HCL.HR

Hitman

  • 114 Odgovora
  • 58740 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Hitman
« Odgovori #30 : 31. Kolovoz, 2015., 10:53 »
Čekaj, što ti točno očekuješ od Hitmana?

Meni najvažnije da su popravili sustav prerušavanja. Ovaj se čini logičnim i daleko boljim od onoga u Absolutionu zbog kojega sam odustao od igre.

@Cole - a malo je sterilno, da.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Hitman
« Odgovori #31 : 31. Kolovoz, 2015., 12:40 »
Meni se ovaj novi čini dosta dobrim. Ipak obožavam Hitman serijal pa bih ga ionako igrao kakav god da je.
Ne očekujem nešto veliko i ludo, nema nikakvog hypea i to mi čak i odgovara.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Hitman
« Odgovori #32 : 27. Rujan, 2015., 18:44 »

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Hitman
« Odgovori #33 : 12. Veljača, 2016., 20:32 »
http://youtu.be/XideRjBMdec

Na što je Hitman spao...katastrofa...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Hitman
« Odgovori #34 : 09. Ožujak, 2016., 16:59 »

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Hitman
« Odgovori #35 : 12. Ožujak, 2016., 06:55 »
Igral ko? Probao včrs i ono. Igra bi bila gotovo savršena da je nisu malo poglupili i napravili casual + ovo sranje sa epizodama. Prvi problem se donekle da riješiti tako što isključiš svaku Božiju pomoć u igri kao i hud, no ovaj drugi je vjerovatno lijen tim koji nije stigao završit igru i znaju da će im ovakvo sranje proći. Sve greške absolutiona su popravili i igra prelijepo rad. Iskreno sam uživao svih 3 sata koliko mi je trebalo da završim prvu epizodu, i onda kad sam jebeno htjeo da nastavim...NEMAAAAA -.-  Sad se čeka. Nek se gone ako misle da ću ponavljat jedan te isti level mjesec dana nebil išao dalje...stoka.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Hitman
« Odgovori #36 : 12. Ožujak, 2016., 07:07 »
Upravo uzeo.
Igraće se uz The Division ovo totalno.
U divižn kada zafali stelta malo zahitmanat i obrnuto...

Evo jedan fini kvot!.

Citat: viper89
Igra fuckin ubija. Pure hitman. Koja mapa. Koji detalji.

Slike ne mogu pokazat kako dobro izgleda u pokretu, kako prirodno i uvjerljivo. Sama prezentacija je rock solid. Nikakav popin ni glitchevi zasad. Ogroman scale, sve prepuno detalja. Da, samo je jedna mapa ali svaki kutak izgleda toliko drugacije. Uzivancija za istrazivanje.

Ogromna količina izazova,a vidim i mnoštvo entry pointa i setupa za pocetak misija. bonus contracti. Ovaj PS DLC. Briefing prije misije hebeno odradjen. Vrhunski prvi dojam.

(Klikni za pregled slike.)

(Klikni za pregled slike.)

(Klikni za pregled slike.)

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Hitman
« Odgovori #37 : 12. Ožujak, 2016., 11:16 »
Odigrao sam 2 puta trening misiju na brodu i onda sam odigrao onu završnu trening misiju.
Čini mi se da je misija na brodu ipak teža od one zadnje trening misije.
Za početak su dobri dojmovi, samo ne znam što se tiče grafike koliko je napredovala s obzirom na Absolution ili mi je on jednostavno ostao u lijepom sjećanju...
Igram na DX11 jer nemam Win 10, a i ne planiram ga preuzeti radi samo 1 igre i još imam nVidiu, dok je ovo igra za AMD.


Uz sve te fore nisam baš previše zadovoljan s igrinom optimizacijom. Igram sve na High, ne na ultra i igra je s Vsyncom (jer mrzim screen tearing) 45-60 fpsa. Mislim da bi mogla ići u normalnih 60 s mojom OC GTX 970... No dobro, što je tu je.


Jedva čekam zaigrati danas tu pravu misiju u Parisu. Trenutno uploadam onu poznatu trening misiju na brodu, ali na žaolost nisam snimio kada sam bolje prošao tu misiju, niti sam snimao zadnju trening misiju  :hiha2:


Snimim Paris pa javim dojmove  :thumbs:

Odg: Hitman
« Odgovori #38 : 12. Ožujak, 2016., 20:36 »
Odigrao sat vremena i baš mi se svidja sto istu metu mozes ubiti na 10 razlicitih nacina samo mi se cini da ce sve nekako kratko biti

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Hitman
« Odgovori #39 : 12. Ožujak, 2016., 22:32 »
Istu metu na deset različitih načina? :O Fenomenalno. Nijedan hitman to nikad dosad nije imao. Oduševljen sam.

Odg: Hitman
« Odgovori #40 : 12. Ožujak, 2016., 22:56 »
Sumnjam da će način na koji meni padne napamet odigrati biti moguć :D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Hitman
« Odgovori #41 : 13. Ožujak, 2016., 01:05 »
?????

Jeste igrali vi hitman igre?
Mislim da je brojka u ovom naslovu i na 30+

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Hitman
« Odgovori #42 : 13. Ožujak, 2016., 01:40 »
 :loludara: :loludara:

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Hitman
« Odgovori #43 : 13. Ožujak, 2016., 02:28 »
Moj odgovor je bio sarkazam. Sama činjenica da se neko veseli što možeš nekog ubit na više načina u Hitman igri mi je ono.....OZBILJNO? WOOOW :O

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Hitman
« Odgovori #44 : 13. Ožujak, 2016., 09:43 »
Nakon određenog provedenog vremena u igri, ja sam razočaran i optimističan.  :hihi:

Nešto više od tri sata proveo sam u igri i nemogu vjerovat da ovo nije early access, nego epizodna igra, ali sa TAKO MALO početnog sadržaja.
Ovo je brutalno premalo za The Full Experience koji sam platio. Odmah sam želio još, no ne...

Znači količina početnog sadržaja i napucavanje izazivaju mi žgaravicu, srećom ostatak igre je više manje Donat MG.

Tutorijal i općenito prezentacija početka mi je odlična.
Grafika u tutorijalu je očajna, Glacier Engine je ogoljen do kosti.
Svi oni predivni vizuali iz Absolutiona ovdje su neprepoznatljivi, gotovo se nemože razaznati da je to isti grafički pokretač.

U glavoj i zasada jedinoj misiji PARIZU grafički to izgleda dosta bolje.
AI i mogućnosti u samo toj misiji izgledaju kompleksnije nego bilo koja misija ikad u serijalu.
Doslovce se ta misija može igrat preko tri sata. Malo su me zasmetale ponavljajuće rute glavnih meta, što olakšava planiranje.
No opet mjesta za učinkovito i neprimjetno ubojstvo ili nesreću gotovo da i nema, jer je populacija, odnosno gustoća ljudi u svim djelovima mape brutalno velika.

Odlična je stvar, što se sva pomagala mogu isključit, a isto tako i nekima mrzak instinct MOD ako je uključen pomaže samo kao wallhack.
Ali svaka igra u Hitman serijalu ima praktički wallhack u onom tlocrtu mape, tako da to i nije neka HELP NOVOST;

Mogućnosti planiranja, su u ovom stadiju igre s jednim jedinim ovim levelom MEGALOMANSKE, što će zadovoljiti ja mislim apsolutno sve fanove.
Ono što me još više impresionira, jest što duže boravim u toj jednoj VELIKOJ misiji, koliko su si truda dali, da tu lokaciju učine što kompleksnijom sa bolesnom brigom za detalje.
Slušao sam barem 15 razgovora u PARIZ levelu i cijelo vrijeme si mislim, vau kako dobro i imerzivno iskustvo je ovaj novi Hitman.

Čak mi je i atmosfera samog tog levela, poprilično new taste of old good Hitman atmosphere...






 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9