(3,6 usable)

koliko cu moci izvuci fps-a sa ovom konfom i ima li veze zbog ovog rama, sto je samo 3,6 usable? znam da softveri neki odma uzmu malo rama nije to problem, nego samo hoce li biti problem kod igranja?

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1418 : 17. Siječanj, 2015., 21:39 »
Kako će ti netko moći odgovoriti na ovo kada nitko još nije probao igru na PC-u :(

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1419 : 17. Siječanj, 2015., 21:43 »
@Izzo, izgleda mi kao da imaš 32bitne windowse. ako je tako, nećeš uopće moći pokrenuti igru jer ti trebaju 64bitni.

što se performansi tiče dobro ti je kaiser rekao, to još nitko ne može znati jer igra nije uopće izašla.

*

Izzo

  • *
  • 11
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1420 : 17. Siječanj, 2015., 21:43 »
pa eto, ne tacno, otprilike nesto, razumijem ja da mi niko tacno ne moze dati

ma nije to problem, trenutno mi je 32-bit ali uskoro obaram sistem pa cu staviti 64 bitni, i procesor mi je trenutno c2d e6750 2.66 ghz ali takodjer za 2-3 dana treba da dodje q6600

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1421 : 17. Siječanj, 2015., 22:03 »
q6600 je u minimalnoj konfiguraciji
4GB rama također (kad instaliraš 64bitne windowse više ti neće pisati 3.6 usable)
grafička... jesi dobro napisao brojeve? ne nalazim radeon 7740 nigdje na netu.

ovisno o grafičkoj, može biti da igru uopće nećeš moći pokrenuti jer ne zadovoljava minimalne uvjete ili da će ti igra raditi na 20ak FPSa sa smanjenom rezolucijom i grafici na low.
Nemoj ovo uzimati kao apsolutnu istinu jer govorim iz svojeg ograničenog iskustva sa igrama i minimalnim konfiguracijama ali ukoliko želiš uživati u igri mislim da ti ne gine kupovina više RAMa i jače grafičke. Možda čak i nove konfiguracije.

Preporučujem ti da pričekaš izlazak igre i čuvaš novce jer ćeš tad imati bolji uvid u zahtjeve igre te najvjerojatnije jeftinije komponente za upgrade ili novo računalo.

*

Izzo

  • *
  • 11
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1422 : 17. Siječanj, 2015., 22:06 »
q6600 je u minimalnoj konfiguraciji
4GB rama također (kad instaliraš 64bitne windowse više ti neće pisati 3.6 usable)
grafička... jesi dobro napisao brojeve? ne nalazim radeon 7740 nigdje na netu.

ovisno o grafičkoj, može biti da igru uopće nećeš moći pokrenuti jer ne zadovoljava minimalne uvjete ili da će ti igra raditi na 20ak FPSa sa smanjenom rezolucijom i grafici na low.
Nemoj ovo uzimati kao apsolutnu istinu jer govorim iz svojeg ograničenog iskustva sa igrama i minimalnim konfiguracijama ali ukoliko želiš uživati u igri mislim da ti ne gine kupovina više RAMa i jače grafičke. Možda čak i nove konfiguracije.

Preporučujem ti da pričekaš izlazak igre i čuvaš novce jer ćeš tad imati bolji uvid u zahtjeve igre te najvjerojatnije jeftinije komponente za upgrade ili novo računalo.


OOOOJ izvinjavam se 7750, moja greska, trenutno sam u mraku

takodjer hvala ti na izdvojenom vremenu i nudjenju solucija :D
« Zadnja izmjena: 17. Siječanj, 2015., 22:09 Izzo »

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1423 : 17. Siječanj, 2015., 22:20 »
grafička na službenim minimalnim postavkama i tvoja su otprilike u istom rangu što bi značilo da bi u toj konfiguraciji koju si naveo mogao igrati. ostaje pitanje koliko je igra optimizirana i koliko ćeš FPSa dobijati.

ostajem pri svojoj preporuci gore :)

nema problema, uživaj.

*

Izzo

  • *
  • 11
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1424 : 17. Siječanj, 2015., 22:25 »
grafička na službenim minimalnim postavkama i tvoja su otprilike u istom rangu što bi značilo da bi u toj konfiguraciji koju si naveo mogao igrati. ostaje pitanje koliko je igra optimizirana i koliko ćeš FPSa dobijati.

ostajem pri svojoj preporuci gore :)

nema problema, uživaj.


samo jos jedno pitanje, izvinjavam se ako sam dosadan

da li ce cijena porasti kada igra izadje?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9