HCL.HR

Guild Wars 2

  • 644 Odgovora
  • 147238 Hitova
*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #150 : 07. Prosinac, 2011., 07:30 »
SW:TOR koliko sam vidio PvP bi morao biti fenomenalan,a ostalo drugo kako ce funkcionirat to neznam jer tamo je meni osobno vazan samo pvp jer to je svemirska igra ipak :) puno borbe sa brodovima i normal borbe,a sta se tice GW 2 PvP je odlican barem ja ne vidim nikakav nedostatak!!! ispravite me ako nisam u pravu!!!

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #151 : 07. Prosinac, 2011., 15:19 »
jedini moguć nedostatak jest previsoki brojevi. Dmg sada doseže preko 1000 i health je ogroman. Dok, podsjetimo se, u gw-u dmg u PvP-u bio do 250, a health do 800 recimo. Tako da je sada dosta teže vidjet omjer snaga.

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #152 : 07. Prosinac, 2011., 19:39 »
SW:TOR koliko sam vidio PvP bi morao biti fenomenalan,a ostalo drugo kako ce funkcionirat to neznam jer tamo je meni osobno vazan samo pvp jer to je svemirska igra ipak :) puno borbe sa brodovima i normal borbe,a sta se tice GW 2 PvP je odlican barem ja ne vidim nikakav nedostatak!!! ispravite me ako nisam u pravu!!!


Za sada u TOR-u postoji samo normalni PVP tj. postoje 3 warzone sa objektima i world PVP na planetama -  Tatooine koji će biti free for all znači svako će moči svakoga napasti bez obzira na stranu na kojoj se nalazi i biti će Illum jedan cijeli planet napravljen za PVP gdje će se igrači boriti oko world PVP objekata i za kontrolu nad tim planetom bez ograničenja .

A svemirski combat je u TOR-u za sada samo arkadna mini-igra sa tim da je otvorena mogućnost da u nadolazećim expanzijama tema bude svemir.
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #153 : 08. Prosinac, 2011., 09:37 »
sve to ok vidjet cemo kakve ce biti tor izlazi ovaj mjesec 20-tog koliko znam a GW 2 pitaj boga kad :S!!! hvalite igre dobro al zapamtite da je barem meni najveci favorit TERA online :) posto kupujem GW 2 i TERU obavezno!!!

gledaj ovo lol predobro Tera Online Level 50 Lancer Crabby Dance
« Zadnja izmjena: 08. Prosinac, 2011., 09:39 Vujkan »

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #154 : 08. Prosinac, 2011., 12:45 »
da tera je definitivno što se tiče grafike i combata next gen, ali dali je u svemu ostalome?

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #155 : 08. Prosinac, 2011., 18:30 »
ja sam vidio raidove,istance +10 :P vjeruj :) a PvP nesto genijalno :) dobre arene.World pvp prezakon svve pohvale!! i imaju zakon pricu i MAPA puno podrucja i sve je dobro napravljeno!!
« Zadnja izmjena: 08. Prosinac, 2011., 18:32 Vujkan »

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #156 : 08. Prosinac, 2011., 20:45 »
Ako ćemo pričati u budućnosti o uspjesima MMO igara mislim da će najmanje bitno bit da li je neka igra next gen ili nije  i to da li ima next gen combat ili nema  ( imao ga je AoC u svoje vrijeme pa nije bio pretjerano uspješan ) .

Puno je bitnija od toga sveukupna kvaliteta i raznolikost  contenta koju neka igra nudi i koliko je ta igra zabavna igračima ,   znači koliko je igra interesantna tokom levelanja i da li će igračima biti interesantno raditi altove u toj igri i levelati iznova nove charactere a za to igra mora imati kvalitetnu priču ,  zatim combat kakav god bio ovaj koji prevladava danas ili nekakav novi mora biti dobro napravljen  ,   pvp mora biti dobar a klase moraju biti dobro balansirane a igra bi trebala nuditi osim zabavnih battlegroundova i dobar world PVP gdje mase igrača mogu sudjelovati bez laga i rušenja servera,   također je vrlo bitan endgame content nakon 6 mjeseci poslije izlaska igre  znači igračima nikada ne bi trebalo biti dosadno kada dođu do endgama i uvijek bi igre trebale imati update contenta za igrače tako da imaju nove stvari za raditi u njima znači nove rajdove,   instance,  battlegroundove itd .

A osim svega navedenoga važan je i customer support i to koliko developeru treba vremena da  napravi nove update contenta koji će igračima biti zabavni sve dok ne dođu nove expanzije.
« Zadnja izmjena: 08. Prosinac, 2011., 20:59 Loghain »
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #157 : 08. Prosinac, 2011., 21:27 »
@Loghain
totalno.
problem je što većina stvari iz ove generacije mmoa mi je dosadila tako da uz sve što si naveo ipak zahtjevam da u svemu neki novi feeling, a ne "been there, done that".

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #158 : 08. Prosinac, 2011., 21:34 »
kako je zakon što loghain napiše te stvari, a još nijedan mmo to nije napravio. niti će swtor to napraviti.

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #159 : 08. Prosinac, 2011., 22:05 »
@Loghain
totalno.
problem je što većina stvari iz ove generacije mmoa mi je dosadila tako da uz sve što si naveo ipak zahtjevam da u svemu neki novi feeling, a ne "been there, done that".


- Cijenim tvoje mišljenje u ovome ali ja promatram MMO igre kroz nekoliko aspekata kako sam i naveo a do sada je svaka MMO igra bila različita u nekim detaljima tako da niti jedna nije sasvim kopirala onu drugu, tj. WoW PVP se razlikuje  od onoga u Warhammeru kao što se i AoC-ov combat razlikovao od combata u ostalim MMO igrama .



Ja kao što sam rekao promatram svaki MMO kroz nekoliko aspekata :

- Originalnost i kvaliteta priče ,  imersija i potencijal levelanja altova u toj igri

- Kvaliteta combata

- Raznovrsnost PVP-a i balansiranost klasa u njemu  -  ima igrača koji vole masivnije bitke a i onih koji vole više battlegroundove za manje grupe

- Interesantan gameworld i dovoljno prostora za istraživanje.

- Nekakve  inovacije u odnosu na druge igre ,  ne moraju biti nekakve velike  - evo za mene je unaprjeđenje MMO igara u TOR-u to što  se u levelingu ne osjeća nikakav grind nego je Bioware napravio igru sa naglaskom na taj RPG koncept u MMO igrama i svaka klasa ima zanimljivu priču , osim toga činjenica da  je kompletna igra voicana je unaprjeđenje u odnosu na standardni koncept u kojem smo godinama imali MMO igre gdje su priče bile totalno nevažne a ako je Blizzard unaprijedio žanr sa izradom questanja kakvog znamo danas jer do pojave WoW uopće nije bilo questova nego su se mobovi samo grindali onda je i Bioware unaprijedio žanr jer nema više textualnih questova nego je sve voicano.

Osim toga njihov companion system sličan onom kakav je  u njihovim single player igrama je po meni plus ,   zatim male stvari kao npr da mogu poslati companiona da mi proda stvari dok se ja nalazim negdje u otvorenom svijetu je dobra novina.

- Smisleni crafting system
 
- Smisleni endgame content sa stalnim updatima i raznolikost takvog-  kao što sam rekao igračima nikada ne bi trebalo biti dosadno kada dođu do endgama jer bi uvijek trebali imati tamo više opcija zabave.

-  Stabilnost servera ,  kvalitetna korisnička podrška .  mogućnost i spremnost developera za stalni rad na poboljšanjima igre i izradi novog contenta.  







kako je zakon što loghain napiše te stvari, a još nijedan mmo to nije napravio. niti će swtor to napraviti.



- To nije istina WoW tokom vanille i BC je bila igra koja je zadovoljila mnogo igrača različitih profila one koji vole PVP a i PVE fanove a i  Everquest prije njega je bila sasvim uspješna igra.

A ostale igre su failale jer nisu bile sveukupno dobre.
Warhammer je imao lošu korisničku podršku ,  nestabilne servere, nebalansirane klase ,  nekvalitetan endgame content a pogotovo nije imao puno toga za ponuditi PVE fanovima ,  a AOC kao takav je bio solidna igra sve do endgama  gdje je masa igrača uvidjela da je njegov content bio manjkav i oboje su failali.



Poanta moga posta u ovome slučaju je bila u tome što se po mojoj ocjeni i po ocjeni mnogih MMO igrača kvaliteta MMO igre ne procjenjuje kroz prizmu samo jednog elementa nego se ocjenjuje sveukupnost ovih gore navedenih elemenata a onda se donosi konačna ocjena i sud o nekoj igri a povijest MMO igara nas je naučila da uspijevaju danas na tržištu samo igre koje mogu zadovoljiti igrače u većini tih elemenata.
« Zadnja izmjena: 08. Prosinac, 2011., 22:40 Loghain »
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #160 : 08. Prosinac, 2011., 22:38 »
ja nisam reko da oni nisu bili uspješni, već da nisu imali ono što si ti nabrojo. i nemoraš mi govorit kakav je bio warhammer, igro sam ga ono :roll:

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #161 : 08. Prosinac, 2011., 22:43 »
ja nisam reko da oni nisu bili uspješni, već da nisu imali ono što si ti nabrojo. i nemoraš mi govorit kakav je bio warhammer, igro sam ga ono :roll:

Pa nisi li ga ti neki dan hvalio kako je bio odlična igra ?

I nisam ovo isključivo tebi rekao nego sam napravio usporedbu MMO igara za sve ovdje a možda nisu imale sve elemente ove igre ali imale su većinu i na većini ovih elemenata su oboje WoW tokom vanille i BC i Everquest zadovoljili jer da nisu ne bi se niti održali.
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #162 : 09. Prosinac, 2011., 10:17 »
mos ti pricat sta oces SW:TOR nema sanse da postigne veliku populaciju kao drugi MMO ,a i bilo je razocarenja od mnogih igraca vidio sam puno kritika!!mozda bude dobra al nece imati toliki broj igraca koje ce imati GW 2 i TERA online u to sam 100% siguran!! eto sam cu reci ovako posto je TERA korejska igra kod njih je ove godine proglasena naboljom igrom godine imaju 40 SERVERA onda ti govori koliko je igra popularna a jedan frend mi rekao koji zivi u koreji da dolazi sve vise i vise igraca i da 90% servera na HIGH populacija :) onda znas da igram mora biti dobra!! za EU,US,FRA,GER development je En Masse Entertainment!

Ovo je EU test  TERA Online EU CPE#1 - Sorcerer Lv.10 Story Quest :)

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #163 : 09. Prosinac, 2011., 11:45 »
zapravo swtor ima preko milijun preordera ako sam dobro čuo, što bi reklo da će swtor imati izuzetno veliku populaciju, ali predviđam da će biti priča kao i sa riftom. nakon par mjeseci višestruko manja, nakon što ljudi prođu storyline.

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #164 : 09. Prosinac, 2011., 11:51 »
meni nije bas to toliko puno :) to je zasad vidjet ces par mjeseci ako ce biti tako!!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9