HCL.HR

GTA:San Andreas

  • 7 Odgovora
  • 4979 Hitova
*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
GTA:San Andreas
« : 22. Listopad, 2008., 10:43 »
Znam da je za multiplatform, ali tu ću pitat pitanje isključivo za PC verziju

Malo sam si instaliro opet da igram, pa me zanima jel ima neki mod da napravi bolji izgled autiju..

recimo u Vice City su se postojeći auti transformirali u X5 itd. itd.

any1?   :solidus:

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Re: GTA:San Andreas
« Odgovori #1 : 22. Listopad, 2008., 10:46 »
http://www.gtainside.com/download.php?do=cat&id=162

tu sam našao miljon auti, samo kako ih ubacit :\

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: GTA:San Andreas
« Odgovori #2 : 22. Listopad, 2008., 11:11 »
imaju razrnorazni editori, ali tebi treba SAMI (san andreas mod installer) koji skineš ovd http://grandtheftauto.filefront.com/file/San_Andreas_Mod_Installer_SAMI;55091#Download

ABOUT SAMI:

San Andreas Mod Installer (SAMI) allows you to install mods and custom vehicles made for GTA San Andreas
without having to edit the game files yourself. SAMI practically does all of the work for you, which makes mod
installing (and uninstalling) as easy as a few clicks.

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Re: GTA:San Andreas
« Odgovori #3 : 22. Listopad, 2008., 12:19 »
fala  :dancing:

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: GTA:San Andreas
« Odgovori #4 : 22. Listopad, 2008., 14:24 »
Ako misliš igrat misije i to, nije preporučljivo instalirat te modove.  :wildboy:

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Re: GTA:San Andreas
« Odgovori #5 : 22. Listopad, 2008., 23:59 »
kako ne, oću X5 vozat  :wildboy:

Re: GTA:San Andreas
« Odgovori #6 : 23. Listopad, 2008., 07:38 »
mijenjanjem auta u gro slucajeva mijenjas i performanse/karakteristike auta..
ako recimo zamijenis auto s 4 vrata,koji ti kao takav treba u nekoj misiji,sa autom s 2 vrata,nes proc misiju..
ili npr moras ganjat nekog u nekoj misiji,a slucajno auto koji oni voze zamijenis s nekom brzom zvjerkom nes ih moc ulovit itd itd..
ja sam nasao neki gta srbija mod, i s obzirom da nisam nacionalisticki nastrojen rekoh ajmo probat..
e sad u jednoj od prvih misija ti treba lowrider za onaj competition s hidraulikom,i dobijes ga u garazi nekoj..
taj doticni lowrider je zamijenjen sa stojadinom (Zastava 101)(!) i ima neku gresku da ne moze uc nazad u tu garazu,sta moras zbog misije..
lista psovki u tom momentu je bila podosta duga  :chair:
ali evo ja umjesto SAMI koristio IMGtool,koji je samo za mijenjat modele i teksture, i notepadom upisivao osobine i preformanse auta,koje dobijes uz auto (sistem c/p)..
mozes i promijenit vozilo umjesto kojeg se mijenja, al moras tocno znat kako se fajlovi tog vozila zovu u gta3.img arhivi,te u fileovima u kojima su definicije ponasanja auta itd itd..
anyway oduzio sam svoj monolog  :bonk: tako da cu ti samo rec da prolazis sa serijskim autima,a posle se zajebavaj s mijenjanjem,moze se nac pun qratz fornih stvari (npr Renault 4, Lada Njiva, Nissan Silvia S15 Drift,Dacia Logan,Yamaha M1,Kawasaki Z1000,Toyota AE86..)

u biti pogledaj http://www.gtainside.com  :thumbs:

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Re: GTA:San Andreas
« Odgovori #7 : 23. Listopad, 2008., 11:43 »
s gtainside sam poskido jučer afteke  :ementaler: fale svejedno


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9