HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 944718 Hitova
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2025 : 19. Travanj, 2015., 21:03 »
Nope ti si izbacen a pise da su oni

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2026 : 19. Travanj, 2015., 21:11 »
Da logicno, samo kazem sto mi pise. Ocito nesto sa mnom ne stima, samo ne znam sto.

*

toma007

  • *
  • 67
  • We Ride Together,We Die Together,Bad Boys For life
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2027 : 19. Travanj, 2015., 22:36 »
Rijesio sam i ja s frendovima jucer taj Prison Heist. Preznojio sam se uff..

Sad smo na trecem Heistu i vec imam osjecaj da ce taj biti jos zajebaniji od ovog Prison.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2028 : 19. Travanj, 2015., 23:17 »
Sad smo Cole i ja riješili 1. pljačku.
Ne znam je li on snimao setup misije, ali ja nisam... Uglavnom to Vam izgleda ovako:
http://youtu.be/ceIwF5F4Ma8

Ne izgleda sve baš dobro i spretno, ali nismo imali mikrofone ovaj puta. Ako netko želi može nam se pridružiti na idućim misijama!

P.S. Ako sad pokušavate gledati ovaj video pričekajte malo, jer se još uvijek obrađuje...

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2029 : 20. Travanj, 2015., 00:39 »
:ave:
"Women don't respect salad eaters."

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2030 : 20. Travanj, 2015., 08:58 »
Ista akcija, ali iz druge perspektive.

Grand Theft Auto V Online | Flica Job - HCL Gaming Crew
Skužio sam poslije ovog videa, da mi je za ovu misiju bio uključen aim assisted kojeg inače nikad nemam uključenog.
A nisam sigurno prčkao po opcijama, jedino da netko nije imao lock na aim assist prilikom setupiranja misija, što mi opet nema smisla previše.
I dešava mi se da u pojedinim misijama imam kose, a onda opet poslije nemam.  :hihi:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2031 : 20. Travanj, 2015., 09:01 »
To s kosom se i meni događa i izgleda odvratno...
Nisam dirao aiming sustav jer igram s mišem i ne znam kako bih mogao igrati s aim assistom...
Video pogledam kad dođem s posla

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2032 : 20. Travanj, 2015., 09:08 »
Može li netko iz našeg Crewa pokrenuti treći Heist? Treći po redu je The Humane Labs Raid.

Ja sam zapeo na drugom Heistu (koji sam zapravo već prešao, ali ne kao leader)... i nikako da nađem vremena/ekipu da riješimo sva tri setupa i taj drugi heist pa da mogu sam pokrenuti treći Heist.

A inače, u našem crewu neki su igrači upravo dobili promaknuće:
http://socialclub.rockstargames.com/crew/hcl_gaming :hiha:

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2033 : 20. Travanj, 2015., 13:09 »
Može li netko iz našeg Crewa pokrenuti treći Heist? Treći po redu je The Humane Labs Raid.

Ja sam zapeo na drugom Heistu (koji sam zapravo već prešao, ali ne kao leader)... i nikako da nađem vremena/ekipu da riješimo sva tri setupa i taj drugi heist pa da mogu sam pokrenuti treći Heist.

A inače, u našem crewu neki su igrači upravo dobili promaknuće:
http://socialclub.rockstargames.com/crew/hcl_gaming :hiha:


Ja sam jučer dovršio drugi, pa sam sad otključao treći Heist. Bilo bi lijepo skupiti trojicu pa da odigramo sve setupe i heist odjednom zajedno! Ako se ne varam, mislim da za to ima i neki bonus od 100.000$ ? Ako rješiš heist s cijelim timom iz crewa.

Oho, nisam ni znao da sam promaknut :mrgreen:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2034 : 20. Travanj, 2015., 13:12 »
Ako se sve misije završe s istim ljudima. Znaci 4 lika i ako je "vođa" uvijek isti bonus je 1.000.000 $!
100.000 je bonus kad prvi puta s bilo kime prelazis pljačke.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2035 : 20. Travanj, 2015., 13:29 »
Može li netko iz našeg Crewa pokrenuti treći Heist? Treći po redu je The Humane Labs Raid.

Ja sam zapeo na drugom Heistu (koji sam zapravo već prešao, ali ne kao leader)... i nikako da nađem vremena/ekipu da riješimo sva tri setupa i taj drugi heist pa da mogu sam pokrenuti treći Heist.

A inače, u našem crewu neki su igrači upravo dobili promaknuće:
http://socialclub.rockstargames.com/crew/hcl_gaming :hiha:


Ja sam jučer dovršio drugi, pa sam sad otključao treći Heist. Bilo bi lijepo skupiti trojicu pa da odigramo sve setupe i heist odjednom zajedno! Ako se ne varam, mislim da za to ima i neki bonus od 100.000$ ? Ako rješiš heist s cijelim timom iz crewa.

Oho, nisam ni znao da sam promaknut :mrgreen:

E to se traži. Imaš vremena da to danas pokušamo riješiti kasnije? Negdje oko 8 navečer možda?

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2036 : 20. Travanj, 2015., 14:20 »
Jebat ću šefu sve po spisku zbog prvih smjena. Nikako popodne poslije pola 4 naći igrača za igru. Morat ću tražiti da me prebaci malo u drugu smjenu.     :D

*

bigguy

  • *
  • 84
  • War Thunder player
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2037 : 20. Travanj, 2015., 14:30 »
Znači igram GTA V i bez problema vrtim na normal-high i sve ali nekada mi jednostavno dode error na kojemu ovo piše:

Failed Initialization - reboot and try again - if problem persists reinstall game

Vec sam ju reinstall i run as admin... ali ona opt to radi.Zna li netko problem jer vec sam dvaput sjebo heist na kraju
Work hard until your idols become your rivals!

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2038 : 20. Travanj, 2015., 14:39 »
Ja ću konstantno biti online čim riješim crasheve.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2039 : 20. Travanj, 2015., 14:43 »
Ista akcija, ali iz druge perspektive.

Grand Theft Auto V Online | Flica Job - HCL Gaming Crew
Skužio sam poslije ovog videa, da mi je za ovu misiju bio uključen aim assisted kojeg inače nikad nemam uključenog.
A nisam sigurno prčkao po opcijama, jedino da netko nije imao lock na aim assist prilikom setupiranja misija, što mi opet nema smisla previše.
I dešava mi se da u pojedinim misijama imam kose, a onda opet poslije nemam.  :hihi:

Sad sam skužio kako sam te zbunio kad sam uništio kamere dok još nisi stigao u poslovnicu...
Al drugi heist idemo s mikrofonima. Po mogućnosti jedan dan popodne... Ili opet vikend. Tko želi neka nam se pridruži

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9