HCL.HR

Guild Wars 2

  • 644 Odgovora
  • 146391 Hitova
*

m3tal

  • *
  • 40
  • d0g
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #615 : 15. Svibanj, 2015., 10:19 »
lvlam necroa, prvi put probao gw2 i zadovoljan :)

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #616 : 15. Svibanj, 2015., 10:58 »
Sviđat će ti se onda sigurno Necromancer specializacija Reaper koji dolazi u ekspanziji.
https://www.youtube.com/watch?v=2D76uEgrxDM

*

m3tal

  • *
  • 40
  • d0g
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #617 : 15. Svibanj, 2015., 11:22 »
Sviđat će ti se onda sigurno Necromancer specializacija Reaper koji dolazi u ekspanziji.
https://www.youtube.com/watch?v=2D76uEgrxDM

\:D/ Cool!

Bas sam sada prolazio kroz gw2 forume i citao o gw pvp-u, u meduvremenu sam skuzio kako je community relativno
manje toksican u odnosu na WoW,LoL itd. Svida mi se kako ovo ide.

Jedina stvar koju sam nasao full broken u gw2 pvp jest njihov "mmr" sistem, ali cujem da dolaze promjene u vezi toga.

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #618 : 15. Svibanj, 2015., 11:32 »
WoW pati od starosti - odnosno, ljudi koji ga igraju su ili u zatvorenim guildovima (pa ih ne vidiš jer im je super i igraju bez klinaca), a sve što ostaje su cmizdravi balavci kojima ništa nije po volji.

GW2 je pun casual igrača koji jednostavno uživaju u shiny grafici i s time se ne zamaraju. Na žalost, GW2 boluje od kroničnog nedostatka bilo kakvog oblika endgamea (kad je PvE u pitanju), a još uvijek nisu ni dungeone najavili iako se sprema ekspanzija što mi je još veći zbunj.

Doduše, iako nisam PvPer, GW2 PVP djeluje solidno naspram ostalih MMOa. Svi su u istom gearu i ovisi isključivo o tebi i partyu kako ćete proći. U GW2 se neće dogodit da frajer sa uber gearom dođe i oneshotta te iako si ti bolji igrač. Naravno, uvijek postoji "ona klasa" koja je OP :mrgreen:

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #619 : 15. Svibanj, 2015., 11:38 »
Naravno, uvijek postoji "ona klasa" koja je OP :mrgreen:

Actually, usudim se reći da to nije posve istina. Svaka klasa je dobra za određenu ulogu. Nema klase koju nije moguće pobjediti, ali naravno neke klase su jače protiv drugih, ali isto tako i slabe na neku klasu.

*

m3tal

  • *
  • 40
  • d0g
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #620 : 15. Svibanj, 2015., 12:24 »
Naravno, uvijek postoji "ona klasa" koja je OP :mrgreen:

Actually, usudim se reći da to nije posve istina. Svaka klasa je dobra za određenu ulogu. Nema klase koju nije moguće pobjediti, ali naravno neke klase su jače protiv drugih, ali isto tako i slabe na neku klasu.

Signed. Ne vidim trenutno ni jednu klasu trenutno kako dominira sve. Engi je malo OP, ali onda dode neki ludi Necro i pojede mu dusu :ementaler:

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #621 : 15. Svibanj, 2015., 12:45 »
Naravno, uvijek postoji "ona klasa" koja je OP :mrgreen:

Actually, usudim se reći da to nije posve istina. Svaka klasa je dobra za određenu ulogu. Nema klase koju nije moguće pobjediti, ali naravno neke klase su jače protiv drugih, ali isto tako i slabe na neku klasu.

Signed. Ne vidim trenutno ni jednu klasu trenutno kako dominira sve. Engi je malo OP, ali onda dode neki ludi Necro i pojede mu dusu :ementaler:

Staff Elementalist mu pojede turrete za doručak.

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #622 : 15. Svibanj, 2015., 12:52 »
također - mene ne valja slušat po pitanju PvPa s obzirom da sam možda odigrao matcheva da bi stalo na prste jedne ruke :mrgreen:

Iza PvE-a stojim doduše.

*

m3tal

  • *
  • 40
  • d0g
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #623 : 15. Svibanj, 2015., 13:22 »
Moram sada naci neki guildić i ekipicu pa da onda picimo na TS/Skype :ementaler:

Necro mi je super, ali patim za mobility(em) on/off-combat. Mislim da cu ljubav pokloniti Thief(u) :ementaler:

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #624 : 15. Svibanj, 2015., 13:45 »
Klikni moj sig. A onda se na forumu javi gospon Zeusu za invite

Welcome to CM :piva:

*

m3tal

  • *
  • 40
  • d0g
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #625 : 17. Svibanj, 2015., 16:14 »
Klikni moj sig. A onda se na forumu javi gospon Zeusu za invite

Welcome to CM :piva:

:piva:

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #626 : 29. Kolovoz, 2015., 15:18 »
Ekspanzija Heart of Thorns izlazi 23.listopada!

https://twitter.com/GuildWars2/status/637278666070757381

Guild Wars 2 bez ekspanzije je Free 2 Play! Pozivamo sve nove igrače u guild CM!
http://www.croatian-maniacs.com/forum/

Više o igri: https://welcome.guildwars2.com/en/play-for-free
« Zadnja izmjena: 29. Kolovoz, 2015., 19:17 Zeus_CM »

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #627 : 29. Kolovoz, 2015., 23:29 »
 
Guild Wars 2: Heart of Thorns 101
Što donosi novoga

1. Release Date i cijena

Heart of Thorns je prva prava ekspanzija za Guild Wars 2 koja izlazi 23. listopada ove godine. Cijena varira od standardne verzije 45€ pa do ultimate verzije 100€. Osnovi dio igre GW2 postaje Free 2 Play.
Kupiti igru možete ovdje: http://buy.guildwars2.com/

2. Mastery System

Ako igrate GW2 znate da postoje traitovi koji određuju build vašeg lika. Nastavno na traitove dobivamo novi sistem Masteryja zamišljen kao nastavak levelanja lika nakon levela 80. Mastery bodovi donose vam nove mogućnosti kao što je npr. Glajdanje, skakanje uvis preko specijalnih gljiva u novim mapama, učenje jezika novi rasa kako bi mogli komunicirati i trgovati, razvijanje legendary masteryja omogućuje vam craftanje legendarnih oružja, ali isto tako omogućit borbu za novim tipovima čudovišta koje ćemo susresti u ekspanziji.
Saznaj više...

4. Nova story kampanja

Kao što smo imali u core Guild Wars 2 story questove - borba protiv Zhaitana, tako Heart of Thorns donosi priču borbe protiv Mordemotha, a šuška se da bi mogao naiči i neimenova Sea Elder Dragon! Saznaj više...

3. Nove mape

Svaka ekspanzija mora imati nove mape. Heart of Thorns donosi 4 nove mape koje su najveće do sad. Uz to sadrže 3 horizontalna levela (bioma) koji praktički utrostručuju njihovu površinu. Kako bi te mape potpuno istražili moramo razviti određene masterije bez kojih to nije moguće. Mape će sadržavati brojne dinamičke evente na puno većoj skali. Bitni će biti outpostovi u jungli koje osvajamo i branimo i koristimo da preživimo noć, kada izlaze najopasnije stvorenja. Mape sadrže i tzv. avanture. To su razni izazovi u kojima se ljudi natječu, te svaki ima i vlastite leaderboardse. Saznaj više...

5. Nova profesija - Revenant

Revenant je nova heavy armor profesija koji komunicira sa Mists i priziva legende iz lorea Guild Warsa i koristi njihove moči u borbi. Jedna od zanimljivosti je korištenje staffa kao melee weapon i korištenje hammera kao ranged weapon. Saznaj više...

6. Specijalizacije profesija

Specijalizacije su nove trait linije za svaku profesiju koje suštinski mijenjaju način igranja te profesije. Omogućuje korištenje novih skillova i weapona, te mijenja neke postojeće.
To su redom: Reaper (Necromancer), Chronomancer (Mesmer), Tempest (Elementalist), Dragon Hunter (Guardian), Berserker (Warrior), Herald (Revenant), Daredevil (Thief), Druid (Ranger) i Forge (Engineer).
Saznaj više...

7. Guild Halls i nova crafting profesija

Konačno dobivamo Guild Hallse! Guild Hallse su mini mape koje guildovi mogu osvojiti, razvijati, ukrašavati, graditi građevine itd. Uz guild hallse dolazi nova crafting profesija - Scribe koji omogućava kreiranje raznih stvari potrebnih za razvoj guild hallsa. Saznaj više...

8. Novi PvP mode i mapa

Stronghold je novi PvP mode, koji je vrlo sličan MOBA žanru igara poput DotA ili League of Legends. Postoje 2 lanea napadački i obrambeni. U napadačkom laneu pomoću zaliha koje skupljate u centru mape kreirate vojsku koja napada protivničku bazu i uništava vrata. CIlj je probiti se do neprijateljskog lorda i ubiti ga.
Uz novi mode dolazi i mapa za njega - Champions Dusk. Saznaj više...

9. Nova WvW mapa

Uz novu ekspanziju postojeći WvW borderlansi će se zamijeniti novom i puno impresivnijom mapu - Jungle Oasis sa sasvim novim ciljevima i načinom igranja. Saznaj više...

10. Raidovi

Kao šlag na kraju, ono što su mnogi čekali, raidovi. Raidovi su teške verzije dungeona za 10 ljudi koji će kombinirati epične boss fajtove i dynamic evente za ultimativni izazov. Jedna od zanimljivosti je važnost masterija, kao što je gliding koji će biti potreban kako bi se izbjegao smrtonosni napad bossa.
Saznaj više...

11. Novi map reward sistem

Kako stare mape nebi zamrle, svaka dobiva novi daily reward sistem, pomoću kojeg možete nabaviti svakojake crafting materijale i ostale nagrade rješavajući evente u mapama core Guild Warsa 2.

12. Heart of Thorns u brojkama
Trenutno poznati podaci:
  • 4 nove PvE mape svaka sa 3 bioma
  • 2 nova armor seta
  • 5 nova weapon seta
  • 3 nova legendary oruzja
  • 1 novi legendary back armor
  • 3 nova legendary armor setova
  • 60 novih skinova i minijatura.
  • 1 nova profesija
  • 9 novih specijalizacija profesija
  • 2 Guild Halls
  • 175 Guild Hall decoracija
  • 1 nova crafting profesija
  • 1 novi PvP mode
  • 1 nova PvP mapa
  • 1 nova WvW mapa
  • 1 novi raid
  • 50 novih fractal levela
« Zadnja izmjena: 29. Kolovoz, 2015., 23:33 Zeus_CM »

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #628 : 30. Kolovoz, 2015., 00:38 »
Hvala na obavijesti, skinut ću sad GW2 da igram, Taman sam htio opet uplatit za WoW ali kad vidim da je ovo sad besplatno onda GW2 krećem.

Samo dali mi može netko pojasniti zašto se napravio GW2, zašto nije ostao GW1 sa ekspanzijama, koje su to drastične promjene bile da bi se zvalo GW2 i dali ja gubim puno ako krećem dvojku a ne jedinicu?
"Keep that hair short, Clem."

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #629 : 30. Kolovoz, 2015., 01:00 »
Hvala na obavijesti, skinut ću sad GW2 da igram, Taman sam htio opet uplatit za WoW ali kad vidim da je ovo sad besplatno onda GW2 krećem.

Samo dali mi može netko pojasniti zašto se napravio GW2, zašto nije ostao GW1 sa ekspanzijama, koje su to drastične promjene bile da bi se zvalo GW2 i dali ja gubim puno ako krećem dvojku a ne jedinicu?

GW1 je jako stara igra. Arenanet je htio potpuno novi mmo koji je u svakom pogledu drugačiji od GW1. Ne gubiš ništa, samo nećeš razumijeti tu i tamo poneku story referencu na GW1, ali toga je malo. Sve je objašnjeno više manje u GW2. Javi mi se za da poigramo malo skupa. Lik mi je Scarce Gunblade. Upiši /whisper Scarce Gunblade kad bum online.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9