HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 943083 Hitova
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1470 : 12. Veljača, 2015., 20:59 »
Pa da, snimi video u slow motionu na PS4 pa ga ubrza u nekom programu otprilike da bude kao 60fps pa kad se pušta normalnom brzinom ispada nešto slično kao pravi 60fps koji bi navodno trebao slično izgledati na PC-u ali meni to djeluje zapravo više kao ubrzano.
Ta metoda fejkanja 60fps-a  je navodno realnija od dupliciranja frameova, ali kao što sam rekao djeluje mi više ubrzano.
Pravih 60fps-a više izgleda glatko i nema shutteringa slike. 


*

xeel

  • *
  • 138
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1471 : 12. Veljača, 2015., 22:25 »
Pa da, snimi video u slow motionu na PS4 pa ga ubrza u nekom programu otprilike da bude kao 60fps pa kad se pušta normalnom brzinom ispada nešto slično kao pravi 60fps koji bi navodno trebao slično izgledati na PC-u ali meni to djeluje zapravo više kao ubrzano.
Ta metoda fejkanja 60fps-a  je navodno realnija od dupliciranja frameova, ali kao što sam rekao djeluje mi više ubrzano.
Pravih 60fps-a više izgleda glatko i nema shutteringa slike. 



To ti se vjerovatno čini ubrzano zato što je helikopter u zraku, ide većom brzinom. Trebalo bi napravit primjer na cesti ili dok hoda.

EDIT: https://gfycat.com/UnfoldedRequiredAdouri Evo ti
« Zadnja izmjena: 12. Veljača, 2015., 22:27 XeeL »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1472 : 16. Veljača, 2015., 12:41 »
Da li ova verzija igre sa Green Man Gaminga ide na Steam?
Nigdje ne vidim na stranici prilikom kupnje da je Steam igra. :(

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1473 : 16. Veljača, 2015., 12:42 »
Da li ova verzija igre sa Green Man Gaminga ide na Steam?
Nigdje ne vidim na stranici prilikom kupnje da je Steam igra. :(

Meni se čini da je to fizička kopija...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1474 : 16. Veljača, 2015., 12:44 »
Nije.
Uglavnom dobro da nisam vidio debela masna slova.

This game will be delivered as a Rockstar Games Social Club redemption code. Customers will require a free Rockstar Games Social Club account to play.

Uglavnom, hoću Steam verziju. :( Jel ima koja stranica da provjereno dila Steam versionen?

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1475 : 16. Veljača, 2015., 12:49 »
Našao sam na kinguinu za $45 ali je kao gift, eh sad ne znam baš kakva je politika sa tim...

Citat:
This is UNCUT version of the game and thus it can not be activated nor played in Germany! Released on 24th March 2015

Note for customers from Germany: Please, contact our support team after you have purchased the product in order to receive assistance in activating it on Steam.

Available to play on 24 Mar 2015

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1476 : 16. Veljača, 2015., 12:53 »
Ma upravo su mi vratili novce za normalnu verziju što sam kupio tam, otpao im deal sa selanjem.
Tako da zasada odustajem od kupovine. 60€ mi je previše dat, a hoću baš Steam verziju.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1477 : 16. Veljača, 2015., 17:14 »
http://www.allkeyshop.com/blog/buy-gta-5-cd-key-compare-prices/
Pogledaj si cijene,imaš full listu poznatijih shopova.
inače jedan lik mi nudi za 30€ i planiram uzeti samo pokušavam skontati zbog čega je toliko jeftino,vjerovatno je koristio proxy da kupi na onim brazilskim stranicama ili šta već..

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1478 : 16. Veljača, 2015., 21:31 »
free Rockstar Games Social Club account to play.

al to svatko ima još odkad imamo L.A. Noire i gta itd
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1479 : 16. Veljača, 2015., 21:44 »
Ja sam acc napravio prije godinu dana kad sam odgledao sat vremena online gamplaya jedne ekipe i toliko mi se svidilo da sam odlučio osnovati svoj klan na social clubu iako se još nije znalo hoće li uopće izaći igra na PC. Do sad sam skupio samo 7 igrača za razliku od stranih klanova koji broje i po stotine članova. Kod nas je stvarno slab odaziv. Pitanje je hoće li itko od njih 7 uopće htjeti igrati online zajedno.
« Zadnja izmjena: 16. Veljača, 2015., 21:47 Froxie24 »

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1480 : 22. Veljača, 2015., 12:12 »
http://prntscr.com/68ck69 Mi moze ko malo pojasnit kako ja točno dobijem ovaj key? Di ga ja to aktiviram, ne bih htio naručit pa usrat nešto :fpalm::(
Oprostite ako je retardirano pitanje, glup sam :hihi::wildboy::bonk:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1481 : 22. Veljača, 2015., 12:20 »
Znači dobiješ key za igru koju aktiviraš (ako imaš i prijašnje Rockstarove igre) na TGSC, to je njihov DRM. Čak i igre koje su na Steamu se igraju preko RGSC (GTA IV, Max Payne 3...).

Skineš njihov DRM i aktiviraš igru. Sad hoćeš li moći igru povezati i sa Steamom - trenutno nema točnih informacija, samo nagađanja!

Recimo GTA IV I MP3 imam na Steamu, ali prije pokretanja se javlja RGSC koji sam spojio sa Steam profilom i nemam bige. Ista stvar ko i sa Far Cry 3 koji je na Steamu pali Uplay i itd...

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1482 : 22. Veljača, 2015., 13:46 »
Ok, sad me stvarno sram što ovo pitam...ali TGSC?
Od prijašnjih igara imam samo GTA IV (fizička kopija) koju sam instalirao i samo sam se morao registrirat na Social club i igrao bi. Tako da nisam upoznat sa tim skidanjem igara sa social cluba ili odakle. :fpalm:

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1483 : 22. Veljača, 2015., 14:00 »
Hrvatina je mislio na RGSC (Rockstar Games Social Club), a to vidim da znaš što je :D

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1484 : 22. Veljača, 2015., 15:12 »
Oprosti, prst mi poskočio na t.

Da, sad ima tu 101 teorija kako će se igra skinuti i aktivirati. Neki tvrde da Steam ima svoju verziju, Rockstar svoju i itd...

No meni osobno to nema smisla, jer kao što i sam kažeš RGSC nema nikakvu opciju za download i itd... E sad možda:
1) Implementiraju tu mogućnost (iako ne vjerujem u to)
2) Naprave neki link na svoju stranicu odakle će se kidati igra (iako isto ne vjerujem previše u to)
3) Upišeš key u RGSC i onda svoj acc povežeš s onim na Steamu (to mi se čini nekako najvjerojatnije ili samo želim u to vjerovati)

Nigdje točno ništa ne piše je li DRM free, je li DRM Steam ili netko drugi?!?

No vjerujem da ćemo uskoro saznati. Meni osbno svjedeno gdje je i kako je, bitno da je igra dobra.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9