HCL.HR

Hitman

  • 114 Odgovora
  • 58737 Hitova
Odg: Hitman
« Odgovori #75 : 31. Svibanj, 2016., 17:41 »
Jel ovo update za novu epizodu?



edit: evo skinilo, očito je nova mapa
« Zadnja izmjena: 31. Svibanj, 2016., 18:00 scarwin »
\o

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Hitman
« Odgovori #76 : 06. Lipanj, 2016., 01:10 »
Nisam mislio taknut igru poslije one misije iz Pariza, nego čekat dok ne izađu sve epizode...
No danas frend bio kod mene, pa ga je baš interesirao malo taj novi epizodni Hitman.
Pa smo startali Sapienzu, drugu veliku misiju od tri koliko ih je dostupno trenutno.



Kriste kakva je to misija!!!
Iako mi se i nakon današnjeg prebogatog i prepozitivnog Hitman iskustva ne sviđe epizodni koncept ovo što sam danas uz igru doživio je savršeno.
Po prvi put ikad, pristupio sam jednoj Hitman misiji, bez da sam vraćao poziciju iliti loading, nego sam ju završio od početka do kraja.

Istina, zajebao sam par stvari koje su mi se "iznenada" dogodile, no savršenstvo leži u tome što je ova igra teži realnosti.
Kada kažem na RL, mislim na to kako se nakon "fuckt up" situacije može iskontrolirati sve i preokrenut sve u svoju korist.

Istina, na kraju levela sam imao popriličan body count, ali sam proveo u misiji preko sat vremena.
Ne samo da taj "ajmo sve odjednom i snađi se u teškim situacijama" nije ponudio niti jedan Hitman naslov do sada, nego nezz za ijednu igru, koja ti daje toliko otvorenih mogućnosti.
Na pamet mi pada MGS V, no on ne funkcionira u takvom okruženju. Ja mislim da ova Sapienza ima najmanje 600+ NPC-eva, od kojih su valjda 100 naoružani negativci.
Sami level je premasivan, što se mora doživjet iz prve ruke.

Wow efekat koji sam imao u svih tih sat i nešto mi je kudikamo veći, što nisam vidio niti promotivni materijal za tu misiju, a kamoli nečiji gameplay.
Previše inače, gledamo te gameplay videe, prije nego li se i sami upustimo u te igre koje gledamo.



Ono što za samu igru imam većinu pohvala, moram i naglasit dvije, tri loše stvari...
Grafički jako dobro to izgleda, no ne izvodi se dovoljno glatko. Čini mi se da Absolution ima kvalitetniju grafiku.
Neželim da se netko sada ulovi za one boje i filtere, ne mislim na to. Nego na oštrinu našeg ćelavca, detalje NPC-ovaca, oružja...
Fali igri fluidnosti u pokretu, da sve to bude podmazano.

I zadnja stvar koja me muči, jest napucavanje. Kada trebam podjelit 2-3 headshota tu dolazi "lošije" napucavanje.
U Absolutionu je bilo odlično, nezz zašto je ovdje tako nazadovalo.
Sve ostalo je za desetku!

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Hitman
« Odgovori #77 : 06. Lipanj, 2016., 17:16 »
I zadnja stvar koja me muči, jest napucavanje. Kada trebam podjelit 2-3 headshota tu dolazi "lošije" napucavanje.
U Absolutionu je bilo odlično, nezz zašto je ovdje tako nazadovalo.
Sve ostalo je za desetku!

Da te obeshrabre od pucanja, valjda. Nije li Absolution bio više akcijski orijentiran?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Hitman
« Odgovori #78 : 06. Lipanj, 2016., 18:15 »
Ma debilno je da najnoviji nastavak gdje pucaju jako visoko ima najslabije pucanje u serijalu.
Doslovce je u svim Hitman igrama bilo bolje. A u svakoj sam uz stealh opciju volio "za probu" ići rambo pristupom, čisto da ispunim "kvotu" ludila.
Mislim neću naravno napucavanjem prolazit kroz igru, ali mi je bitno ako se već nudi...

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Hitman
« Odgovori #79 : 06. Lipanj, 2016., 18:24 »
Nisam primijetio da je lošije nego inače. Doduše, pucao sam samo pištoljem, vjerojatno zato.

Htio sam na misiji u Parizu naći dobar sniping point no izgubim se brzo na tolikoj mapi  :(

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Hitman
« Odgovori #80 : 06. Lipanj, 2016., 18:36 »
Ma na pucanje iz pištolja i mislim.
Recoil je čudan, nema fluidnosti kod swaya kada poželim podjelit dva headshota kada su dva NPC-a jedan do drugoga.
A combo od tri headshota je nemoguć.

Malo ironično, budući da je četrsedam hladnokrvni precizni egzekutor...

*

Haki

  • *
  • 72
Odg: Hitman
« Odgovori #81 : 08. Lipanj, 2016., 20:49 »
Jeli se može namjestiti kao što je bio absulution da mjenjas oruzja scrollom? Da nemoram kliknu I pa trazit oruzje onda ga odabrat.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Hitman
« Odgovori #82 : 08. Lipanj, 2016., 23:30 »
Možda možeš u opcijama podesit, tj. mapirat tipku.

*

Haki

  • *
  • 72
Odg: Hitman
« Odgovori #83 : 09. Lipanj, 2016., 22:24 »
Nemoze se, Inventory je slovo I, koju god tipku stavio znaci otvara inventory, katastrofa!

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Hitman
« Odgovori #84 : 17. Lipanj, 2016., 08:58 »
Kako vam idu Elusive targeti?

Evo mog posljednjeg:

http://youtu.be/CWPrRlPALkQ

Odg: Hitman
« Odgovori #85 : 17. Lipanj, 2016., 09:20 »
Možda na kraju skok s mostića u vodu pa otplivati ili tako nešto?  :mrgreen:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Hitman
« Odgovori #86 : 17. Lipanj, 2016., 13:01 »
Tako me hypate za igrat taj Hitman, a meni još grafička nije stigla  :wildboy:   :wildboy:   :wildboy:


Super mi izgledaju misije i mete. Predobro, realistično i zanimljivo. Uz sve to do sada sam probao samo one 2 trening misije i misiju u Parizu...
Igra mi je vrh i to s elusive target-ima im je sam vrh cijele igre. Nema umiranja, igra ne oprašta greške. Zaista fenomenalno!

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Hitman
« Odgovori #87 : 17. Lipanj, 2016., 13:02 »
Možda na kraju skok s mostića u vodu pa otplivati ili tako nešto?  :mrgreen:

Eh, nije ti ovo GTA :)

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Hitman
« Odgovori #88 : 17. Lipanj, 2016., 13:28 »
Što se tiče toga stvarno nekad izgleda ograničeno. Ali nije za zamjerit Hitman-u.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Hitman
« Odgovori #89 : 17. Lipanj, 2016., 15:55 »
Možda na kraju skok s mostića u vodu pa otplivati ili tako nešto?  :mrgreen:

Eh, nije ti ovo GTA :)

Ja bih to probao, jer je metak u leđa bio evidentan :)


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9