HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 944880 Hitova
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1965 : 17. Travanj, 2015., 11:41 »
Evo jedna slika
« Zadnja izmjena: 17. Travanj, 2015., 11:44 Komix07 »

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1966 : 17. Travanj, 2015., 11:49 »
Spoiler alert: Od tri (ili četiri?) puta što smo ja i Cole probali zaigrati neku Setup misiju te večeri (jučer zapravo), nismo ni jednom ništa uspjeli jer bi uvijek netko iz našeg tima umro.

A svaki put smo čekali i po 5-10 minuta da se uopće pokrene misija, da se inviteani ljudi odazovu i pridruže. I onda 5 minuta igraš misiju i neki random igrač umre taman pred kraj :)

Cijeli dan jučer pokušavam riješiti Prison Break setup misije koje sada mogu pokrenuti iz svog stana i nikako... ili nema igrača koji bi prihvatili invite ili netko po prvi put igra pa bude neoprezan i umre kada se zapravo uspije pokrenut misija.

Polako Igore. Subota je blizu... Možemo se dogovoriti u koje vrijeme bi počeli i krećemo.
Ima nas koji smo već prije prešli GTA na konzolama pa bi u teoriji trebali nešto bolje igrati.

A uz to možemo snimiti i neki gameplay HCL crew heists...

+1 za ovo. Također sam počeo malo s heistovima, rješio sve setup misije za Prison Break, i sad je gotovo nemoguće skupiti 4 ljudi s kojima mogu preći Heist. Nije čak ni da mi smeta što netko umre, što nije najbolji u igri, već što nakon što se to jednom dogodi i jednom resetiramo Heist, netko već ode iz party-a i sve je gotovo...i onda izgubim volju traziti novih 3 ljudi.

Zaključak, ovaj vikend bi bilo super da nas se skupi par pa da imamo 4-man party za heistove. Bolja je komunikacija nego s random ekipom, zabavnije je i druzimo se mi domaći :mrgreen:

Tko je istog mišljenja i volio bi potrošiti nadolazeće dane u igri sa mnom, neka me doda u social clubu http://socialclub.rockstargames.com/member/dyno.budinyas/

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1967 : 17. Travanj, 2015., 11:51 »
Spoiler alert: Od tri (ili četiri?) puta što smo ja i Cole probali zaigrati neku Setup misiju te večeri (jučer zapravo), nismo ni jednom ništa uspjeli jer bi uvijek netko iz našeg tima umro.

A svaki put smo čekali i po 5-10 minuta da se uopće pokrene misija, da se inviteani ljudi odazovu i pridruže. I onda 5 minuta igraš misiju i neki random igrač umre taman pred kraj :)

Cijeli dan jučer pokušavam riješiti Prison Break setup misije koje sada mogu pokrenuti iz svog stana i nikako... ili nema igrača koji bi prihvatili invite ili netko po prvi put igra pa bude neoprezan i umre kada se zapravo uspije pokrenut misija.

Polako Igore. Subota je blizu... Možemo se dogovoriti u koje vrijeme bi počeli i krećemo.
Ima nas koji smo već prije prešli GTA na konzolama pa bi u teoriji trebali nešto bolje igrati.

A uz to možemo snimiti i neki gameplay HCL crew heists...

+1 za ovo. Također sam počeo malo s heistovima, rješio sve setup misije za Prison Break, i sad je gotovo nemoguće skupiti 4 ljudi s kojima mogu preći Heist. Nije čak ni da mi smeta što netko umre, što nije najbolji u igri, već što nakon što se to jednom dogodi i jednom resetiramo Heist, netko već ode iz party-a i sve je gotovo...i onda izgubim volju traziti novih 3 ljudi.

Zaključak, ovaj vikend bi bilo super da nas se skupi par pa da imamo 4-man party za heistove. Bolja je komunikacija nego s random ekipom, zabavnije je i druzimo se mi domaći :mrgreen:

Tko je istog mišljenja i volio bi potrošiti nadolazeće dane u igri sa mnom, neka me doda u social clubu http://socialclub.rockstargames.com/member/dyno.budinyas/

Udi u crew pa preko crewa mozemo ulaziti i invite se. :D http://socialclub.rockstargames.com/crew/hcl_gaming

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1968 : 17. Travanj, 2015., 12:13 »
Bez brige, već sam dio crewa :D

Nego, napravio sam i prvi video u editoru, ništa specijalno, snimio sam downhill niz Chilliad u prvom licu, nabacio neki effect, popratnu pjesmu i renderirao u 60 fps-a. :mrgreen:

Mount Chilliad Downhill (PC 1080p 60fps)

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1969 : 17. Travanj, 2015., 12:35 »
Ja od kada je igra izasla svaki dan kazem danas cu prati online,ali SP je tako fun,prica i likovi ludi da ce online ipak pricekati dok SP ne zavrsim,a ovo sto citam u vezi online igranja i cekanja nisam nesto ni propustio previse.

*

toma007

  • *
  • 67
  • We Ride Together,We Die Together,Bad Boys For life
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1970 : 17. Travanj, 2015., 12:36 »
Ajde vama barem sljaka heist.

Ja sam probo s tri razlicita frenda odigrati ovaj prvi heist(fleca job il kak vec) i svaku put problemi.
Ili igra totalno usteka pa se mora izaci s alt+f4 ili stalno izbaci nekog.


*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1971 : 17. Travanj, 2015., 12:56 »
Postoji li u rockstar editoru kakva opcija da sa videa koji sam snimio "opalim" skrin jer način podešavanje kamere je fantastičan samo ne znam "uhvatiti" sliku ili moram koristiti fraps ?
također trebali su dodati da se slike sa kamere spremaju na nekom folderu u full rezoluciji pored social cluba jer su tamo u dosta maloj rezoluciji..

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1972 : 17. Travanj, 2015., 14:03 »
Problem je cijelo vrijeme samo i isključivo u Rockstarovom downloaderu!
Ako bih prekinuo download on onda ne provjerava filove koje je skinuo nego samo nastavi dalje gdje je stao i tako zna spremiti ISTI file pod drugim imenom...

Onda sam prvo skinuo MD5 file checker koji je isključivo za RGSC verziju igre.

Znači učitate file i prekopirate kod sa stranice da vidite je li sve u redu, ako nije izbrišete taj file i RGSC opet započinje download.

CARE! Hvala ti puno za ovo, tvoj detaljan opis me ponukao da si provjerim instalaciju. Moji kreševi su bili uzrokovani od strane tri datoteke koje se očito nisu pravilno skinule. Nakon ponovnog skidanja rušenja više nema! :D

Hvala još jednom. Cole, kad završim SP krećem na Online ^^

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1973 : 17. Travanj, 2015., 14:18 »
Bi netko mogao meni odgovorit na moje pitanje i pomoć molim vas :wildboy::wildboy::wildboy::wildboy:
Ili ćete me nastavit ovako ignorirat :hihi:

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1974 : 17. Travanj, 2015., 14:23 »
A kaj si pital uopće?
"Women don't respect salad eaters."

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1975 : 17. Travanj, 2015., 14:26 »
Zanimljivo. Poslao sam in ticket sa detaljnim obrazloženjem problena. A oni meni da se čini da možda ta amd mobile hd7670m 2gb zapravo preslaba za gta v. Ma nemoj a kako onda četverostruko slabija Integrirana Intel HD4400 pokrene igru bez problema.

Stvar je u tome da gta v uopce nece da koristi amd grafu što se vidi po amd afterburberu.

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1976 : 17. Travanj, 2015., 14:28 »
Bi netko mogao meni odgovorit na moje pitanje i pomoć molim vas :wildboy::wildboy::wildboy::wildboy:
Ili ćete me nastavit ovako ignorirat :hihi:

Sudeći po ovom trebalo bi radit glatko na medium/high detaljima. Ako ti igra očigledno štuca updateaj drivere od grafičke i provjeri da ti slučajno nešto ne jede resurse u pozadini

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1977 : 17. Travanj, 2015., 14:37 »
Bi netko mogao meni odgovorit na moje pitanje i pomoć molim vas :wildboy::wildboy::wildboy::wildboy:
Ili ćete me nastavit ovako ignorirat :hihi:

Poslao sam ti odavno na PM neke stvari pa mi još nisi ništa odgovorio...
Nitko ti neće dati druga rješenja...

1. proskeniraj komp od virusa i malwarea
2. pregledaj temperature prije i tokom igranja
3. verificiraj filove od GTA V kao što sam i ja napravio s MD5 checkerom.
4. instaliraj sve najnovije drivere

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1978 : 17. Travanj, 2015., 14:49 »
Hrvatina,

Imam pitanje,  kako si došao do zaključka da nešto nije pravilno skinuto?
Meni se npr. igrica crasha svakih pola sata ili nekad i manje.

E sad, ono što sam našao je pogreška u veličini datoteke "x64b.rpf" koja je kod mene 196MB, a inače bi trebala biti oko 145MB i nema pravi MD5 kod.

Da li je moguće da mi zbog toga crasha?

Ako je, kako onda skinuti samo tu datoteku?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1979 : 17. Travanj, 2015., 14:52 »
Hrvatina,

Imam pitanje,  kako si došao do zaključka da nešto nije pravilno skinuto?
Meni se npr. igrica crasha svakih pola sata ili nekad i manje.

E sad, ono što sam našao je pogreška u veličini datoteke "x64b.rpf" koja je kod mene 196MB, a inače bi trebala biti oko 145MB i nema pravi MD5 kod.

Da li je moguće da mi zbog toga crasha?

Ako je, kako onda skinuti samo tu datoteku?

Naravno da je moguće. Izbriši tu datoteku. Ponovno pokreni kao i inače GTA V i početi će download. Nakon toga ponovno provjeri je li dobro skinuo datoteku i to je to.

I naravno ovo vrijedi samo za RGSC verziju!
Ako imaš Steam onda ti na žalost ne mogu reći da li će ti to raditi.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9