HCL.HR

Hearts of Iron IV

  • 8 Odgovora
  • 15976 Hitova
Hearts of Iron IV
« : 22. Travanj, 2016., 14:24 »
Šestog dana u šestom mesecu 2016.-te godine igramo Hearts of Iron IV. Četvrti nastavak ovog solidno starog serijala koji je počeo davne 2002. godine. Igru očekivano razvija i izdaje Paradox Interactive. Verovatno ste čuli za paradox interactive, ali ako niste ovo su neke njihove igre i serijali: Hearts of Iron, Europa Universalis, Cities Skylines... Kao što vidite paradox interactive je napravio neke od najkomleksnijih i najzabavnijih strategija svih vremena pa hajpa ne nedostaje.


Trenutno je dostopno mnogo videa i slika iz igre, koje možete naći na jutjubu. Podržavam redizajn menija te nešto ušminkaniji HUD, sviđa mi se i manje mikro-menađmenta koji je u prethodnom nastavku bio malo zamoran. Igra je dobila redizajn i grafički izgleda kao mešavina Hearts of Iron III i Europa universalis 4, što mi se ne sviđa u potpunosti. Previše se oseti uticaj EU4. Igra je pojednostavljena što je za neke dobro, a za neke nije. Ali u svakom čekam izlazak igre pa možemo voditi diskusiju. Gledanje drugih kako igraju jednostavno nije to.

! No longer available

Šta vi mislite o igri?
Jedan sajt (hcl.hr) da svima gospodari!

Odg: Hearts of Iron IV
« Odgovori #1 : 11. Svibanj, 2016., 21:33 »
Ja ovo čekam već godinama...

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Hearts of Iron IV
« Odgovori #2 : 09. Lipanj, 2016., 19:24 »
Kad nije nitko.

http://youtu.be/e9BiUtINy4w

Šteta jedino što nemam nikako vremena da zapravo i naučim ovo igrati. :(

*

Dmik

  • *
  • 18
Odg: Hearts of Iron IV
« Odgovori #3 : 09. Lipanj, 2016., 19:29 »
Kad nije nitko.

http://youtu.be/e9BiUtINy4w

Šteta jedino što nemam nikako vremena da zapravo i naučim ovo igrati. :(
Isto :(
Čudan tip.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Hearts of Iron IV
« Odgovori #4 : 10. Lipanj, 2016., 21:41 »
Ja sam jučer ušao bez ikakvog znanja o igranju i uzeo sam jugoslaviju. Išlo mi je super sve dok nisam pokušao napast Italiju i uzet Istru, a napao sam ih jer su britanci došli i skoro ih sve pokorili pa sam vidio priliku. Onda su se od nekud pojavili jebeni sovjeti i pokorili me. Što mi je čudno jer sam se pridružio saveznicima, valjda rusi nisu s njima bili ovaj put.

Enivej treba opet probat i držat se neutralnosti jer inače najebeš brzo ako ne znaš šta radiš.


Odg: Hearts of Iron IV
« Odgovori #5 : 17. Lipanj, 2016., 12:40 »
Odlična igrica, imam veće HOI3 i druge iz njihovog serijala, ali ima jako težak learning curve koji ni dan danas nisam savladao
French Car Mafia EST.2016

Odg: Hearts of Iron IV
« Odgovori #6 : 02. Siječanj, 2017., 14:20 »
Izvinjavam se na oživljavanju teme iz mrtvih, ali mislim da imam nešto da kažem. U HOI 4 imam trenutno 500 sati, dok sam u HOI 3 imao toliko sati da je to četvrocifreni broj + 100 sati na steamu što sam odigrao od kako sam HOI 3 legalno nabavio.
Po mom mišljenju je Hearts of Iron IV razočarao zato što:
-AI je lošiji nego u prethodniku i nakon 7 meseci od izlaska to nisu popravili.
-Nije realistična igra, u HOI 4 sa Jugoslavijom možeš da osvojiš sve od Atine do Berlina dok je u HOI 3 bilo mnogo realističnije.
-Igra je mnogo lakša.
-Igra je mnogo jednostavnija (mada to drugima ne smeta, ali smeta meni zagriženom fanu).

Pretpostavljam da je Paradox ovom igrom hteo da proširi publiku i u tome su uspeli. Ovo je jednostavnija i pristupačnija igra od ostalih igara iz serijala.
Steam nalog: http://steamcommunity.com/id/dfonbalkan

Nije bitno šta je bilo već kako je do toga došlo!

*

JohnyManiac

  • n00b
  • 2
Odg: Hearts of Iron IV
« Odgovori #7 : 08. Siječanj, 2017., 21:06 »
Preporuka da uzmem? Je li teška?:D

Odg: Hearts of Iron IV
« Odgovori #8 : 09. Siječanj, 2017., 18:16 »
Skapira se za par sati, igra je lagana na recruit, AI smejurija. Uzmi, nije igra ni jednostavna ni složena, imaj na umu da jedna partija traje oko 15 sati.
« Zadnja izmjena: 09. Siječanj, 2017., 18:18 D fon Balkan »
Steam nalog: http://steamcommunity.com/id/dfonbalkan

Nije bitno šta je bilo već kako je do toga došlo!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9