HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 942405 Hitova
*

AntishaCRO

  • n00b
  • 1
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1500 : 13. Ožujak, 2015., 23:19 »
Pozz evo moja prva tema
Pa evo... Radi  SE o GTA online heist koji je dosao prije par Dana
Dan nakon izlaska sve steka doslovno zudem u lobby i kick-a me, u 2 Sekunde mi dode 201 invite za pljacke.
Predem onu prvu pljacku i dodem do pljacke SA prison tako nesto i nemogu skupit dovoljno igraca,moram cekat najmanje sat vremena da jedan igrac ude i kad in skupim sve steka KO ludo i onda netko umre i sve ode u k.... I tako vec pokusavam 2 Dana
Ovo  bi mogao biti veliki problem za rockstar
Da li i vi imate slicnih iskustava?
Sta mislite da li ce rockstar ovo popraviti ili ce zanemariti nas old gen igrace?

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1501 : 15. Ožujak, 2015., 10:17 »
Igra je jos puna bugova, velik broj igraca je cekao heist normalno da se takve stvari desavaju ipak je igra prodana u preko 40 mil primjeraka
bLeki87

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1502 : 15. Ožujak, 2015., 10:21 »
Antisha, ti igraš na PS3?

Ne znam kako je tamo, ali na PS4 je poprilično dobra situacija - sve po pitanju spajanja u heists misije mi je radilo OK. Da, ima brdo inviteova i da, malo je zbunjujuće dok ne pohvataš sve oko toga što je setup misija, što je Heist, koji je koji Heist po redu itd. Ali sve postane jasnije kada sam zapravo pokušaš organizirat jedan Heist (moraš biti Rank 12 i imati skuplji, veći stan).

Ali što se tiče čekanja da se igrači joinaju u neki Heist ili Setup, s time apsolutno nemam problema - brdo igrača želi igrati i jako kratko se čeka.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1503 : 15. Ožujak, 2015., 10:23 »
Ne ja igram na ps4 isto. ... Zavrsio sam sa svojom crew svih 5 pljacki
bLeki87

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1504 : 15. Ožujak, 2015., 10:27 »
I kako to funkcionira? Odradite sve te pljačke, zaradite par miliona i onda je to to? Nema repriziranja pa da možeš više zaraditi?

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1505 : 15. Ožujak, 2015., 10:34 »
Ima repriziranja a i da bi zaradio par mil, nesmije nitko iz ekipe poginuti niti jednom sto je za sad nemoguca misija
bLeki87

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1506 : 15. Ožujak, 2015., 10:37 »
Fora. Znaći pobrinuli su se da nema lake i brze zarade. Znaći svi iz ekipe bi se trebali pobrinuti i potruditi za uspjeh. A takav ekipni način igre mi se sviđa. :D

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1507 : 15. Ožujak, 2015., 10:49 »
Nije laka zarada heheh to svakako mora biti timski rad
bLeki87

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1508 : 15. Ožujak, 2015., 15:42 »
Ima repriziranja a i da bi zaradio par mil, nesmije nitko iz ekipe poginuti niti jednom sto je za sad nemoguca misija

A dobro, zavisi valjda o misiji - Prison Break Heist sam jučer odigrao i nitko nije umro, dobio Platinum nagradu i sve :)

Danas vam nabacim video upravo tog prelaženja te misije.

*

Tyga

  • *
  • 127
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1509 : 15. Ožujak, 2015., 17:10 »
Itko za igranje heistova odavde na ps4? Uglavnom tek sam dobio konzolu i igru, pa ako netko hoce igrati neka me doda tygafilip

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1510 : 16. Ožujak, 2015., 11:26 »
Kolega i ja tražimo dva igrača za igranje heist misija
Ne pridružujemo se još nikome zasada zbog pojedinih challenge-a koji nose dobre nagrade
Znači ako se želite pridružiti i biti guest, PSN ID - cro_magnon50

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1511 : 16. Ožujak, 2015., 22:10 »
Jedno pitanje u vezi gta 5, ima li sanse da gta5 ima privatne servere, tj nesto slicno kao samp, rp modeove i slicno?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1512 : 17. Ožujak, 2015., 10:26 »
Možda na PC-u, ali za sada na konzolama nula bodova.

Inače, kupio High-End stan i pokrenuo svoju prvu vlastitu Heist misiju - Fleeca Job. Nabacim sutra video da vidite kako se rješavaju setup misije i kako izgleda finalni Heist.

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1513 : 17. Ožujak, 2015., 14:15 »
Joj, znam taj job, išao sam kod druga i on je igrao tu misiju i sa setupom je trajalo jedno 2 i pol sata, mada je možda takva random ekipa upala...
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

xeel

  • *
  • 138
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1514 : 17. Ožujak, 2015., 17:55 »
Ementaler, ako treba odigraj samnom ove ozbiljnije heistove. Trenutno smo ja i ekipa moja na Series A fundingu (4. heist). Radimo za Trevora. Vidim da su se zapalili u komentarima svi da snimas jos pa ako oces dodaj me na PSN MisterXeeL.

EDIT: Mi smo na PS3.
« Zadnja izmjena: 17. Ožujak, 2015., 17:58 XeeL »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9