HCL.HR

GTA V & Online-lag

  • 1 Odgovora
  • 1339 Hitova
*

lliquid_7

  • n00b
  • 2
GTA V & Online-lag
« : 21. Svibanj, 2020., 19:41 »
~već samo ovo napisao pod rubrikom GTA V, stoga se pls nemojte ljutit ako sam stavio istu temu pod 2 različite rubrike, uglavnom:
Pozdrav, prije nekoliko dana sam besplatno instalirao GTA V na svoj PC zahvaljujuci vremenski ogranicenoj ponudi te igre na Epic Games Store. Igra mi konstantno "šteka" i nikako ne mogu pronaći kombinaciju koja bi mi omogućila da se igra dobro vrti, a da pritom i dobro izgleda. Razumio bih da imam low-end PC, no prema benchmark testiranju trebao bih igru moć vrtit bez problema, evo moje konfiguracije: CPU Intel Core i3-7100 2 core 4 thread 3.9gHz 64x bitni sistem, GPU nVidia GeForce GTX 1050 2GB, 8GB RAM 4DDR. Smatram da je problem u CPU, jer djelomično "zaostaje" za ostalim komponentama, a također imam i nešto stariji model monitora, Samsung SyncMaster 923NW. Imate li kakav savjet, npr. kako da posložim postavke grafike. Poprilično je hitno jer razmatram da kupim igru za PS4 ako ubrzo ne pronađem rješenje, pošto mi se budžetno ne isplati nadograđivat PC. Hvala, pozz...

*

Beli

  • *
  • 91
Odg: GTA V & Online-lag
« Odgovori #1 : 21. Svibanj, 2020., 21:33 »
Možda da pokušaš sa Nvidia GeForce Experience? Tamo imaš mogućnost da "optimiziraš" igru po svojim željama. Doslovno povlačiš slider i tražiš sredinu između framerate-a i izgleda same igre.
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9