HCL.HR

Guild Wars 2

  • 644 Odgovora
  • 147263 Hitova
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #240 : 13. Prosinac, 2011., 19:44 »
uuuuu filmic koji nisam pogledo eto barem neka korist od logija

i ja sam fan istocnih igara animea mange itd. i moram reci da GW2 uopce neslici njihovom štihu tebe vjerojatno buni to sto je GW2 manje vise jedan ogromni concept art.

pa loghain je korisniji nego što mislite. bez njega još bi bili na 5 stranica ove teme. Full mi je zabavno ovo :)

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #241 : 13. Prosinac, 2011., 19:47 »
ovo je od TERE i mislim neprikladno da usporeduje to sa neznam kojim igrama potpun nesto drugacije nego ono!!!drugacije texture,modeli od RASA

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #242 : 13. Prosinac, 2011., 20:54 »
ma nemate vi pojma, gw2 je zapravo asian-grind-mmo-in-hiding.

kao što se reklo gore, character creation u gw2 je vrlo versatilan i fleksibilan, tako da može zadovoljit bilokakve ukuse. za razliku od swtorovog, na koji se svi žale :))

To što igrači u GW2 imaju slobodu pa da rade i svakakve nakazne i imbecilne modele to je razumljivo pošto GW2 niti nema cinematic sekvence za razliku od TOR-a nego se cijela priča prezentira u 2D prikazu a da ne govorimo o tome kako u GW2 niti ne postoje group konverzacije u pričama kao u TOR koji to ima tokom questanja i instanci .

A osim toga SWTOR char creation je sasvim pristojan puno bolji nego onaj u WoW-u a negdje u rangu onog Riftovog.



ovo je od TERE i mislim neprikladno da usporeduje to sa neznam kojim igrama potpun nesto drugacije nego ono!!!drugacije texture,modeli od RASA

Pa nisam ja uspoređivao sve charactere i animacije  GW2 sa onima iz Tere ali one slike koje sam postao ovdje su skroz slične .
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #243 : 13. Prosinac, 2011., 21:30 »
da al u teri mos promjeni facu potponu drugaciju mozes mu stavit facu od pande ne onog goblina jer RASA se zove POPORI!!puno toga mos menjat dosta ima editiona!!

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #244 : 13. Prosinac, 2011., 22:16 »
ma nemate vi pojma, gw2 je zapravo asian-grind-mmo-in-hiding.

kao što se reklo gore, character creation u gw2 je vrlo versatilan i fleksibilan, tako da može zadovoljit bilokakve ukuse. za razliku od swtorovog, na koji se svi žale :))

To što igrači u GW2 imaju slobodu pa da rade i svakakve nakazne i imbecilne modele to je razumljivo pošto GW2 niti nema cinematic sekvence za razliku od TOR-a nego se cijela priča prezentira u 2D prikazu a da ne govorimo o tome kako u GW2 niti ne postoje group konverzacije u pričama kao u TOR koji to ima tokom questanja i instanci .

A osim toga SWTOR char creation je sasvim pristojan puno bolji nego onaj u WoW-u a negdje u rangu onog Riftovog.



ovo je od TERE i mislim neprikladno da usporeduje to sa neznam kojim igrama potpun nesto drugacije nego ono!!!drugacije texture,modeli od RASA

Pa nisam ja uspoređivao sve charactere i animacije  GW2 sa onima iz Tere ali one slike koje sam postao ovdje su skroz slične .

gw2 ima cinematic sequence it to vrlo česte, baš kao što su radili u gw1 u svakoj glavnoj misiji i po nekoliko sequenci.
Evo primjer iz gw2. Kada se kreće u Ascalon Catacombs dungeon story mode:

Guild Wars 2 - Ascalonian Catacombs Dungeon Cinematic

Isto tako, gw2 ima drugačiji pristup cinematicima u kojima kombinira prave 3D modele i animaciju kroz njihov concept art koji je fenomenalan (što govori dosta nagrada koje su pokupili tokom zadnje 2 godine za concept art).

Isto tako nemožeš raditi nakzae kao u Aionu, već su limitirali da izgled ostane vjeran dizajnu rase i loreu, tako da ne pričaj gluposti.

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #245 : 13. Prosinac, 2011., 22:58 »
de ajde šta ti znaš, gw2 ima 2D razgovore, a swtor 3D, čim je veći broj znači da je bolje. duh.

jedva čekam da swtor izađe, pa će bit sav sretan kako je igri dobro krenulo, onda će bit jebački exodus kad gw2 dođe :))

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #246 : 13. Prosinac, 2011., 23:01 »

gw2 ima cinematic sequence it to vrlo česte, baš kao što su radili u gw1 u svakoj glavnoj misiji i po nekoliko sequenci.
Evo primjer iz gw2. Kada se kreće u Ascalon Catacombs dungeon story mode:

Isto tako, gw2 ima drugačiji pristup cinematicima u kojima kombinira prave 3D modele i animaciju kroz njihov concept art koji je fenomenalan (što govori dosta nagrada koje su pokupili tokom zadnje 2 godine za concept art).

Isto tako nemožeš raditi nakzae kao u Aionu, već su limitirali da izgled ostane vjeran dizajnu rase i loreu, tako da ne pričaj gluposti.


Jedna stvar su cinematici a ovakve cinematice kakve GW2 ima su imale i igre već odavno i oni su unaprijed napravljeni  ali GW2 nema cinematice kao što su oni iz Biowarevih igara ili Witchera sa 3D kamerom koji zumiraju u konverzaciji ili prezentiranju priče na tvoje charactere  ,  GW2 kada prezentira tvoj razgovor sa nekim likom u priči to prezentira u 2D kameri.

Pogledaj ovo i bit će ti jasno o čemu pričam :

★ SWTOR - Black Talon Flashpoint Walkthrough Pt.1, ft. Cooleobrad! - WAY➚

Razlika je više nego očita.
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #247 : 13. Prosinac, 2011., 23:05 »
de ajde šta ti znaš, gw2 ima 2D razgovore, a swtor 3D, čim je veći broj znači da je bolje. duh.

jedva čekam da swtor izađe, pa će bit sav sretan kako je igri dobro krenulo, onda će bit jebački exodus kad gw2 dođe :))


Nema to nikakve veze sa količinom nego sa prezentacijom priče a ona u 3D daleko ljepše izgleda  a osim toga ima i veze sa razlogom zašto Bioware nije dozvolio igračima neograničenu slobodu pri kreiranju likova da ne naprave neke koji izgledaju nakazno ili imbecilno za 3D cinematic razgovore u grupi.

A ovo o uspjehu TOR-a samo sanjaj TOR je toliko dobra igra da će uspjet zadržati igrače na okupu jer će imati sve što MMO treba imati i dovoljnu količinu endgama a osim toga će imati i snažan RPG faktor prvi put u MMO igrama.
« Zadnja izmjena: 13. Prosinac, 2011., 23:08 Loghain »
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #248 : 13. Prosinac, 2011., 23:38 »
Loghain, swtor ima super cinematice, vrijedni su 200 milijuna dolara, nema tu pogovora. Kažem da gw2 cinematici koriste drugi stil, nekima se sviđa jedno nekima drugo. Na ovakve cinematice od swtora sam navikao, i ovaj art style koji gw2 fura mi se jako sviđa. Stoga, svako sa svojim ukusom. SWTOR i GW2 imaju dva potpuno različita concepta cinematica, i nemože se tvrditi da je jedno bolje od drugog. SWTORovi cinematici ovi koje si pokazao su klasika uz inovaciju biranja odgovora, to je imao gw1 takve (bez opcija govora naravno). GW2 krenuo je drugim stilom.
« Zadnja izmjena: 13. Prosinac, 2011., 23:43 Zeus_CM »

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #249 : 13. Prosinac, 2011., 23:50 »
Loghain, swtor ima super cinematice, vrijedni su 200 milijuna dolara, nema tu pogovora. Kažem da gw2 cinematici koriste drugi stil, nekima se sviđa jedno nekima drugo. Na ovakve cinematice od swtora sam navikao, i ovaj art style koji gw2 fura mi se jako sviđa. Stoga, svako sa svojim ukusom. SWTOR i GW2 imaju dva potpuno različita concepta cinematica, i nemože se tvrditi da je jedno bolje od drugog. SWTORovi cinematici ovi koje si pokazao su klasika uz inovaciju biranja odgovora, to je imao gw1 takve (bez opcija govora naravno). GW2 krenuo je drugim stilom.


Cijela igra je vrijedna 200 milijuna dolara a ne samo cinematici.

I nisam ja nigdje rekao da su GW2 cinematici loši ali kada promatram priču i želim se imersiratu u neku radnju puno uvjerljivije i zato bolje mi izgleda kada se oni prezentiraju u 3D i kada ja vidim svog lika i grupu kako u 3D komunicira sa characterima u igri.

Ali moja poanta je da zbog ovakvih cinematica i stila koji TOR ima nije niti mogao dozvoliti igračima neograničenu slobodu pri kreiranju likova jer bi se onda nagledali svakakvih nakaznih charactera kojima tamo nije mjesto.

Osim toga u svim igrama u kojima je igračima bila dozvoljena prevelika sloboda u kreiranju charactera igrači su pronašli načine da kreiraju svakakve imbecilne likove.
« Zadnja izmjena: 13. Prosinac, 2011., 23:52 Loghain »
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #250 : 13. Prosinac, 2011., 23:59 »
ok.

Meanwhile in another dimension...
Da se malo udaljimo od gw2 vs swtor, za one koji su zainteresirani u priču guild warsa, a nisu igrali gw1, odličan video o loreu:
http://www.guildwars2live.com/watch.php?v=The-Lore-of-Guild-Wars-Episode-1

*

MrVivi

  • **
  • 287
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #251 : 14. Prosinac, 2011., 00:19 »
nisam li ja to vec bio puko necitas postove  :ne:

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #252 : 14. Prosinac, 2011., 00:26 »
ma jesam, sad sam se sjetio. bijah zaboravio.

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #253 : 14. Prosinac, 2011., 13:05 »
ja se tog uopče nesječam, zbog ovog sam inače i kupio i odigro gw1, al vrjedilo bi sve ponovit^^

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #254 : 14. Prosinac, 2011., 16:13 »
HAHA! Pogledajte početnu stranicu gw2:
http://www.guildwars2.com/en/

epic!
Inače došo je mesmer (zadnja profesija) i više o njemu:
http://www.guildwars2.com/en/the-game/professions/mesmer/

 :thumbs: :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9