HCL.HR

Guild Wars 2

  • 644 Odgovora
  • 147304 Hitova
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #180 : 10. Prosinac, 2011., 12:47 »
Što mislite biti? Ja najvjerojatnije Charr Elementalist, al vidjet ču još.

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #181 : 10. Prosinac, 2011., 14:06 »
ja mislim napravit nekog wannabe tyriona, asura warrior il tak neki kurac :D

da bar možemo radit midget humane :(

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #182 : 10. Prosinac, 2011., 14:28 »
Šta ćete vi ljudi igrat dok vam GW2 ne dođe ,   kako stvari izgledaju još nije nigdje niti potvrđeno kada će closed beta počet  za GW2 , može se desit da neće počet niti do kraja ove godine  a od nje do open bete može proći dosta vremena  tako da ćete možda morat čekat i pol iduće godine dok vam ovo ne izađe.

Ja bar imam TOR i kada ta igra izađe nakon čekanja dobrih 3 godine na njezin izlazak se mogu prepustit uživanciji i imat igru koju mogu onako hardcore igrati svaki dan bez da mi  dosadi.

« Zadnja izmjena: 10. Prosinac, 2011., 14:35 Loghain »
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #183 : 10. Prosinac, 2011., 17:48 »
logain previse si nabrijan jbt neznam koji k panicaris odma pomori se sa necime i nemoj srat napamet!!!

*

MrVivi

  • **
  • 287
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #184 : 10. Prosinac, 2011., 18:44 »
Što mislite biti? Ja najvjerojatnije Charr Elementalist, al vidjet ču još.

 human ili asura ele jos nisam odlucio ali vjerojatno human zavisi na sto ce zadnja profesija licit onda  charr war jer dual wield axe na njima jednostavno izgledaju awesome, ranger norn imas peta i mos se pretvorit u bestiju, necro sylvari jer jednostavno izgledaju creepy kao necroi, guardion nemogu odluciti dali da idem na veliku rasu ili kao asura da izgledam ridiculous sa ogromnim cekicom preko leđa., thief definitivno asura ili human, engineering charr of course. U svakom slucaju planiram imat sve profesije i  probat sve rase.

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #185 : 10. Prosinac, 2011., 19:32 »
definitivno probat sve rase i klase. Najvjerojatnije ću napraviti klišej:

Charr - Warrior / Engineer
Human - Guardian / Elementalist / Thief / Mesmer
Sylvari - Necromancer / Ranger / Mesmer
Asura - Thief / Elementalist / Mesmer
Norn - Ranger / Warrior

Nešto od ovoga :D

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #186 : 10. Prosinac, 2011., 19:56 »
logain previse si nabrijan jbt neznam koji k panicaris odma pomori se sa necime i nemoj srat napamet!!!

Ovi komentari su totalno retardirani lol ,  zašto bi ja bio nabrijan ali ako pokreneš raspravu i počneš nešto tvrditi onda lijepo i priloži i nekakve činjenice vezane za to,  i btw za razliku od tebe koji vadiš informacije iz ****** ja sam za svaku stavku koju sam tvrdio u ovoj raspravi priložio nekakav valjani argument i sve se može provjeriti na netu crno na bijelo za svakog tko se interesira o popularnosti Tere ,  njezinom sadašnjem contentu ,  uspjehu u Koreji itd...

Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #187 : 10. Prosinac, 2011., 23:57 »
de logejn dosadan si, fejk, nebitan, smaraš i sve to.

inače, kako je neko uvjeren da će zadnja profesija bit mesmer :))

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #188 : 11. Prosinac, 2011., 00:08 »
de logejn dosadan si, fejk, nebitan, smaraš i sve to.



Gle  " prijatelju "  ti si meni također dosadan ,  nebitan i fejk kako kažeš samo ja za razliku od tebe nemam potrebu da se zamaram sa tobom kao ti sa mnom niti da to postam u svakom svojem komentaru , a inače te smatram za jednoga od najvećih demagoga na ovom gaming situ jer kada god ti ponestane argumenata postaješ agresivan i laprdaš gluposti.
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #189 : 11. Prosinac, 2011., 11:14 »
your post begs to differ.

ja te inače smatram za nekog totalno umišljenog, kome i kad po treći put argumentiraš nešto, dođeš i kažeš, nenene ja sam u pravu. razgovor s tobom zvuči otprilike ovako

netko: swtor će biti smeće
ti: imaš li kakvih argumenata?
netko: *argument argumenti argumenti*
ti: argumenti nisu bitni, evo ovdje 20 trilijuna superpro uvaženih recenzenata koji kažu da swtor rula svemire. i da, swtor radi bioware, dakle igra nemože failat. duh.

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #190 : 11. Prosinac, 2011., 13:55 »
cura i dečko zaljubljeni par... nanana  :clap:

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #191 : 11. Prosinac, 2011., 17:02 »
your post begs to differ.

ja te inače smatram za nekog totalno umišljenog, kome i kad po treći put argumentiraš nešto, dođeš i kažeš, nenene ja sam u pravu. razgovor s tobom zvuči otprilike ovako

netko: swtor će biti smeće
ti: imaš li kakvih argumenata?
netko: *argument argumenti argumenti*
ti: argumenti nisu bitni, evo ovdje 20 trilijuna superpro uvaženih recenzenata koji kažu da swtor rula svemire. i da, swtor radi bioware, dakle igra nemože failat. duh.


- Nema apsolutno nikakvih argumenata i razloga zbog kojih će SWTOR biti smeće   nice try tho  a ja mislim da sam u ovoj temi već demantirao  onu kako će next gen combat  biti faktor koji će odlučivati o uspjehu igara  , a inače ti si  lijepo startao onaj topic o SWTOR sa osvrtima iz bete gdje si postao u temi 3 loše recenzije a drugih 20 pozitivnih od različitih ljudi i magazina se nisi potrudio niti spomenuti,   po čemu se stekao već tada dojam pristranosti i isključivosti.

- Što se tiče trenutnih informacija za TOR dosta toga se može pronaći u temi SWTOR generalno gdje se vidi da će TOR sasvim sigurno biti jedna od najdotjeranijih MMO igara koje su izašle u zadnjih par godina sa apsolutno dovoljnim endgame contentom da zadrži igrače u toj igri dulje od početnih par mjeseci i na duže razdoblje.
« Zadnja izmjena: 11. Prosinac, 2011., 17:09 Loghain »
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #192 : 11. Prosinac, 2011., 18:42 »
Evo da se i ja malo prikljucim temi. Osobno bih cak i rekao da sam GW2 fanboy ali nakon 2 beta vikenda odlucio sam kupiti swtor, a evo zasto....

GW2 nece izaci jos minimalno 4 mjeseca prema trenutnom stanju informacija, a nakon insprobavanja swtor-a zakljucio sam da je igra daleko od "smeca" kao sto neki tvrde. Da budem iskren prije nego sam je probao i ja sam mislio da ce "suckat". Nekako najobjektivniji opis igre koji mogu dati je "WoW" sa Star Wars temom uz daleko najbolje questanje od svih mmo-a koje sam probao. Istina je da koriste provjeren recept i u tome nema nista nuzno lose. Prema mom misljenju swtor ima mogucnosti da za par mjeseci bude najbolji mmo na trzistu, a probao sam prakticki sve vece naslove. Kad izdaju GW2 vrlo vjerovatno prelazim na to, ali GW2 je zasad samo "iluzija".....

*

MrVivi

  • **
  • 287
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #193 : 11. Prosinac, 2011., 19:31 »
Evo da se i ja malo prikljucim temi. Osobno bih cak i rekao da sam GW2 fanboy ali nakon 2 beta vikenda odlucio sam kupiti swtor, a evo zasto....

GW2 nece izaci jos minimalno 4 mjeseca prema trenutnom stanju informacija, a nakon insprobavanja swtor-a zakljucio sam da je igra daleko od "smeca" kao sto neki tvrde. Da budem iskren prije nego sam je probao i ja sam mislio da ce "suckat". Nekako najobjektivniji opis igre koji mogu dati je "WoW" sa Star Wars temom uz daleko najbolje questanje od svih mmo-a koje sam probao. Istina je da koriste provjeren recept i u tome nema nista nuzno lose. Prema mom misljenju swtor ima mogucnosti da za par mjeseci bude najbolji mmo na trzistu, a probao sam prakticki sve vece naslove. Kad izdaju GW2 vrlo vjerovatno prelazim na to, ali GW2 je zasad samo "iluzija".....

u tome je meni problem sto je to WoW u SW svemiru ja vise necu i nemogu taj sistem podnjeti nakon vise od 10 godina dosta mi ga je. Ja osobno nisam anti tor (KOTOR 1 i 2 su mi odlicni i imam oba dvi orginalne) i mislim da bi igra bila uspijeh da je sve osim price totalno smece zbog svih onih SW fanboyeva koji bi popusili sve SW bezobzira na kvalitetu a igra nije smece igro sam je (oko tri sata) i ako nakon 6-7 godina WoWa mozes podnijeti jos pa onda je ovo igra za tebe ali to nisam ja.

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #194 : 11. Prosinac, 2011., 19:43 »
evo ja trenutno igram WoW Vanilla radi frendova, i moram ti reći, da se borim da ne zaspim tokom levelanja. SWTOR je zanimljiv što se tiče questova sa VO, ali combat ako je imalo sličan wowu jao bože. igrao sam swtor betu, i nažalost jeste, barem u početku nisam probao dalje od newbie zone tako da nemogu sudit.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9