HCL.HR

Guild Wars

  • 35 Odgovora
  • 8661 Hitova
Guild Wars
« : 12. Rujan, 2008., 07:49 »
Ne znam jel me forum search ne voli ili stvarno ne postoji nijedna tema otvorena za ovu fenomenalnu igru. čisto sumljam da nema baš
nikog tko igra GW.  :crazy:

Pogotovo sad kad su cijene svih kampanja pale za doslovno 50% i mogu se nabavit za 150kn

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Guild Wars
« Odgovori #1 : 12. Rujan, 2008., 07:55 »
Kolko tog ima? Šta sve treba kupit?

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Guild Wars
« Odgovori #2 : 12. Rujan, 2008., 10:13 »
ja igrao, pwnao tombse dok su jos bili zabavni, sad mi fali 1.2k do tigra i neda mi se igrat, jer nemam s kim

Re: Guild Wars
« Odgovori #3 : 12. Rujan, 2008., 11:31 »
Kolko tog ima? Šta sve treba kupit?

Postoje 3 kampanje i 1 ekspanzija (moraš imat jednu od kampanji). Svaka kampanja je igra za sebe dok ne kupiš drugu pa se integriraju u jedan veliki svijet.
Tj, svaka kampanje je jedan kontinent. Prophecies (prvi GW) - Tyria, Nightfall - Elona i Factions - Cantha. Tri kontinenta podosta različita jedan od drugog.

Dakle da bi igrao treba ti jedna od kampanja jelte... Najisplatljivije je kupit Prophecies + Eye of the north expanziju u platinum boxu jer koštaju ko jedna igra -dakle 150kn.
Drugim riječima ako oš imat sve kampanje i ekspanziju treba ti 450kn. 150kn Prophecies + Eotn, 150kn Factions i 150kn Nightfall.

Iako ne preporučam kupnju svega od jednom jer je jednostavno sve preveliko i nekom ko niko nije igrao takav tip igre bi bilo užasno zbunjujuće.
Ja sam se u Propheciesu izgubio kad sam tek počeo igrat a to je samo jedna od 3 kampanja hehe.


Inače, genijalna igra a to što pojedinci cmizdre kako je svijet instanciran obisite mački o rep. Koliko puta vam se dogodilo da u WoWu ili u kojem već
MMOu kojeg ste igrali naletite na nekog po putu tko vam je ekšli spreman pomoći?? Mislim da rijetko kad. Probao sam WoW, probao sam i LOTRO.

Iskreno jedan mi je gori od drugog. WoW ima ubitačno glupe početne questove i do lv12 već sam bio lud od sakupljanja trava, grmova i ubijanja vukova, elder vukova i sličnih gluposti.
Grind, grind grind... LOTRO ima genijalnu grafiku al mi igra nije nimalo tečno izvedena, počevši od lika koji hoda ko da mu je neko metlu nabio u pak.

Max level u Guild warsu ti je 20, što ti možda zvuči malo, al ideja GWa je tek kad dođeš na max level igra počne, tj. moš doć do onih pravih stvari. Isto tako,
sve je savršeno izbalansirano tako da do izraza dolazi upravo tvoje znanje u korištenju skillova a ne ulet od 30lv višeg lika koji će utamaniti minionse neke jadne.


Edit: E da... i nema dungeona koji traju po 8 sati  :clap:
« Zadnja izmjena: 12. Rujan, 2008., 11:36 Lara C. »

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Guild Wars
« Odgovori #4 : 12. Rujan, 2008., 11:40 »
Zvuči vrijedno para.

Možda to i probam jednog dana. Hvala za info!

Re: Guild Wars
« Odgovori #5 : 12. Rujan, 2008., 11:49 »
mislim da čak u algoritmu postoji i demo za 20kn (ako ti se neda skidat sve s neta) pat i posli odbiju 20kn od cifre ako kupiš full igru.

Re: Guild Wars
« Odgovori #6 : 12. Rujan, 2008., 19:22 »
Imam sve, sve prosao(tocnije dosao na poal GWENA). Igrao 2 godine i sada pauza. Umorio se od famanja i toga  ;)

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Guild Wars
« Odgovori #7 : 12. Rujan, 2008., 21:22 »
prvi put čujem za igru

jel ima ono da možeš praviti orkove i taurene, ali u boljoj grafici od one u wowu?
i jel možeš kovati vlastita oružja, ono u kovačnici?
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Guild Wars
« Odgovori #8 : 12. Rujan, 2008., 21:24 »
ne, ali imas super klasu: FORREST WHISPER CRO

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Guild Wars
« Odgovori #9 : 12. Rujan, 2008., 21:25 »
jel to hrvat katolik?
oš droljacount?
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Guild Wars
« Odgovori #10 : 12. Rujan, 2008., 21:26 »
Ok mr. Celestial Legion! LOL
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Guild Wars
« Odgovori #11 : 12. Rujan, 2008., 21:27 »
jel to hrvat katolik?
oš droljacount?

ocu


inace ceka se GW2 beta, kaj bi dao da dobim key

Re: Guild Wars
« Odgovori #12 : 15. Rujan, 2008., 07:39 »
prvi put čujem za igru

jel ima ono da možeš praviti orkove i taurene, ali u boljoj grafici od one u wowu?
i jel možeš kovati vlastita oružja, ono u kovačnici?

Igra je vani već duže vrijeme i čudi me da nisi čuo. U GWu nemaš klasa za odabrat prilikom kreiranja lika (dakle svi likovi
s kojima se igra su humani), ali su neprijatelji naravno svakakvi i šaroliki.

evo slikica svih klasa



redom od vrha to su: Dervish, Elementalist, Monk, Mesmer, Ranger, Necromancer, Warrior, Ritualist, Assasin i Paragon

Bez obzira koju profesiju odabereš morat ćeš i odabrat sekundarnu profesiju pa imaš i skillove od te profesije na raspolaganju, a što se trial keyova tiče,
pitaj nekog na nekom GW forumu, ima ih koliko hoćeš

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Guild Wars
« Odgovori #13 : 15. Rujan, 2008., 07:42 »
Zar nisi skužio/la u onom Wekynom postu sarkazam?!? :ementaler:

Re: Guild Wars
« Odgovori #14 : 15. Rujan, 2008., 08:29 »
Zar nisi skužio/la u onom Wekynom postu sarkazam?!? :ementaler:

Smrdljivi hipi  :hihi:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9