HCL.HR

Guacamelee!

  • 4 Odgovora
  • 2008 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Guacamelee!
« : 14. Travanj, 2013., 16:34 »

Iza ovog čudnog naziva krije se akcijski 2D platformer s tematikom meksičke kulture / mitologije. Igra je najlakše rečeno jedna od oda klasičnom sidescrolling žanruu kojemu imate prilično velike levele s nizom skrivenih područja, redom akcije i redom izazovnog skakanja po platformama. U usporedbi s novijim naslovima, mehanikom gameplaya podsjeća na Shank (borba s desecima različitih poteza) i Super Meat Boy (ponekad zahtjevni platformerski elementi). Može se igrati solo ili s još jednim igračem lokalno u PS3 verziji. Guacamelee je dostupan na PSN-u za 94 kn, a kad ga kupite dobivate dvije verzije - za PS3 i za Vitu. Savegame se uploada na cloud, pa je dostupan cross-play, jel.

Naša recenzija bit će uskoro, no do tad mogu reći da sam ugodno iznenađen, dosta je zarazna igra i svako malo ubacuje simpatične reference na druge klasične igre i sl. Evo primjera, posteri u pozadini, jel. Ako netko igra, podijelite dojmove, ako nekog zanima nešto o igri može ovdje pitati.


*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Guacamelee!
« Odgovori #1 : 14. Travanj, 2013., 17:07 »
94 kn na plusu il običnom? Malo sam čitao o igri i svi koji su odigrali samo riječi hvale imaju, a i recenzije su u potpunosti pozitivne.

Jesi završio ili igraš još? Zanima me koliko otprilike traje.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Guacamelee!
« Odgovori #2 : 14. Travanj, 2013., 17:26 »
Baš mi se oko zaljepilo jučer za Polygonovu recenziju. Jako mi se sviđa prikazano. :ementaler:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Guacamelee!
« Odgovori #3 : 14. Travanj, 2013., 17:47 »
94 kn na plusu il običnom? Malo sam čitao o igri i svi koji su odigrali samo riječi hvale imaju, a i recenzije su u potpunosti pozitivne.

Jesi završio ili igraš još? Zanima me koliko otprilike traje.

Običnom.

Igram još. Po onome što sam čuo, 6 sati standardno, s istraživanjem do deset. A mogu reć da je zabavno to traženje bonusa, čak i na dijelovima koji malo frustriraju.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Guacamelee!
« Odgovori #4 : 31. Srpanj, 2013., 01:45 »
Guacamelee! Gold Edition stiže na Steam
Igru je recenzirao naš Zoran, a od 8. kolovoza možete je zaigrati i na Steamovom servisu.
Cijena igre će biti 14€, a unutar Gold izdanja dobit ćemo i 2 DLC-a: Costume Pack i The Devil’s Playground. Osim toga, tu su i standardni Steamovi achievementi, kartice, cloud spremanje, ljestvice...
Svi igrači koji kupe igru prvi tjedan besplatno dobivaju i Tales From Space: Mutant Blobs Attack, prethodnu igru od istog proizvođača.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9